Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Nowe technologie szansą na rozwój

Nowe technologie szansą na rozwój

Instytut badawczy Coleman & Parkes przeanalizował sposób, w jaki na nastroje i postrzeganie sytuacji w europejskich firmach wpłynęły burzliwe zdarzenia polityczno-gospodarcze z 2016 roku. W badaniu, które przeprowadzono na zlecenie firmy Ricoh, wzięło udział 2000 pracowników z Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Holandii, Belgii, Luksemburga, Portugalii, Austrii, Węgier, Rosji, Turcji, RPA, Czech, Słowacji, Szwajcarii i krajów skandynawskich.

91% respondentów spodziewa się, że zeszłoroczne wydarzenia oraz dostęp do przełomowych narzędzi technologicznych przyczynią się do zmian w środowisku pracy. Aż 95% uznaje, że te przemiany będą korzystne dla ich pracodawców, a 59% wierzy, że pozytywne skutki będą odczuwalne już pod koniec roku.

Adaptacja nowych technologii będzie kluczem do sukcesu

Szybka odpowiedź na zmiany i umiejętne wykorzystanie możliwości nowoczesnych narzędzi to zdaniem badanych kluczowe czynniki, które pozwolą na zdobycie lepszej pozycji na rynku. 61% respondentów ma nadzieję, że zarządzający i właściciele firm potraktują zachodzące zmiany jako impuls do spojrzenia krytycznym okiem na dotychczasowe procedury, a to przyczyni się do usprawnienia funkcjonowania danej organizacji i sukcesu.

Kolejny aspekt to inwestycja w zasoby ludzkie i tworzenie atrakcyjnego miejsca pracy dla najlepszych specjalistów. Umiejętność kreatywnej reakcji na ewolucję rynku, a jednocześnie stworzenie stabilnych warunków zatrudnienia, są kluczowe w budowaniu pozytywnego wizerunku dla obecnych i przyszłych pracowników.

„Rewolucja cyfrowa i procesy automatyzacji kształtują nowoczesny model pracy. Osiągnięcie sukcesu i przewagi rynkowej wymaga inwestycji w nowoczesne narzędzia, które pozwolą wykonywać codzienne obowiązki służbowe w zdecydowanie bardziej efektywny sposób” – powiedział David Mills, CEO Ricoh Europe.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.