Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Papiery Mondi Nautilus dostępne w ofercie Antalisa

Papiery Mondi Nautilus dostępne w ofercie Antalisa

Antalis, europejski dystrybutor papierów i produktów opakowaniowych oraz Mondi, producent opakowań oraz papierów, zawarli ogólnoeuropejską umowę dystrybucyjną dotyczącą asortymentu papierów graficznych dla profesjonalnych dostawców usług poligraficznych. Na jej mocy Antalis rozpoczął dystrybucję poszerzonej gamy produktów Mondi Nautilus. Wszystkie papiery w tej serii są niepowlekane i wykonane w 100% z makulatury. Są zgodne z najwyższymi standardami zrównoważonego rozwoju oraz mają certyfikat FSC oraz oznakowanie ekologiczne UE.

Nautilus to dwie linie papierów, które – jak zapewnia producent – oferują wysoką jakość, zmniejszone pylenie oraz zapewniają optymalną ochronę maszyn. Linia SuperWhite to papier o wysokim stopniu bieli (CIE 150), natomiast linia Classic ma naturalny odcień papierów z recyklingu (CIE 112), ma też certyfikat Blue Angel.

W ciągu ostatnich dwóch lat popyt na papiery z recyklingu stale rośnie. Popyt ten jest zaspokajany przez producentów reagujących na rosnącą troskę o efektywniejsze wykorzystanie zasobów naturalnych oraz ponowne wykorzystanie surowców. Papiery z recyklingu idealnie pasują do rozwijającej się na całym świecie inicjatywy 3R (Re-duce, Re-use, Re-cycle).
„Na rynku krajowym Antalis Poland będzie wyłącznym dystrybutorem produktów Mondi Nautilus. Włączenie do oferty produktów tej serii pozwoli nam dalej rozwijać sprzedaż produktów recyklingowanych i pomagać naszym klientom w realizacji ich strategii CSR” – komentuje Christophe Hunaut, dyrektor zarządzający regionu CSEE oraz Antalis Poland Sp. z o.o.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

…wiele wydarzeń, na które z niecierpliwością czekamy. Wrześniowe, polsko-angielskie wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy z myślą o 40. edycji targów Labelexpo Europe w Brukseli (24–27 września), gdzie będzie można je znaleźć na stoisku z prasą branżową. Numer ten będzie nam również towarzyszyć podczas targów Taropak i 4 Print w Poznaniu (30.09–3.10) oraz na organizowanej przez nas już po raz czternasty konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, na którą zapraszamy Państwa do Czarnego Potoku w Krynicy-Zdroju (24–25.10).
Z tych powodów tematyka wiodąca czasopisma dotyczyć będzie etykiet i opakowań, a ściślej – produkcji i technik zadrukowywania opakowań i etykiet, opakowań z tektury falistej i litej, opakowań na żywność. Sporo miejsca w numerze poświęcimy także jednej z najpowszechniejszych technik zadruku opakowań – fleksografii. Warto zatem przy tej okazji zaprezentować swoją ofertę.

W czerwcu br. Digiprint został dystrybutorem na polskim rynku producenta maszyn do finishingu i przetwórstwa kartonu i tektury – firmy Highcon. Cyfrowe maszyny tnące i bigujące Highcon Euclid i Beam zostały stworzone z myślą o potrzebach technologii cyfrowej dla procesów post-print w przemyśle poligraficznym, a także o producentach opakowań, przetwórcach tektury falistej, kartonu czy drukowaniu komercyjnym.

Do zespołu Sharp Electronics dołączył Krzysztof Ukleja – doświadczony manager, specjalista od rozwiązań druku, visual i smart office. Wesprze dział marketingu produktowego i sprzedaży w rejonie Europy Centralnej i Wschodniej w zakresie zintegrowanych rozwiązań dla biur oraz rynków wertykalnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu