Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Primera Europe zmieniła nazwę na DTM Print

Primera Europe zmieniła nazwę na DTM Print

Firma Primera Technology Europe, przedstawiciel amerykańskiego przedsiębiorstwa Primera Technology produkującego rozwiązania do cyfrowego druku etykiet, poinformowała o zmianie nazwy na DTM Print (Data Technology Management).

Firma DTM działa od 1986 r., przeszła drogę od firmy garażowej, by obecnie zatrudniać ponad 40 pracowników. Obszarem jej działalności jest tworzenie zindywidualizowanych rozwiązań dla branż drukarskiej i komputerowej. DTM dysponuje obszerną powierzchnią biurową, własnym zakładem produkcyjnym, pomieszczeniami demonstracyjnymi i magazynowymi. Obecnie firma przygotowuje rozbudowę swojego portfolio produktów i usług. Odzwierciedleniem tej ewolucji ma być odświeżenie oryginalnej marki DTM.

„Dzięki naszej pasji tworzenia rozwiązań szytych na miarę staliśmy się specjalistą w zakresie produktów niszowych. Od 2013 r. opracowujemy rozwiązania do druku na etykietach, wykorzystywane przez globalne firmy. Naszym celem jest idealne dopasowanie sprzętu, oprogramowania oraz materiałów eksploatacyjnych, by nasi klienci mogli drukować swoje pomysły” – powiedział Andreas Hoffmann, dyrektor zarządzający DTM Print. Pytany o korzyści dla klientów, którzy współpracują z DTM Print, dodał: „Jedną z zalet, obok naszego doświadczenia i wiedzy w branży druku, jest położenie firmy – Wiesbaden znajduje się niedaleko Frankfurtu, gdzie mieści się największe europejskie lotnisko obsługujące wymianę handlową. To stąd będziemy obsługiwać naszych klientów i partnerów z obszaru EMEA.”

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.