Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / PIAP planuje nowe przedsięwzięcia

PIAP planuje nowe przedsięwzięcia

W spotkaniu wzięli udział: prezes PIAP Edyta Lisowska, wiceprezesi Anna Roszczak i Jacek Kozłowski oraz członkowie zarządu: Magdalena Humeńczuk, Beata Dobrowolska, Wojciech Wąsowski, Zbigniew Grzeszczuk oraz Katarzyna Wojniak - dyrektor Biura Zarządu.

Nowy Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych spotkał się 11 października br. w Łodzi, żeby omówić plany na najbliższe dwa lata. Wśród wytyczonych celów najważniejsze będą wzmożone działania lobbingowe w celu podniesienia limitów kwotowych na upominki reklamowe oraz realizacja filmu promocyjnego.

Izba od lat słucha i aktywnie wspiera swoich członków w temacie uciążliwych przepisów prawa i blokad, które ograniczają lub uniemożliwiają im działalność. Szczególnie ważny dla branży jest problem podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazanie prezentów osobom trzecim. Podjęte zostaną działania lobbingowe w KIG oraz innych instytucjach zarówno rządowych, jak i pozarządowych w celu nagłośnienia sprawy i dotarcia do osób mających wpływ na jej rozwiązanie.

Izba zamierza również przygotować scenariusz filmu, który będzie promował siłę upominku reklamowego podczas targów i innych wydarzeń. Ma on zawierać także elementy edukacyjne – np. uświadamiać, dlaczego warto zamawiać upominki reklamowe z wyprzedzeniem. Filmem będą mogły się również posługiwać agencje reklamowe w celu promowania skuteczności upominku reklamowego wśród klientów końcowych. Premiera planowana jest już podczas najbliższych targów RemaDays w Warszawie.

Na spotkaniu PIAP podjął także decyzję o kontynuowaniu dotychczasowych zadań – badań marketingowych pomagających firmom w podejmowaniu decyzji biznesowych, wydawaniu i dystrybuowaniu w kraju i za granicą dwujęzycznego katalogu PIAP 2019, organizowaniu Wieczoru Branżowego, spotkań regionalnych oraz wydawania Gazety PIAP.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI poinformowała o zmianie dyrektora generalnego – stanowisko to ze skutkiem natychmiastowym objął Jeff Jacobson, związany z branżą od 30 lat. Zastąpi on Billa Muira, który ustępuje z powodów osobistych.

Drukarnia DMK Studio z Lublina zainstalowała w ostatnim czasie foliarkę Matrix angielskiej firmy Vivid Laminating. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

Obecne na rynku od kilku lat atramenty Mutoh UMS, wprowadzone wraz z serią ploterów serii ValueJet X, teraz mogą być używane także przez właścicieli ploterów marki Mimaki. Wśród ich najważniejszych zalet należy wymienić żywiczną formułę, ekologiczność potwierdzoną certyfikatem Indoor Air Comfort, szeroki gamut umożliwiający druk korporacyjnych barw, hermetyczność oraz bezpieczeństwo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu