Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Oferta Sappi na targach Fespa 2022

Oferta Sappi na targach Fespa 2022

Sappi, producent specjalistycznych papierów, przeznaczonych dla rynku opakowań, podczas tegorocznej edycji targów FESPA Global Print Expo (Berlin, 31 maja – 3 czerwca br.) zaprezentuje poszerzone portfolio powlekanych (seria Transjet) i niepowlekanych (seria Basejet) papierów sublimacyjnych, powlekanych i niepowlekanych materiałów podkładowych dla sektora tektury falistej (seria Fusion) oraz papierów silikonowych (przeznaczonych m.in. do oklejania samochodów, reklamy zewnętrznej i produkcji materiałów biurowych).

Na stoisku będzie można poznać zarówno właściwości materiałów producenta, jak i zainspirować się różnorodnością ich możliwych zastosowań.

Firma Sappi, dostrzegając szybko rosnące znaczenie papierów sublimacyjnych w sektorze cyfrowego druku dla aplikacji termotransferowych, ogłosiła niedawno, że w ciągu najbliższych dwóch lat dokona dużej inwestycji (mowa o dwucyfrowej kwocie, w milionach euro) w rozbudowę swojego Centrum Doskonałości poświęconego papierom specjalistycznym w swoim zakładzie w Carmignano w północnych Włoszech. Inwestycja ma na celu zwiększenie mocy produkcyjnych oraz dalszą poprawę jakości oferowanych produktów, przy jednoczesnym skróceniu czasu dostawy.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.