Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Pierwsza setka prezentacji Konica Minolta

Pierwsza setka prezentacji Konica Minolta

Od momentu otwarcia warszawskiego Centrum Pokazowego Konica Minolta jesienią ubiegłego roku przeprowadzono tam już ponad sto prezentacji rozwiązań tej japońskiej firmy. W Digital Imaging Square odbyło się w tym czasie także ponad 30 szkoleń i prawie 50 testów jakościowych urządzeń Konica Minolta.

W Centrum Pokazowym Digital Imaging Square firmy Konica Minolta regularnie odbywają się prezentacje, szkolenia i spotkania z klientami. To właśnie tam zorganizowano m.in. pierwszą w Polsce prezentację najnowszego rozwiązania japońskiej firmy do cyfrowego druku etykiet samoprzylepnych – modelu Accurio Label 190 oraz zainstalowano pierwszy moduł do druku banerowego na maszynie Accurio C6100.

Eksperci Konica Minolta prezentują w DIS m.in. najnowsze rozwiązania do automatyzacji i usprawniania procesów biznesowych w organizacji, inteligentne systemy wideo IP Mobotix oraz maszyny do druku przemysłowego i produkcyjnego wraz z oprogramowaniem. Jest to m.in. maszyna MGI Jet Varnish 3DS do cyfrowego uszlachetniania lakierem z efektem 3D. Umożliwia ona ozdabianie wydruków foliami metalicznymi, nanosząc w ten sposób np. złote dodatki na wizytówki lub zaproszenia czy uwydatnienie wydruku lakierem UV o różnym stopniu wypukłości. Stosując lakierowanie wybiórcze 3D jako ostatnią warstwę można uzyskać różnorodną fakturę widoczną i wyczuwalną na wydruku. Lakierować w ten sposób można m.in. katalogi, pudełka, okładki książek, kartki okolicznościowe czy etykiety.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W zakładzie papierniczym Arctic Paper Kostrzyn SA niedawno rozpoczęła pracę krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf, która mimo ograniczeń związanych ogólnoświatową pandemią dostarczyła i wdrożyła urządzenie bez przeszkód i w terminie. Jak podkreślają jej obecni użytkownicy w kostrzyńskim zakładzie, maszyna oferuje najwyższą jakość w kontekście realizowanych w niej procesów cięcia papieru.

Firma EFI poinformowała o poszerzeniu swojej oferty o zautomatyzowane, intuicyjne narzędzie mające ułatwić klientom zarządzanie zapasami i składanie zamówień – MarketDirect Fulfillment. Jak podaje producent oprogramowania, jego podstawowymi cechami są prostota i wszechstronność.

Muzeum Papiernictwa zaprasza do udziału w wernisażu on-line wystawy „Sztuka pisania”, który zostanie wyemitowany na żywo 11 lipca o godz. 17.00. Podczas streamingu Ewa Landowska – autorka wystawy – opowie o ekspozycji oraz wprowadzi widzów w tajniki pięknego pisania. Wystawę w Dusznikach-Zdroju będzie można oglądać do października br. Muzeum wznowiło działalność z zachowaniem zasad ostrożności.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.