Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Primera Europe zmieniła nazwę na DTM Print

Primera Europe zmieniła nazwę na DTM Print

Firma Primera Technology Europe, przedstawiciel amerykańskiego przedsiębiorstwa Primera Technology produkującego rozwiązania do cyfrowego druku etykiet, poinformowała o zmianie nazwy na DTM Print (Data Technology Management).

Firma DTM działa od 1986 r., przeszła drogę od firmy garażowej, by obecnie zatrudniać ponad 40 pracowników. Obszarem jej działalności jest tworzenie zindywidualizowanych rozwiązań dla branż drukarskiej i komputerowej. DTM dysponuje obszerną powierzchnią biurową, własnym zakładem produkcyjnym, pomieszczeniami demonstracyjnymi i magazynowymi. Obecnie firma przygotowuje rozbudowę swojego portfolio produktów i usług. Odzwierciedleniem tej ewolucji ma być odświeżenie oryginalnej marki DTM.

„Dzięki naszej pasji tworzenia rozwiązań szytych na miarę staliśmy się specjalistą w zakresie produktów niszowych. Od 2013 r. opracowujemy rozwiązania do druku na etykietach, wykorzystywane przez globalne firmy. Naszym celem jest idealne dopasowanie sprzętu, oprogramowania oraz materiałów eksploatacyjnych, by nasi klienci mogli drukować swoje pomysły” – powiedział Andreas Hoffmann, dyrektor zarządzający DTM Print. Pytany o korzyści dla klientów, którzy współpracują z DTM Print, dodał: „Jedną z zalet, obok naszego doświadczenia i wiedzy w branży druku, jest położenie firmy – Wiesbaden znajduje się niedaleko Frankfurtu, gdzie mieści się największe europejskie lotnisko obsługujące wymianę handlową. To stąd będziemy obsługiwać naszych klientów i partnerów z obszaru EMEA.”

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem z Państwa strony zdecydowaliśmy się przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń do katalogu „Poligrafia na polskim rynku”. Zapraszamy Państwa do zaprezentowania oferty swojej firmy oraz zaktualizowania poligraficznej mapy Polski.
Katalog 2019 to specjalny dodatek do wydania lipcowo-sierpniowego miesięcznika „Świat DRUKU”, który trafi do rąk jego prenumeratorów, jak również będzie dystrybuowany w dodatkowej docelowej wysyłce do wybranych drukarń i agencji reklamowych. Będzie także towarzyszył naszej branży na targach i konferencjach Akademii Wiedzy aż do wyczerpania się nakładu. Planowany nakład katalogu „Poligrafia na polskim rynku” to 4 tys. egzemplarzy. Ten drukowany informator będzie podzielony na kategorie, zawierający wpisy teleadresowe firm związanych z branżą poligraficzną i branżami pokrewnymi: papierniczą, opakowaniową i wydawniczą.

W Barcelonie powstało Centrum Doskonałości Druku 3D i Produkcji Addytywnej firmy HP – największe na świecie i najbardziej zaawansowane centrum badań i rozwoju pracujące nad technologiami wspierającymi 4. rewolucję przemysłową. Na powierzchni 14 tys. m2 nad udoskonaleniem współczesnych procesów produkcyjnych pracować będą eksperci w dziedzinie druku 3D, wytwarzania addytywnego, inżynierii systemowej, analizy danych, oprogramowania, materiałoznawstwa, projektowania czy aplikacji.

Scodix, dostawca rozwiązań z zakresu udoskonaleń cyfrowych w przemyśle poligraficznym, wprowadza na rynek nowe oprogramowanie – Scodix Studio W2P. Oferuje ono elastyczne połączenie wszystkich głównych istniejących już projektów web-to-print i automatyzację nawet najbardziej wymagających zadań z tego zakresu. Dzięki znacznemu wzrostowi wartości, możliwemu dzięki uszlachetnionym cyfrowo produktom, oprogramowanie otwiera nowe możliwości generowania zysku w sektorze druku na żądanie zarówno w sektorze B2B, jak i B2C.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu