Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Primera Europe zmieniła nazwę na DTM Print

Primera Europe zmieniła nazwę na DTM Print

Firma Primera Technology Europe, przedstawiciel amerykańskiego przedsiębiorstwa Primera Technology produkującego rozwiązania do cyfrowego druku etykiet, poinformowała o zmianie nazwy na DTM Print (Data Technology Management).

Firma DTM działa od 1986 r., przeszła drogę od firmy garażowej, by obecnie zatrudniać ponad 40 pracowników. Obszarem jej działalności jest tworzenie zindywidualizowanych rozwiązań dla branż drukarskiej i komputerowej. DTM dysponuje obszerną powierzchnią biurową, własnym zakładem produkcyjnym, pomieszczeniami demonstracyjnymi i magazynowymi. Obecnie firma przygotowuje rozbudowę swojego portfolio produktów i usług. Odzwierciedleniem tej ewolucji ma być odświeżenie oryginalnej marki DTM.

„Dzięki naszej pasji tworzenia rozwiązań szytych na miarę staliśmy się specjalistą w zakresie produktów niszowych. Od 2013 r. opracowujemy rozwiązania do druku na etykietach, wykorzystywane przez globalne firmy. Naszym celem jest idealne dopasowanie sprzętu, oprogramowania oraz materiałów eksploatacyjnych, by nasi klienci mogli drukować swoje pomysły” – powiedział Andreas Hoffmann, dyrektor zarządzający DTM Print. Pytany o korzyści dla klientów, którzy współpracują z DTM Print, dodał: „Jedną z zalet, obok naszego doświadczenia i wiedzy w branży druku, jest położenie firmy – Wiesbaden znajduje się niedaleko Frankfurtu, gdzie mieści się największe europejskie lotnisko obsługujące wymianę handlową. To stąd będziemy obsługiwać naszych klientów i partnerów z obszaru EMEA.”

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu