Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Primera Europe zmieniła nazwę na DTM Print

Primera Europe zmieniła nazwę na DTM Print

Firma Primera Technology Europe, przedstawiciel amerykańskiego przedsiębiorstwa Primera Technology produkującego rozwiązania do cyfrowego druku etykiet, poinformowała o zmianie nazwy na DTM Print (Data Technology Management).

Firma DTM działa od 1986 r., przeszła drogę od firmy garażowej, by obecnie zatrudniać ponad 40 pracowników. Obszarem jej działalności jest tworzenie zindywidualizowanych rozwiązań dla branż drukarskiej i komputerowej. DTM dysponuje obszerną powierzchnią biurową, własnym zakładem produkcyjnym, pomieszczeniami demonstracyjnymi i magazynowymi. Obecnie firma przygotowuje rozbudowę swojego portfolio produktów i usług. Odzwierciedleniem tej ewolucji ma być odświeżenie oryginalnej marki DTM.

„Dzięki naszej pasji tworzenia rozwiązań szytych na miarę staliśmy się specjalistą w zakresie produktów niszowych. Od 2013 r. opracowujemy rozwiązania do druku na etykietach, wykorzystywane przez globalne firmy. Naszym celem jest idealne dopasowanie sprzętu, oprogramowania oraz materiałów eksploatacyjnych, by nasi klienci mogli drukować swoje pomysły” – powiedział Andreas Hoffmann, dyrektor zarządzający DTM Print. Pytany o korzyści dla klientów, którzy współpracują z DTM Print, dodał: „Jedną z zalet, obok naszego doświadczenia i wiedzy w branży druku, jest położenie firmy – Wiesbaden znajduje się niedaleko Frankfurtu, gdzie mieści się największe europejskie lotnisko obsługujące wymianę handlową. To stąd będziemy obsługiwać naszych klientów i partnerów z obszaru EMEA.”

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu