Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Papiery Mondi Nautilus dostępne w ofercie Antalisa

Papiery Mondi Nautilus dostępne w ofercie Antalisa

Antalis, europejski dystrybutor papierów i produktów opakowaniowych oraz Mondi, producent opakowań oraz papierów, zawarli ogólnoeuropejską umowę dystrybucyjną dotyczącą asortymentu papierów graficznych dla profesjonalnych dostawców usług poligraficznych. Na jej mocy Antalis rozpoczął dystrybucję poszerzonej gamy produktów Mondi Nautilus. Wszystkie papiery w tej serii są niepowlekane i wykonane w 100% z makulatury. Są zgodne z najwyższymi standardami zrównoważonego rozwoju oraz mają certyfikat FSC oraz oznakowanie ekologiczne UE.

Nautilus to dwie linie papierów, które – jak zapewnia producent – oferują wysoką jakość, zmniejszone pylenie oraz zapewniają optymalną ochronę maszyn. Linia SuperWhite to papier o wysokim stopniu bieli (CIE 150), natomiast linia Classic ma naturalny odcień papierów z recyklingu (CIE 112), ma też certyfikat Blue Angel.

W ciągu ostatnich dwóch lat popyt na papiery z recyklingu stale rośnie. Popyt ten jest zaspokajany przez producentów reagujących na rosnącą troskę o efektywniejsze wykorzystanie zasobów naturalnych oraz ponowne wykorzystanie surowców. Papiery z recyklingu idealnie pasują do rozwijającej się na całym świecie inicjatywy 3R (Re-duce, Re-use, Re-cycle).
„Na rynku krajowym Antalis Poland będzie wyłącznym dystrybutorem produktów Mondi Nautilus. Włączenie do oferty produktów tej serii pozwoli nam dalej rozwijać sprzedaż produktów recyklingowanych i pomagać naszym klientom w realizacji ich strategii CSR” – komentuje Christophe Hunaut, dyrektor zarządzający regionu CSEE oraz Antalis Poland Sp. z o.o.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nadszedł czas na kolejną edycję katalogu „Poligrafia na polskim rynku”, którego publikację z wielką przyjemnością anonsujemy na sierpień br. Podczas ostatnich dwóch lat wiele w branży się działo, część z Państwa firm zmieniła swe adresy, może nawet nazwy, lub portfolio swych produktów i usług. Dlatego, tak jak wcześniej zapowiadaliśmy, postawiliśmy przed sobą zadanie aktualizacji i wydania nowej edycji katalogu, co – mamy nadzieję – uczynimy wspólnie.
Mamy nadzieję, że przedstawiona poniżej oferta pozwoli wszystkim z Państwa wybrać najlepszą formę prezentacji na łamach tego wydawnictwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i prosimy o przesyłanie materiałów do katalogu najpóźniej do 12 lipca 2019 r.

Przed nami tygodnie pełne słońca i wakacyjnych atrakcji, zaczynamy więc prace nad lipcowo-sierpniowym numerem „Świata DRUKU”. Większą część tego wydania poświęcimy cyfrowemu drukowi mało- i wielkoformatowemu, drukowi na tekstyliach oraz rynkowi upominków reklamowych. Tematyka ta jest spójna z zakresem FestiwaluDruku i FestiwaluMarketingu.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI, i na których jak zawsze będziemy obecni z naszym magazynem.

Antalis, dystrybutor opakowań przemysłowych, 6 czerwca br. otworzył nowe biuro i magazyn Packaging Design Center w Sosnowcu. Jest to już szóste centrum projektowania opakowań tej firmy (trzy takie ośrodki znajdują się w Niemczech, jedno w Danii, jedno w Wielkiej Brytanii). Powstanie kolejnego w Polsce jest odpowiedzią na potrzeby rynku.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu