Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / PIAP przedłuża pomoc prawną dla swoich członków

PIAP przedłuża pomoc prawną dla swoich członków

Polska Izba Artykułów Promocyjnych z dniem 19 czerwca 2019 r. przedłużyła współpracę z Kancelarią Kuźma, Organa i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych w zakresie pomocy prawnej dla członków PIAP. W ramach płaconej składki każdy członek Izby może skorzystać z programu wsparcia prawnego w jednym z dwóch wariantów.

Wariant pierwszy dotyczy windykacji należności – współpracująca kancelaria będzie wystosowywać przedsądowe wezwania do zapłaty (do każdego dłużnika członka PIAP zostanie wysłane do dwóch pism), odnoszące się w swojej treści do członkostwa w PIAP celem wywołania u dłużnika przekonania o nadzorze organizacji branżowej nad procesem windykacji. Jeżeli nie będzie odzewu lub będzie odmowa zapłaty ze strony dłużnika, kancelaria oceni dokumentację członka PIAP, czy daje ona szanse na bezproblemowe wygranie sprawy w sądzie. Windykacja należności dla członków PIAP może wystosować pięć takich zleceń (wezwania do pięciu różnych dłużników + analiza pod kątem sporu sądowego) za pośrednictwem kancelarii. Następnie członkowie PIAP będą już we własnym zakresie podejmować decyzje dotyczące składania pozwów. Także wybór prawnika do takiej windykacji jest poza programem pomocy prawnej PIAP).

Wariant drugi zakłada ogólną pomoc prawną dla członków PIAP w wymiarze dwóch pełnych godzin pracy kancelarii prawnej Kuźma, Organa i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych z Poznania. Członkowie PIAP mogą skontaktować się bezpośrednio z mec. Maurycym Organa (tel.: 691 029 203, m.organa@ko-legal.pl).

Pomoc prawna jest objęta całkowitą poufnością, PIAP jest informowany przez kancelarię wyłącznie o fakcie wykorzystania całkowitego/częściowego limitu godzin danego członka Izby.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Polski Drukarz sp. z o.o., wraz ze współorganizatorami i partnerami, zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką Color Managementu na XIII konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, organizowaną w ramach Akademii Wiedzy. W tym roku spotkamy się 27 listopada w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie.

Za oknem złota polska jesień, a my już intensywnie pracujemy nad listopadowym wydaniem naszego magazynu. Gros miejsca poświęcimy w nim przygotowaniu materiałów do druku. Zajmiemy się zarządzaniem barwą, standaryzacją, proofingiem, kontrolą jakości. Stąd już blisko do wytworzenia formy drukowej – kolejnym tematem przewodnim będą zatem urządzenia i materiały do wytwarzania form drukowych oraz usługi przygotowania form drukowych. Napiszemy także o najnowszych rozwiązaniach software’owych w zakresie prepressu, automatyzacji produkcji i zarządzania przepływem pracy.
Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne jest posiadanie funduszy zarówno na inwestycje, jak i na bieżącą działalność firmy. Dlatego poruszymy tematykę faktoringu i leasingu w branży poligraficznej. Nie zabraknie też miejsca dla opakowań klasy premium, projektowania opakowań i rozwiązań do korespondencji masowej.
Serdecznie zapraszamy Państwa do publikacji materiałów reklamowych i PR-owych w listopadowym wydaniu „Świata DRUKU”.

W Ambasadzie Finlandii w Warszawie w dn. 9 października 2019 r. odbyło się spotkanie prasowe, podczas którego po raz pierwszy w Polsce został zaprezentowany raport VTT Technical Research Center of Finland pt. „Going beyond a circular economy”, skupiający się na wizji przyszłej, zrównoważonej gospodarki. Spotkanie zorganizowano w ramach Polskiego Tygodnia Gospodarki o Obiegu Zamkniętym (Polish Circular Week), którego celem jest pokazanie, że gospodarka o obiegu zamkniętym to nie abstrakcyjny koncept, ale realny element współczesnego życia gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu