Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Reprograf-Grafikus przedstawicielem MPS w Polsce

Reprograf-Grafikus przedstawicielem MPS w Polsce

Od lewej: Anton Zhukov (MPS), Marcin Kołatko i Tomasz Naglik (obaj Reprograf-Grafikus)

Firma Reprograf-Grafikus, dostawca farb i płyt polimerowych, mająca w swej ofercie wiele rozwiązań różnych marek, przeznaczonych dla branży poligraficznej (szeroko- i wąskowstęgowy druk fleksograficzny, druk offsetowy, komunikacja wizualna, prepress i postpress), została nowym przedstawicielem marki MPS w Polsce. MPS specjalizuje się w projektowaniu i produkowaniu maszyn drukujących dla sektora etykiet i opakowań giętkich. Współpraca pomiędzy MPS i Reprograf-Grafikus zaowocowała już pierwszą sprzedażą.

Paweł Prokesz, dyrektor sprzedaży firmy Reprograf-Grafikus, powiedział: „Zdecydowaliśmy się dodać MPS do naszego portfolio ze względu na popularność tej marki i wysoką jakość oferowanych rozwiązań. Współpraca połączy kompetencje techniczne MPS, naszą silną pozycję na rynku oraz możliwości świadczenia lokalnych usług i wsparcia”.

Anton Zhukov, regionalny dyrektor sprzedaży MPS, dodał: „Nasi klienci z całego świata mają wysokie wymagania wobec dostawców, zwłaszcza jeśli chodzi o usługi. Dlatego zdecydowaliśmy się na wybór nowego przedstawiciela w Polsce, aby zapewnić im niezbędne lokalne wsparcie serwisowe. Jesteśmy przekonani, że Reprograf-Grafikus to nie tylko wiarygodny, ale i niezawodny partner na długie lata”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas Kongresu European Carton Makers Association w Krakowie (15–16 września 2022 r.) tradycyjnie miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu European Carton Excellence Awards, organizowanego przez ECMA i Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Tektury i Pudełek Składanych Pro Carton. Jakie projekty zyskały największe uznanie jurorów?

Szwajcarski producent wielkoformatowych ploterów z płaskim stołem – swissQprint – obchodzi piętnastą rocznicę istnienia. Firmę utworzyli we wrześniu 2007 r. Reto Eicher, Hansjörg Untersander i Roland Fetting. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 200 osób i działa w skali globalnej, współpracując z ponad 30 niezależnymi firmami partnerskimi, wspólnie z którymi zainstalowało ponad 1,6 tys. maszyn.

Firma Fujifilm poinformowała, że jej maszyna Revoria Press PC1120 otrzymała przyznawaną przez Keypoint Intelligence nagrodę Buyers Lab 2022 Pro Award w kategorii Wyjątkowe wysokonakładowe urządzenie produkcyjne CMYK+. Model ten jest dostępny w Austrii, Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii i Włoszech.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.