Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Reprograf na RemaDays 2018

Reprograf na RemaDays 2018

W tegorocznej edycji, firma Reprograf weźmie udział pod hasłem „Odkryj głębię możliwości druku wielkoformatowego”. Na jej stoisku zostaną prezentowane będą maszyny oraz podłoża do zadruku w różnych technologiach, w tym po raz pierwszy na polskim rynku maszyna Mimaki UCJV300-160 LED UV do druku z roli na rolę w szerokości 160 cm.

Drukarki z serii UCJV, mogą drukować m.in. banery, tapety, samoprzylepne folie PCV, przezroczyste folie PET, papier, media podświetlane i materiały soft-signage. Wykorzystują one tusze CMYK, White, Lc, Lm.

Na stoisku Reprografu pojawi się również maszyna Mimaki UJF6042 MkII o formacie 60×42 cm z rozdzielczością do 1200 dpi i utwardzaniem w technologii LED UV. Odwiedzający stoisko będą mogli zobaczyć również urządzenie do druku na tekstyliach FabriVu 340 firmy EFI. Maszyna drukuje zarówno bezpośrednio (na tkaninach o gramaturze od 45 do 450 g/m2), jak i transferowo (gramatura papieru 28 do 140 g/m2) przy rozdzielczości do 2400 dpi i wielkości kropli wynoszącej maksymalnie 4pl. FabriVu 340 drukuje z prędkością do 500 m2/h na materiałach do szerokości 3,40 m.

Na RemaDays, Reprograf będzie ponadto prezentować podłoża do druku wielkoformatowego, m.in. siatkę Premium Mesh-12, banery, folie, papiery, canvasy, a także tekstylia firm Soyang i Pongs o szerokości do 5 m do zadruku w technologii UV (sublimacja, solvent i latex) oraz Descor – system napinania tekstyliów w plastikowe profile, który będzie prezentowany w części warsztatowej stoiska.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W zakładzie papierniczym Arctic Paper Kostrzyn SA niedawno rozpoczęła pracę krajarka Perfecta 132 Premium Line 2020. Dostawcą urządzenia była firma Avargraf, która mimo ograniczeń związanych ogólnoświatową pandemią dostarczyła i wdrożyła urządzenie bez przeszkód i w terminie. Jak podkreślają jej obecni użytkownicy w kostrzyńskim zakładzie, maszyna oferuje najwyższą jakość w kontekście realizowanych w niej procesów cięcia papieru.

Firma EFI poinformowała o poszerzeniu swojej oferty o zautomatyzowane, intuicyjne narzędzie mające ułatwić klientom zarządzanie zapasami i składanie zamówień – MarketDirect Fulfillment. Jak podaje producent oprogramowania, jego podstawowymi cechami są prostota i wszechstronność.

Muzeum Papiernictwa zaprasza do udziału w wernisażu on-line wystawy „Sztuka pisania”, który zostanie wyemitowany na żywo 11 lipca o godz. 17.00. Podczas streamingu Ewa Landowska – autorka wystawy – opowie o ekspozycji oraz wprowadzi widzów w tajniki pięknego pisania. Wystawę w Dusznikach-Zdroju będzie można oglądać do października br. Muzeum wznowiło działalność z zachowaniem zasad ostrożności.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.