Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / PolKos podsumowuje targi RemaDays

PolKos podsumowuje targi RemaDays

Jako oficjalny dystrybutor Rolanda w Polsce, PolKos zaprezentował m.in. najciekawsze i najpopularniejsze maszyny tego producenta - model RF-640 po dodatkowym firmowym „tuningu” oraz maszynę VS-640i, łączącą funkcje druku i cięcia po obrysie. Dużym zainteresowaniem cieszył się także Roland LEF-300 – największy model z serii małych maszyn UV przeznaczonych do produkcji gadżetów.

Na stoisku firmy PolKos prezentowano również produkty do wykańczania wydruków i innych prac, w tym laminator do laminatów stałych, całą paletę laminatów w płynie, a także trymery do cięcia, oczkarki i zgrzewarki do banerów. Firma PolKos promowała także rozwiązania atramentowe firm Bordeaux i Veika, a obecni na stoisku eksperci chętnie udzielali porad i wskazówek związanych z tym tematem. Uwagę odwiedzających przyciągały także giętarki do gięcia liter z taśm aluminiowych.

Odwiedzający stoisko byli pod szczególnym wrażeniem prezentowanej nowości – maszyny Dimense – przeznaczonej do produkcji wypukłych tapet 3D. Klientom podobała się szczególnie możliwość całkowitego spersonalizowania tapety, ograniczona jedynie ich wyobraźnią. Maszyna ta została wyróżniona Złotym Medalem targów RemaDays w kategorii Innowacyjność

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma specjalizująca się w produkcji folii do opakowań giętkich, laminatów i etykiet ogłosiła wprowadzenie do oferty nowej metalizowanej folii z polipropylenu.

Firma Derya, autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon, zainstalowała w inowrocławskiej drukarni urządzenie StichLiner Mark III wraz z podajnikiem HOF 400. Była to pierwsza taka instalacja w kraju.

Od września w ofercie Epsona znajdą się nowe bezprzewodowe urządzenia z serii T. Wielkoformatowe modele SureColor T3100 i T5100 mają się sprawdzić przede wszystkim w firmach inżynieryjnych i architektonicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu