Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Polska Izba Artykułów Promocyjnych ma nowe władze

Polska Izba Artykułów Promocyjnych ma nowe władze

Na pierwszym planie od lewej: Aneta Niciak, Aneta Kamińska, Jacek Kozłowski, Edyta Lisowska, Katarzyna Wojniak; na drugim planie od lewej: Magdalena Humeńczuk, Wojciech Wąsowski, Sebastian Piłka

Po dwóch latach spotkań w formie hybrydowej nadszedł czas na organizację Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zebrania Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w dotychczas organizowanej formule – z udziałem członków Izby. Spotkanie odbyło się dnia 20 maja 2022 r. w Wadowicach. Uczestnicy wydarzenia m.in. dokonali wyboru nowego składu Zarządu i Komisji Rewizyjnej PIAP.

Prezesem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych został Jacek Kozłowski z firmy Guapa Produkcja Sp. z o.o., który w poprzedniej kadencji władz stowarzyszenia pełnił funkcję wiceprezesa PIAP. Stanowisko wiceprezesa objęła Edyta Lisowska z firmy Eblis B&L, pełniąca w dwóch poprzednich kadencjach funkcję prezesa Izby, zaś drugim wiceprezesem została Aneta Kamińska z agencji reklamowej Salon Reklamy. Członkami Zarządu PIAP na lata 2022–2025 mianowano: Anetę Niciak (Refloactive Sp. z o.o.), Magdalenę Humeńczuk (Inspirion Polska Sp.z o.o.), Wojciecha Wąsowskiego (12M), Sebastiana Piłkę (Inter…Test) oraz Zbigniewa Grzeszczuka.

W skład Komisji Rewizyjnej PIAP weszli: Zbigniew Zieliński (AWIH), który objął funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej PIAP, Anna Tomal (Mart Ceramic) została Zastępcą Przewodniczącego KR, Zbigniew Czulak (Ritter Pen) będzie pełnił obowiązki Sekretarza KR; Członkowie Komisji Rewizyjnej: Zbigniew Kaczor (MAXIM Ceramics) oraz Maciej Dembiński (Rosnowski Gift).

Podczas zebrania przyjęto sprawozdanie finansowe Stowarzyszenia za 2021 rok oraz udzielono absolutorium Zarządowi za rok 2021. Zaakceptowano również plan działań PIAP na 2022/2023. Zapadła również decyzja o wydłużeniu kadencji Zarządu PIAP z dwóch do trzech lat od 2022 roku.

Po zebraniu wieczorem odbył się Jubileuszowy Wieczór Branżowy dla Członków PIAP, podczas którego świętowano 15-lecie Izby.

„Bardzo się cieszę, iż będę mógł brać udział w kontynuowaniu prac zapoczątkowanych w poprzedniej kadencji. Biorąc pod uwagę jubileusz 15-lecia naszej organizacji, mam świadomość, jak wiele zostało wykonane ale również jakie ogromne wyzwania stoją przed nami. Napawa optymizmem ilość osób zgłaszająca chęć budowania wizerunku PIAP, kandydując do Zarządu, czy też wspierając prace Zarządu. To dowodzi, że nie jest nam wszystkim obce, dobro naszego Stowarzyszenia, a jednocześnie gwarantuje osiągnięcie założonych celów” – powiedział Jacek Kozłowski, nowy prezes Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

„Dziś Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrzesza już ponad 180 firm, które pomimo trudności działają i prężnie rosną w siłę! Ostatnie lata udowodniły, że zrzeszone firmy cechuje nie tylko kreatywność, ale też odwaga zarówno w podejmowaniu decyzji jak i działaniu. Wspólnie walczymy o lepsze jutro i większą rolę upominków reklamowych - będziemy dążyć do uświadomienia marketerom, jak wielki potencjał w nich drzemie, jak wiele pozytywnych uczuć oraz skojarzeń za sobą niosą. Bardzo dziękuję za Wasze głosy oraz zaufanie i życzę nam wszystkim sukcesów w tym jubileuszowym roku 15-lecia PIAP” – dodała Edyta Lisowska, wiceprezes Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Aneta Kamińska, wiceprezes Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, podkreśliła: „PIAP to organizacja z ogromnym potencjałem, dzięki zrzeszeniu producentów, dostawców oraz agencji reklamowych. Doceniam dotychczasową pracę i starania władz oraz członków naszego stowarzyszenia. Bardzo się cieszę, że zostałam obdarzona zaufaniem i wybrana do Zarządu PIAP na najbliższą kadencję. Uwielbiam nowe wyzwania, a to kolejne, które pojawiło się na mojej zawodowej ścieżce. Moim ulubionym powiedzeniem są słowa Pat Summitt: „Dzięki pracy zespołowej zwykli ludzie osiągają niezwykłe rezultaty”. Wierzę, że właśnie tak będzie, bo nasz 8-osobowy Zarząd to pełen przekrój mądrych, kreatywnych i pracowitych głów, a co najważniejsze każda cudownie inna i wyjątkowa. Ufam, że efekty naszej współpracy okażą się pozytywnie zaskakujące”.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Jak co roku w grudniu Instytut Pantone ujawnił wytypowany przez zespół ekspertów wiodący kolor nadchodzącego roku. W 2023 r. dominować będzie Viva Magenta (18-1750) – wibrujący odcień przygaszonej czerwieni, który łączy zarówno ciepłe, jak i zimne tony. To kolor „odważny, potężny i wzmacniający”, emanujący radością, zachęcający do eksperymentowania i wyrażania siebie bez ograniczeń; jego żywiołowość ma zapowiadać radosny czas, szczególnie w odniesieniu do ostatnich, dość trudnych lat.

W dn. 15–17 listopada 2022 r. w przestrzeniach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo odbyła się ósma edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile. To jedyna tego typu wystawa w Polsce, stanowiąca platformę do pozyskiwania i wymiany kontaktów biznesowych, zwiększania potencjału organizacyjnego firm i budowania rozpoznawalności marki na rynku tekstylnym.

Europejskie Stowarzyszenie Branży Etykiet Samoprzylepnych FINAT podało dane dotyczące stanu europejskich rynków etykiet samoprzylepnych w 3. kwartale 2022 r. Z informacji tej wynika, że w tym okresie popyt na materiały etykietowe w Europie znacznie wzrósł po słabej pierwszej połowie roku – co było spowodowane niedoborami papieru wynikającymi z przedłużającego się strajku w Finlandii. W całym okresie pierwszych trzech kwartałów europejski przemysł etykietowy odnotował skromny wzrost o 1,7% w porównaniu z tym samym okresem ubiegłego roku.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.