Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Nowy salon demonstracyjny Vetaphone

Nowy salon demonstracyjny Vetaphone

Firma Vetaphone, dostawca rozwiązań do koronowej i plazmowej aktywacji powierzchni podłoży drukowych, otworzyła nowoczesny salon wystawowy i demonstracyjny w swojej siedzibie w duńskim Kolding. Obiekt został tak zaprojektowany, aby możliwa była prezentacja pracujących urządzeń z bogatego portfolio producenta zarówno na miejscu, jak i w formie wirtualnej.

Moment uruchomienia nowego salonu jest znaczący, ponieważ wpisuje się w zmianę procesów biznesowych spowodowaną globalną pandemią. Wraz z krótkotrwałym zanikiem targów i zwiększoną świadomością tego, co ma do zaoferowania technologia wirtualnej komunikacji, Vetaphone chce oferować swoim obecnym i przyszłym klientom możliwość połączenia osobistych wizyt w salonie wystawowym ze spotkaniami online i w wybrany sposób nawiązania partnerstwa technicznego i handlowego.

Ogłaszając otwarcie salonu, Frank Eisby, dyrektor generalny Vetaphone, stwierdził: „Jesteśmy niezmiernie dumni zarówno z tego, że to nam przypadła w udziale rola wynalazców procesu aktywacji koronowej, jak i z tego, że za tą innowacją poszło siedem dekad ciężkiej pracy – dzięki temu dziś zajmujemy ważne miejsce w branży. Nowy salon jest kolejnym ważnym ogniwem w naszym strategicznym programie edukowania klientów w zakresie koronowej i plazmowej aktywacji powierzchni podłoży drukowych oraz oferowania im doskonałych rozwiązań. Dzięki tej doskonale wyposażonej przestrzeni chcemy zapewnić im możliwość zobaczenia na własne oczy, co ma do zaoferowania nasza najnowocześniejsza technologia”.

Jan Eisby, CSO firmy Vetaphone, dodał: „Jeszcze przed wprowadzeniem niedawnych ograniczeń w podróżowaniu zmienił się charakter sprzedaży urządzeń. W dzisiejszych czasach wirtualny sposób badania rynku i możliwości pozwala klientom być znacznie lepiej poinformowanymi przed dokonaniem inwestycji w technologię. Zawsze wierzyliśmy w znaczenie bezpośredniego kontaktu, wiemy jednak, że wielu naszych obecnych i potencjalnych klientów nie może odwiedzić nas w Kolding. Teraz, korzystając z komunikacji cyfrowej, możemy zabrać nasz salon do klientów przebywających w dowolnym miejscu na świecie i zademonstrować im naszą technologię tak, jakby byli tutaj, w Danii”.

Nowy salon jest zwieńczeniem trzyetapowego planu inwestycyjnego, którego celem jest wzmocnienie marki Vetaphone na rynku globalnym. Pierwszy krok stanowiła realizacja nowej, zaawansowanej technologicznie siedziby głównej jeszcze w 2017 r., po czym w zeszłym roku nastąpiło bardzo udane uruchomienie obiektu Test Lab. Wraz z rozwojem globalnej sieci sprzedaży i usług, która obejmuje obecnie ponad 60 krajów na wszystkich kontynentach, Vetaphone jest na dobrej drodze, aby zrealizować swoje ambitne plany na przyszłość.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Sappi, producent papierów z dodatkowymi funkcjonalnościami, przeznaczonych dla rynku opakowań, podczas październikowych targów w Amsterdamie zaprezentuje poszerzone portfolio powlekanych (Transjet Tacky Industrial) i niepowlekanych (Basejet) papierów sublimacyjnych, w pełni nadających się do recyklingu i mających certyfikat FSC. Na stoisku będą również promowane papiery do atramentowych drukarek wielkoformatowych (Scrolljet i Swiss Matt), nowe tektury Fusion Nature Plus do produkcji opakowań, POS-ów lub toreb na zakupy, oraz produkty z gamy Silicone Base Papers (do takich zastosowań jak oklejanie samochodów, reklama zewnętrzna i produkcja materiałów biurowych).

Podczas zbliżających się międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo (Amsterdam, 12–15 października 2021 r.) firma EFI Reggiani zaprezentuje drukarkę Terra Silver o szerokości 1,8 m, wykorzystującą specjalne atramenty pigmentowe Terra, dzięki którym oferuje zrównoważony druk wysokiej jakości bezpośrednio na tkaninie i w krótkim procesie (bez parowania, prania i stosowania stentera). Goście stoiska będą też mogli dowiedzieć się więcej o nowej EFI Reggiani Hyper – najnowszej, superwydajnej maszynie cyfrowej do przemysłowego druku na tekstyliach i skanowania, a także o nowej drukarce skanującej EFI Reggiani Blaze, która powstała, by pomóc firmom tekstylnym przebić się z sukcesem do świata przemysłowego drukowania tekstyliów.

Podczas międzynarodowych targów druku FESPA Global Print Expo 2021, które odbędą się w dn. 12–15 października w Amsterdamie, Canon po raz pierwszy zaprezentuje plotery Colorado 1630 i Arizona 135 GT oraz kompletny zestaw do produkcji tapet w technologii UVgel Wallpaper Factory. To kolejne modele ze znanych serii drukarek wielkoformatowych, wzbogacone o nowe funkcjonalności. Goście targów będą mogli zapoznać się z szerokim wachlarzem zastosowań nowych maszyn podczas prezentacji pod hasłem „A Taste of Colour”.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.