Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / OKI na RemaDays 2018

OKI na RemaDays 2018

Firma OKI zaprezentuje swoje rozwiązania dla rynku wydruków profesjonalnych i grafiki, w tym po raz pierwszy w Polsce najnowszą drukarkę do druku etykiet Pro1050 z białym tonerem. Urządzenia OKI będzie można oglądać także na stoiskach jej partnerów: Alma Trend, Design 4 Business, Extreme, Jetpol.pl i Viscar.

Na targach po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć najnowsze urządzenia OKI do druku etykiet w wersji 4-kolorowej CMYK (OKI Pro1040) oraz 5-kolorowej z dodatkowym kolorem białym (OKI Pro1050). Drukują one na papierach powlekanych, niepowlekanych i z teksturą, mediach na bazie PE, PP i PET oraz innych białych, transparentnych i kolorowych podłożach, również takich, których nie obsługują atramentowe drukarki etykiet. Można je stosować do produkcji etykiet wodoodpornych.

OKI zaprezentuje również szerokoformatowe eko-solwentowe plotery E-64s oraz M-64sLCIS. Model E-64s drukuje na powierzchni o rozmiarze do 64 cali. Ploter M-64sLCIS jest wyposażony w 4,5-litrowy zbiornik z tuszem dla każdego koloru.

OKI pokaże też cztero- i pięciotonerowe drukarki z rodziny urządzeń graficznych Pro Series: Pro7411WT (format A4), Pro8432WT (format A3), Pro9541, a także urządzenie Pro9542(A3+) z systemem do druku na kopertach. Oferuje ono możliwość drukowania z wykorzystaniem pełnej gamy kolorów CMYK oraz dodatkowo koloru białego.

Odwiedzający stoisko będą mogli przetestować też drukarkę Pro6410NeonColor do drukowania odzieży, spersonalizowanych opakowań, drukowania w punktach sprzedaży i oznaczeń w sklepach.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W odpowiedzi na potrzeby milionów osób pracujących z domu Epson poszerzył ofertę o dwie wielofunkcyjne drukarki, zaprojektowane z myślą o małych firmach i domowych biurach: WorkForce Pro WF-4745 i EcoTank L6580. Te energooszczędne, oparte na nie wykorzystującej ciepła w procesie druku technologii piezoelektrycznej urządzenia stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych drukarek z wymiennymi kartridżami.

Firma Zeller+Gmelin wraz z innymi członkami grupy Print City organizuje cykl webinarów, podczas których omówione zostaną zagadnienia dotyczące łączenia celów środowiskowych i wyjątkowych opakowań z drukiem wysokiej jakości i jego wykończeniem. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 16 grudnia (g. 14–16), kolejne w dniach 19, 21 i 26 stycznia. Niemiecki producent farb poligraficznych poinformował także o poszerzeniu swojej oferty o dwie serie farbowe do arkuszowego i rolowego druku offsetowego.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zwróciła się z apelem do Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, o ujęcie branży reklamowej we wsparciu przedsiębiorstw poszkodowanych skutkami pandemii. Sektor reklamowy, m.in. jako ogniwo zamrożonej branży eventowej, konferencyjnej i targowej wyraźnie odczuwa następstwa regresu gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.