Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / PIAP wita nowych członków

PIAP wita nowych członków

W ostatnim kwartale br. szeregi Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych wzmocniło czterech nowych członków. Są to firmy: Modern Forms Marcin Bosek, MJM Company, Reklamowe24 oraz Cartamundi Polska.

Jak podkreśla firma Modern Forms, jej główną dewizą jest tworzenie, a nie odtwarzanie. Stawia na kreatywność, innowacyjność i indywidualne podejście do Klienta. „Tylko tak można stworzyć za każdym razem rzeczy niepowtarzalne, niezwykłe, w pełni wyjątkowe. Firma to zgrany i ambitny zespół, który dba o jakość, zadowolenie i satysfakcję klientów, dlatego nieustannie wprowadza nowe rozwiązania i oryginalne produkty. Stawia sobie wiele celów, jeden z nich to ciągły rozwój i udoskonalanie oferty” – mówi Marcin Bosek, CEO Modern Forms. „To nieustanna potrzeba rozwijania się, pasja tworzenia nowych rozwiązań, innowacji oraz produktów, którą ciągle w sobie podsycamy, pielęgnujemy. To głód wyzwań, który napędza nas do działania i motywuje do szukania nowych możliwości i dlatego między innymi chęć przystąpienia do PIAP” – podkreśla Marcin Bosek.

Firma MJM przez wiele lat poszukiwała rozwiązań, które będą dostosowane do potrzeb ludzi aktywnych sportowo i turystycznie. Marka Bee2 powstała z połączenia pasji uprawiania sportu oraz innowacji. „W dobie XXI wieku możemy zaoferować państwu rozwiązania, które nie tylko kuszą pięknym wyglądem, ale też są bardzo funkcjonalne. Wszystkie nasze produkty mają ułatwiać życie użytkownikom” – mówi Justyna Skoczeń z firmy MJM. Marka Bee2 skierowana jest do agencji reklamowych oraz dystrybutorów artykułów reklamowych, produkty mają uzupełnić ofertę katalogową. Jak zapewnia firma, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zapytania jest w stanie wykonać produkty w dowolnej kolorystyce już od 5 sztuk.

Reklamowe24 powstało w 2007 r. z inicjatywy Michała Niewiadomskiego i Michała Maciejewskiego. Firma specjalizuje się w sprzedaży gadżetów reklamowych przygotowanych zgodnie z wizją klientów. Reklamowe24 może pochwalić się dużym doświadczeniem i zgranym zespołem pracowników. Oferta gadżetów jest stale powiększana i dostosowywana do potrzeb zleceniodawców. Specjaliści ds. obsługi klientów oraz graficy są w stałym kontakcie z klientami, precyzyjnie realizując zamówienia. O rzetelności przedsiębiorstwa świadczą liczne referencje oraz certyfikaty. „Nasze miejsce, jako firmy oferującej usługi najwyższej jakości w branży artykułów reklamowych, jest w PIAP-ie. Cieszymy się, mogąc zasilić grono rzetelnych, godnych polecenia przedsiębiorstw zrzeszonych w Izbie” –mówi Gabriela Niewiadomska, członek zarządu i dyrektor sprzedaży w firmie Reklamowe24.

Cartamundi jest międzynarodową rodziną producentów gier planszowych, kart do gry i gier karcianych, ale nie tylko. Cartamundi to również profesjonalni konsultanci, którzy doradzą rozwiązania promocyjne oraz marketingowe, sprawdzające się już w firmach na całym świecie. „Jaki jest nasz sekret? Wykwalifikowana kadra, która przekłada swoje doświadczenie oraz pasję do każdej gry jaką produkujemy. Przesłaniem firmy jest codzienne dzielenie się magią wspólnej gry z naszymi pracownikami oraz klientami. Do PIAP przystępujemy z nadzieją na dalszy rozwój oraz kontakty z ciekawymi firmami, których również ambicja jest być coraz lepszymi w branży reklamowej.To również znakomita okazja na pokazanie naszej firmy z jak najlepszej strony oraz pokazanie szerszej publiczności naszych nietuzinkowych produktów” - mówi Robert Gąsiorek, specjalista ds. promocji i kampanii lojalnościowych Cartamundi Polska.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA, organizator międzynarodowych targów druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo oraz European Sign Expo, rozpoczęło kampanię promującą tegoroczną odsłonę obydwu wydarzeń. Zaplanowano je na termin 31 maja – 3 czerwca 2022 r. w przestrzeniach wystawienniczych Messe Berlin. Tematem przewodnim kampanii jest hasło „Experience Print in Motion” (Doświadczaj druku w ruchu), które odnosi się do nieustannego rozwoju rynku druku specjalistycznego i obsługującej go technologii, która dokonuje się mimo wyzwań ostatnich dwóch lat.

Podczas 22. odsłony swojej dorocznej konferencji Connect w Las Vegas (17–21 stycznia 2022 r.) firma Electronics For Imaging zaprezentowała nowe rozwiązania ze swojego portfolio, przeznaczone do druku cyfrowego (m.in. atramentową drukarkę produkcyjną EFI Pro 30h) oraz – premierowo – produkty z rodziny Fiery.

Prężnie działająca drukarnia Hedom z Krosna o imponującej, 100-letniej tradycji, oferująca kompleksowe rozwiązania dla poligrafii i reklamy, zainstalowała w ostatnim czasie system broszurujący Duplo 600i. Jak podkreśla jej kierownictwo, w codziennej pracy szczególnie istotne są automatyzacja maszyny oraz jej intuicyjna obsługa.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.