Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Nowe partnerstwo dla fleksografii

Nowe partnerstwo dla fleksografii

W ramach partnerstwa, firmy Fujifilm, Illumina i Edale połączą siły w powstającym salonie wystawowym firmy Edale w jej siedzibie w Whiteley w Wielkiej Brytanii. Nowy obiekt, którego otwarcie zaplanowano na rok 2021, będzie miejscem wirtualnych prezentacji wydajnej kombinacji maszyn fleksograficznych Edale i systemu utrwalania UV LED Illumina oraz farb Flexo JJ firmy Fujifilm.

James Boughton, dyrektor zarządzający firmy Edale, podkreśla: „Z firmą Fujifilm łączą nas bliskie relacje, co pozwala nam na bieżąco śledzić nowe rozwiązania i najnowsze produkty przeznaczone dla rynku fleksograficznego. Edale wykorzystuje systemy Illumina i zestawy farb zarówno w konwencjonalnych, jak i hybrydowych maszynach fleksograficznych, a także w atramentowych maszynach drukujących, wśród nich najnowszym modelem jest FL3 z końca 2019 r., który został z uznaniem przyjęty przez rynek. Nasz nowy salon wystawowy będzie miejscem rozpoczęcia nowego etapu współpracy z Fujifilm. Poprzez wirtualne prezentacje będziemy mogli podzielić się naszą fachową wiedzą – my pokażemy, co potrafią nasze maszyny, natomiast firma Fujifilm wyjaśni zalety wiodących technologii farb i utrwalania. Cieszymy się, że ziszcza się koncepcja zaprezentowania w jednym miejscu systemów utrwalania na zimno Illumina i farb Flexo JJ w różnych modelach cyfrowych maszyn wąsko- i średniowstęgowych. Postrzegamy technologię LED jako rzeczywistość, a nie przyszłość. To zrównoważone, zaawansowane i uniwersalne rozwiązanie, które w połączeniu z szybkością i wydajnością naszych maszyn drukujących jest przyszłościową propozycją dla branży”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Mack-Brooks Exhibitions, organizator targów InPrint, ICE Europe i CCE International podał datę dwukrotnie już odsuwanego w czasie wydarzenia. Mają się one odbyć w dn. 15–17 marca 2022 r. w Monachium.

„Upgrade maszyny drukującej: optymalizacja istniejącego parku sprzętowego i zwiększenie jego wszechstronności” – to tytuł kolejnego webinarium organizowanego 19 maja br. o godz. 10.00 przez firmę Mark Andy z myślą o jej obecnych i potencjalnych klientach. Tym razem wydarzenie koncentrować się będzie na różnych opcjach rozbudowy maszyn tego producenta, pozwalających na realizację nowych aplikacji i wejście na nowe segmenty rynkowe.

Firma Bluejet z Gdańska w ostatnim czasie zainstalowała nową maszynę Durst RHO 2500 wraz z całą zautomatyzowaną linią produkcyjną (automatyczny podajnik i odbiornik). Celem inwestycji jest rozbudowanie oferty oraz zwiększenie możliwości produkcyjnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.