Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / PIAP przedłuża pomoc prawną dla swoich członków

PIAP przedłuża pomoc prawną dla swoich członków

Polska Izba Artykułów Promocyjnych z dniem 19 czerwca 2019 r. przedłużyła współpracę z Kancelarią Kuźma, Organa i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych w zakresie pomocy prawnej dla członków PIAP. W ramach płaconej składki każdy członek Izby może skorzystać z programu wsparcia prawnego w jednym z dwóch wariantów.

Wariant pierwszy dotyczy windykacji należności – współpracująca kancelaria będzie wystosowywać przedsądowe wezwania do zapłaty (do każdego dłużnika członka PIAP zostanie wysłane do dwóch pism), odnoszące się w swojej treści do członkostwa w PIAP celem wywołania u dłużnika przekonania o nadzorze organizacji branżowej nad procesem windykacji. Jeżeli nie będzie odzewu lub będzie odmowa zapłaty ze strony dłużnika, kancelaria oceni dokumentację członka PIAP, czy daje ona szanse na bezproblemowe wygranie sprawy w sądzie. Windykacja należności dla członków PIAP może wystosować pięć takich zleceń (wezwania do pięciu różnych dłużników + analiza pod kątem sporu sądowego) za pośrednictwem kancelarii. Następnie członkowie PIAP będą już we własnym zakresie podejmować decyzje dotyczące składania pozwów. Także wybór prawnika do takiej windykacji jest poza programem pomocy prawnej PIAP).

Wariant drugi zakłada ogólną pomoc prawną dla członków PIAP w wymiarze dwóch pełnych godzin pracy kancelarii prawnej Kuźma, Organa i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych z Poznania. Członkowie PIAP mogą skontaktować się bezpośrednio z mec. Maurycym Organa (tel.: 691 029 203, m.organa@ko-legal.pl).

Pomoc prawna jest objęta całkowitą poufnością, PIAP jest informowany przez kancelarię wyłącznie o fakcie wykorzystania całkowitego/częściowego limitu godzin danego członka Izby.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W celu zachowania elastyczności produkcji i dostosowania się do zmian na włoskim rynku opakowań, firma Italgrafica, mająca siedzibę w północnej części kraju i specjalizująca się w druku etykiet, zdecydowała się na zainwestowanie w drugą już maszynę hybrydową Omet XJet. Jest to jedyne na rynku rozwiązanie z konfiguracją wieloprocesową, łączącą technologię Durst Inkjet z rozwiązaniami fleksograficznymi firmy Omet, a także urządzeniami do wykańczania i przetwarzania, co pozwala na kompleksową produkcję etykiet w jednym przebiegu.

Kiedy przyszłość nas zaskakuje, musimy szybko zareagować i odkryć na nowo wszystkie możliwości, jakie oferuje teraźniejszość. Już 24 czerwca 2020 r. zapraszamy do udziału w internetowej konferencji Print4All – Future Factory… innej niż pierwotnie planowaliśmy.
Choć wydarzenie zyskuje nową formę transmisji na żywo, jego istota pozostaje niezmieniona: program konferencji wciąż pełni funkcję okna szeroko otwartego na naszą szybko zmieniającą się przyszłość, a fizyczny dystans dzielący nas od specjalistów odpowiadających na pytania nie przeszkodzi nam w odbiorze tej chwili, będącej okazją do długo oczekiwanej dyskusji.
Future Factory Conference, stanowiąca część Print4All, to najlepszy sposób, aby reagować na teraźniejszość, patrząc w przyszłość. To wydarzenie, w którym musisz wziąć udział, by poznać możliwe przyszłe scenariusze.
Nie przegap tej okazji!

Informacja reklamowa

W najbliższą środę, 3 czerwca o godz. 15, firma Konica Minolta organizuje otwarty webinar pod tytułem „Druk etykiet szansą na biznes w czasach COVID-19”. Podczas tego wirtualnego spotkania specjaliści przybliżą informacje na temat obecnej kondycji rynku etykiet w Polsce, wskażą najnowsze trendy oraz pokażą możliwości i szanse na rozwój biznesu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.