Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Powstała ERBI Group

Powstała ERBI Group

Pod koniec 2016 roku w wyniku skrupulatnej obserwacji trendów rynkowych oraz odpowiedzi na stale rosnące wymagania poligrafii opakowaniowej, powstała grupa ERBI Group, w skład której wchodzą trzy podmioty.

Są to:
- ERBI Sp. z o.o. – drukarnia offsetowa z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji opakowań i ulotek dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.
- Digital Packaging Sp. z o.o. – firma specjalizująca się w produkcji krótkich serii opakowań oraz druku spersonalizowanym w technologii cyfrowej.
- Studio Graficzne B-612 S.c. – specjalizujące się w projektowaniu graficznym, przygotowaniu plików do druku oraz obsłudze drukarń. Głównym profilem działalności Studia jest DTP.
Dzięki współpracy w ramach grupy, firmy zapewniają swoim klientom kompleksowe rozwiązania z zakresu produkcji opakowań – od projektu graficznego po finalny produkt gotowy.

Fot. prezes i właściciel Erbi Sp. z o.o. Digital Packaging oraz współwłaściciel Studia Graficznego B-612 – Jakub Bielecki.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (2 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.