Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Sklep internetowy dla drukarń

Sklep internetowy dla drukarń

Firma Zinart uruchomiła sklep internetowy, zawierający pełną ofertę przedsiębiorstwa skierowaną do drukarń offsetowych, fleksograficznych oraz cyfrowych wielkoformatowych. Odwiedzający witrynę klienci, poza możliwością wyboru interesującego ich asortymentu, mogą też liczyć na promocje dotyczące wybranych produktów. Funkcjonalność sklepu i dostępne tu opcje będą sukcesywnie rozbudowywane.

Zinart to istniejące od 1992 r. przedsiębiorstwo, zaopatrujące polskie i zagraniczne drukarnie w niezbędne w ich funkcjonowaniu materiały eksploatacyjne i części zamienne do maszyn.

Jak mówi Adam Zindulski, prezes zarządu Zinart, sklep internetowy stanowi kolejny ważny krok w działalności firmy, po przenosinach do nowej siedziby i zwiększeniu powierzchni magazynowo-logistycznej, i jest odpowiedzią na coraz częstsze zapytania klientów.
Sklep został podzielony na kilka kategorii, skierowanych do strategicznych obszarów działania firmy Zinart. Są nimi: materiały eksploatacyjne do druku offsetowego; materiały eksploatacyjne do druku fleksograficznego UV; materiały i akcesoria do druku cyfrowego wielkoformatowego oraz części zamienne do maszyn offsetowych i introligatorskich. „Ostatni z wymienionych działów funkcjonuje u nas od dawna, ale pozostawał dotychczas nieco w cieniu pozostałych – mówi Adam Zindulski. –Jesteśmy bowiem znani przede wszystkim z dostarczania materiałów eksploatacyjnych, takich jak m. in. farby, płyty, obciągi, folie czy chemia drukarska. Tymczasem już od dłuższego czasu posiadamy w naszej ofercie części i akcesoria do maszyn, uwzględniające ich najważniejszych producentów. Mamy nadzieję, że dzięki sklepowi online ta część naszej działalności zostanie bardziej rozpowszechniona. Podobnie jak rozwiązania do druku fleksograficznego UV, które – z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na opakowania i etykiety – cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów z Polski i zagranicy”.
Zinart to nie tylko autoryzowany dystrybutor wielu światowych marek, ale też firma świadcząca profesjonalne, branżowe doradztwo techniczne. Posiada własną mieszalnię farb, wyposażoną w nowoczesny sprzęt laboratoryjny. „Dzięki temu możemy przygotować oczekiwaną przez klienta, dostosowaną do jego potrzeb recepturę farby offsetowej czy fleksograficznej UV. Przygotowujemy też farby niskomigracyjne (LM), wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu drukarń obsługujących marki spożywcze. Nasi doradcy służą im pomocą na każdym etapie: doboru i przygotowania, wdrożenia oraz realizacji procesu drukowania. Zresztą ta kompleksowość obsługi dotyczy wszystkich oferowanych przez nas materiałów, obecnie dostępnych także online” – podsumowuje Adam Zindulski.
Sklep funkcjonuje w ramach stron internetowych firmy (pod adresem http://sklep.zinart.pl/).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firmy Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos organizują w dn. 9 i 10 czerwca br. w nowym centrum demonstracyjnym w Opolu dni otwarte. Podczas spotkania specjaliści zaprezentują flagowe modele ploterów do druku LED/UV, eko/żywicznych, solwentowych, laserów, ploterów tnących, trymerów oraz laminatorów – czyli urządzeń umożliwiających wykonywanie wysokojakościowych, trwałych nadruków na dowolnym materiale.
Jakie urządzenia przygotowano dla Państwa?

W dn. 19 maja br. Drukarnia Read Me z Łodzi zorganizowała drugą już konferencję (o pierwszej, ubiegłorocznej, pisaliśmy TUTAJ) w formie online, podczas której zaprezentowano stan realizacji inwestycji podjętych w ramach projektu „Zastosowanie innowacyjnej technologii szybkiego wielobarwnego druku wysokonakładowego – przyjaznej środowisku – w celu poprawy konkurencyjności firmy”.

Siegwerk wprowadził na rynek nową serię farb offsetowych UV do zastosowań niespożywczych, przeznaczoną do zadruku na wszystkich rodzajach podłoży papierowych i kartonowych. Sicura Litho Pack Eco odznacza się wysoką zawartością (ponad 40%) bioodnawialnych komponentów pochodzenia roślinnego, stanowiąc tym samym przyjazną dla środowiska alternatywę dla standardowych farb UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.