Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / PIAP planuje nowe przedsięwzięcia

PIAP planuje nowe przedsięwzięcia

W spotkaniu wzięli udział: prezes PIAP Edyta Lisowska, wiceprezesi Anna Roszczak i Jacek Kozłowski oraz członkowie zarządu: Magdalena Humeńczuk, Beata Dobrowolska, Wojciech Wąsowski, Zbigniew Grzeszczuk oraz Katarzyna Wojniak - dyrektor Biura Zarządu.

Nowy Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych spotkał się 11 października br. w Łodzi, żeby omówić plany na najbliższe dwa lata. Wśród wytyczonych celów najważniejsze będą wzmożone działania lobbingowe w celu podniesienia limitów kwotowych na upominki reklamowe oraz realizacja filmu promocyjnego.

Izba od lat słucha i aktywnie wspiera swoich członków w temacie uciążliwych przepisów prawa i blokad, które ograniczają lub uniemożliwiają im działalność. Szczególnie ważny dla branży jest problem podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazanie prezentów osobom trzecim. Podjęte zostaną działania lobbingowe w KIG oraz innych instytucjach zarówno rządowych, jak i pozarządowych w celu nagłośnienia sprawy i dotarcia do osób mających wpływ na jej rozwiązanie.

Izba zamierza również przygotować scenariusz filmu, który będzie promował siłę upominku reklamowego podczas targów i innych wydarzeń. Ma on zawierać także elementy edukacyjne – np. uświadamiać, dlaczego warto zamawiać upominki reklamowe z wyprzedzeniem. Filmem będą mogły się również posługiwać agencje reklamowe w celu promowania skuteczności upominku reklamowego wśród klientów końcowych. Premiera planowana jest już podczas najbliższych targów RemaDays w Warszawie.

Na spotkaniu PIAP podjął także decyzję o kontynuowaniu dotychczasowych zadań – badań marketingowych pomagających firmom w podejmowaniu decyzji biznesowych, wydawaniu i dystrybuowaniu w kraju i za granicą dwujęzycznego katalogu PIAP 2019, organizowaniu Wieczoru Branżowego, spotkań regionalnych oraz wydawania Gazety PIAP.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.