Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / SoftPlast wśród wystawców wrześniowych targów Festiwal Marketingu

SoftPlast wśród wystawców wrześniowych targów Festiwal Marketingu

SoftPlast podczas FestiwaluDruku.pl w 2019 r.

Wśród wystawców wrześniowych targów reklamy i poligrafii Festiwal Marketingu (Warszawa, hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) ponownie pojawi się firma SoftPlast. W jej ofercie można znaleźć produkty wykorzystywane do produkcji szeroko pojętej reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, plandek, namiotów oraz markiz, zasłon i rolet.

„Na tegorocznej edycji targów Festiwal Marketingu nie zabraknie naszej firmy. Planujemy przedstawić szerszej publiczności kilka nowości – pokażemy m.in. najciekawsze na rynku trymery do cięcia materiałów sztywnych i półsztywnych oraz przebojowego Cronosa 4.0. Nie zabraknie też innych urządzeń z naszego portfolio, które zawiera: zgrzewarki (na gorące powietrze, impulsowe, wysokiej częstotliwości – HF), stoły do cięcia i trymery, automaty szyjące, zakuwarki elektryczne i pneumatyczne, laminatory, kalandry oraz liczne akcesoria (m.in. keder płaski, oczka metalowe i plastikowe, taśmy PVC i odblaskowe, rolki plandekowe, komponenty Carmo)” – mówi Lidia Pawlaczyk-van Straaten, właścicielka SoftPlast.

W nowo powstałej siedzibie firmy znajduje się sala ekspozycyjna, w której można obejrzeć i przetestować większość urządzeń i komponentów z oferty światowych producentów, takich jak: JoPeVi, Flexa, Matic, Forsthoff, Orafol, Carmo, Bowmer Bond, Forsstrom. SoftPlast dysponuje także magazynem o powierzchni 1000 m², dzięki czemu firma jest w stanie szybko realizować zamówienia i zapewniać ciągłość dostaw. „Nasz dział handlowy buduje oraz utrzymuje dobre relacje z producentami plandek, namiotów, osłon okiennych oraz szeroko pojętej reklamy – podkreśla Lidia Pawlaczyk-van Straaten. – Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu i dużemu doświadczeniu zespół handlowy zapewnia klientom wsparcie w doborze najlepszych urządzeń i komponentów usprawniających procesy produkcyjne. Zapewniamy również opiekę posprzedażową, dbamy o realizację zamówień i terminową dostawę”.

Festiwal Marketingu to największe w drugiej połowie roku targi dla branży reklamy i poligrafii. Wystawa, organizowana przez OOH magazine, oferuje kompleksową ofertę dla przedstawicieli szeroko rozumianej branży reklamy i druku. Inspiracje znajdą tutaj zarówno poszukujący gadżetowych nowości, materiałów POS, poligrafii reklamowej, rozwiązań eventowych, a także mediów i maszyn. Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń specjalnych, jak konkursy branżowe, warsztaty i szkolenia. Konkursy: Pos Stars na najlepsze displaye reklamowe, Super Gift na najlepsze artykuły promocyjne oraz Złoty Medal – dla mediów i maszyn.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Kongres Etykiety Samoprzylepne już za nami, ale my nie zasypiamy gruszek w popiele i już dziś zapraszamy na XI Konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”, która w tym roku odbędzie się w dniach 8–9 września w Hotelu Klimczok w Szczyrku. Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program pełen ciekawych wystąpień specjalistów oraz przestrzeń do integracji. Szczegóły dotyczące uczestnictwa w wydarzeniu na stronie http://tekturafalista.akademia-wiedzy.eu/.
Sektory etykiet i tektury falistej pomimo oczywistych różnic mają wspólny pierwiastek – dlatego przygotowujemy specjalny dodatek do letniego wydania „Świata DRUKU” pt. „Świat opakowań i etykiet – trendy, perspektywy, wyzwania”. Publikacja, która tradycyjnie ukaże się na rynku w sierpniu br., będzie zawierała gros interesujących treści z zakresu tektury falistej i litej oraz etykiet samoprzylepnych (w tym relację z czerwcowego Kongresu).
Dodatek ten trafi do rąk prenumeratorów naszego miesięcznika, będzie dystrybuowany na konferencji w Szczyrku oraz na wielu wydarzeniach branżowych i innych, powiązanych z potrzebami poligraficznymi, aż do wyczerpania nakładu.

Można już bezpłatnie rejestrować udział w Festiwalu Marketingu. Tegoroczna, 14. już edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku, odbędzie się w dn. 14–15 września br. w EXPO XXI Warszawa. Podczas wydarzenia ofertę zaprezentują przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS. Przestrzeń wystawiennicza będzie podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn.

Omet – producent wąsko- i średniowstęgowych maszyn do druku etykiet i opakowań giętkich, 24 czerwca br. uroczyście zainaugurowała działalność Parku Innowacji i salonu wystawowego o powierzchni 1,5 tys. m2. Obiekt znajduje się w Molteno (północne Włochy), tuż obok powstałej w ubiegłym roku nowej siedziby firmy. Podczas wydarzenia, w którym wzięło udział ponad 150 gości, oficjalnie zaprezentowano także nową maszynę do druku fleksograficznego – KFlex.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.