Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Ploter Nyala 4 z nagrodą EDP

Ploter Nyala 4 z nagrodą EDP

Europejskie stowarzyszenie zrzeszające magazyny branżowe z dziedziny poligrafii – European Digital Press Association – rozdało tegoroczne nagrody EDP Awards dla najlepszych cyfrowych osiągnięć technologicznych. Jury uznało ploter swissQprint Nyala 4 za wzorzec w druku wielkoformatowym i najlepszą drukarkę hybrydową/z płaskim stołem o prędkości do 250 m2/h. Szwajcarski producent zdobył również nagrodę za swoje neonowe tusze, oferujące bogate możliwości zastosowań.

Jury zauważyło, że nowa generacja sztandarowego plotera swissQprint opiera się na istniejącym fundamencie, ale oferuje jednocześnie kilka istotnych ulepszeń, a „dzięki swoim wartościom przyjaznym dla środowiska […] może być uważana za wzorzec w druku wielkoformatowym”.

Jury EDP Award uznało także nowe neonowe tusze swissQprint za najlepszy produkt w kategorii „Materiały eksploatacyjne/tusze UV”. W komentarzu napisano, że „to pierwsze fluorescencyjne, utwardzane promieniami UV tusze do druku cyfrowego w technologii inkjet […] które dodają blasku i wartości materiałom reklamowym”.

Rozwiązania swissQprint nie po raz pierwszy zostały docenione w tej prestiżowej rywalizacji – w minionych latach Jury EDP Award nagrodziło także plotery Nyala 2 i Nyala LED.

Ploter Nyala 4 jest dostępny w democentrum firmy SCORPIO w Łodzi.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Ze względu na drożejące surowce, koszty materiałów eksploatacyjnych i energii, ceny opakowań kartonowych mogą niebawem wzrosnąć nawet o kilkadziesiąt procent. Producenci obawiają się też ewentualnego wstrzymania dostaw prądu czy gazu dla firm produkujących surowce.

Firma Magenta Vision – europejski producent atramentów przeznaczonych dla branży druku wielkoformatowego i dystrybutor maszyn drukujących – organizuje 13 października br. w swojej siedzibie w Piasecznie dzień otwarty. Podczas spotkania, nad którym patronat medialny objął „Świat DRUKU”, zaprezentowane zostaną urządzenia z portfolio firmy, nie zabraknie wystąpień specjalistów, a jako główną atrakcję zaplanowano wizytę w pobliskiej drukarni Topcan, połączoną z pokazem pracy maszyny Teckwin Barracuda 5000 LED.

Mutoh wprowadza na rynek nowe atramenty MS 51 w konfiguracji CMYK. Jak podaje ich polski dystrybutor – firma Atrium Centrum Ploterowe – są to szybkoschnące, opłacalne w eksploatacji tusze umożliwiające druk w szerokiej gamie kolorystycznej do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.