Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / PIAP wita nowych członków

PIAP wita nowych członków

W ostatnim kwartale br. szeregi Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych wzmocniło czterech nowych członków. Są to firmy: Modern Forms Marcin Bosek, MJM Company, Reklamowe24 oraz Cartamundi Polska.

Jak podkreśla firma Modern Forms, jej główną dewizą jest tworzenie, a nie odtwarzanie. Stawia na kreatywność, innowacyjność i indywidualne podejście do Klienta. „Tylko tak można stworzyć za każdym razem rzeczy niepowtarzalne, niezwykłe, w pełni wyjątkowe. Firma to zgrany i ambitny zespół, który dba o jakość, zadowolenie i satysfakcję klientów, dlatego nieustannie wprowadza nowe rozwiązania i oryginalne produkty. Stawia sobie wiele celów, jeden z nich to ciągły rozwój i udoskonalanie oferty” – mówi Marcin Bosek, CEO Modern Forms. „To nieustanna potrzeba rozwijania się, pasja tworzenia nowych rozwiązań, innowacji oraz produktów, którą ciągle w sobie podsycamy, pielęgnujemy. To głód wyzwań, który napędza nas do działania i motywuje do szukania nowych możliwości i dlatego między innymi chęć przystąpienia do PIAP” – podkreśla Marcin Bosek.

Firma MJM przez wiele lat poszukiwała rozwiązań, które będą dostosowane do potrzeb ludzi aktywnych sportowo i turystycznie. Marka Bee2 powstała z połączenia pasji uprawiania sportu oraz innowacji. „W dobie XXI wieku możemy zaoferować państwu rozwiązania, które nie tylko kuszą pięknym wyglądem, ale też są bardzo funkcjonalne. Wszystkie nasze produkty mają ułatwiać życie użytkownikom” – mówi Justyna Skoczeń z firmy MJM. Marka Bee2 skierowana jest do agencji reklamowych oraz dystrybutorów artykułów reklamowych, produkty mają uzupełnić ofertę katalogową. Jak zapewnia firma, dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zapytania jest w stanie wykonać produkty w dowolnej kolorystyce już od 5 sztuk.

Reklamowe24 powstało w 2007 r. z inicjatywy Michała Niewiadomskiego i Michała Maciejewskiego. Firma specjalizuje się w sprzedaży gadżetów reklamowych przygotowanych zgodnie z wizją klientów. Reklamowe24 może pochwalić się dużym doświadczeniem i zgranym zespołem pracowników. Oferta gadżetów jest stale powiększana i dostosowywana do potrzeb zleceniodawców. Specjaliści ds. obsługi klientów oraz graficy są w stałym kontakcie z klientami, precyzyjnie realizując zamówienia. O rzetelności przedsiębiorstwa świadczą liczne referencje oraz certyfikaty. „Nasze miejsce, jako firmy oferującej usługi najwyższej jakości w branży artykułów reklamowych, jest w PIAP-ie. Cieszymy się, mogąc zasilić grono rzetelnych, godnych polecenia przedsiębiorstw zrzeszonych w Izbie” –mówi Gabriela Niewiadomska, członek zarządu i dyrektor sprzedaży w firmie Reklamowe24.

Cartamundi jest międzynarodową rodziną producentów gier planszowych, kart do gry i gier karcianych, ale nie tylko. Cartamundi to również profesjonalni konsultanci, którzy doradzą rozwiązania promocyjne oraz marketingowe, sprawdzające się już w firmach na całym świecie. „Jaki jest nasz sekret? Wykwalifikowana kadra, która przekłada swoje doświadczenie oraz pasję do każdej gry jaką produkujemy. Przesłaniem firmy jest codzienne dzielenie się magią wspólnej gry z naszymi pracownikami oraz klientami. Do PIAP przystępujemy z nadzieją na dalszy rozwój oraz kontakty z ciekawymi firmami, których również ambicja jest być coraz lepszymi w branży reklamowej.To również znakomita okazja na pokazanie naszej firmy z jak najlepszej strony oraz pokazanie szerszej publiczności naszych nietuzinkowych produktów” - mówi Robert Gąsiorek, specjalista ds. promocji i kampanii lojalnościowych Cartamundi Polska.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.