Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Stora Enso z najwyższą punktacją

Stora Enso z najwyższą punktacją

Koncern Stora Enso uzyskał najwyższą ocenę w raporcie Sustainability Communication, uwzględniającym wszystkie 72 przedsiębiorstwa notowane na giełdowym indeksie Nasdaq Stockholm Large Cap. Raport analizuje i ocenia prowadzone przez firmy działania w zakresie realizacji polityki zrównoważonego rozwoju, także w kontekście związanej z tym komunikacji zewnętrznej. Powstaje on w centrum MISUM (Mistra Center for Sustainable Markets), działającym w ramach sztokholmskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej.

Firmy objęte badaniem oceniane są pod względem zapowiadanych oraz rzeczywiście zrealizowanych projektów, uwzględniających różne aspekty polityki zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności korporacyjnej. Stora Enso była jedynym przedsiębiorstwem, które uzyskało najwyższy wynik (17 punktów na 17 możliwych) w kategorii oceniającej zapowiedzi i założenia oraz najwyższą ocenę (14 punktów na 17) w kategorii uwzględniającej wdrożone w życie plany.
„Tak wysoka ocena naszych działań to ogromne wyróżnienie, zwłaszcza że dotyczy obszarów niezwykle istotnych w całej działalności Stora Enso, którym poświęcamy wiele czasu i zaangażowania, także finansowego – mówi Noel Morrin, wiceprezes ds. globalnej odpowiedzialności w firmie Stora Enso. – Polityka zrównoważonego rozwoju to nieustająca misja, której definicje i kryteria sukcesu zmieniają się dynamicznie, wraz z otoczeniem rynkowym. Naszą ambicją jest bycie globalnym liderem w tym zakresie, zarówno jeżeli chodzi o kwestie społeczne, jak i środowiskowe. Wysoka ocena uzyskania w rankingu MISUM wskazuje, że znajdujemy się na właściwej drodze, by osiągnąć założone cele”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Kto jeszcze nie odnowił prenumeraty „Świata DRUKU” na rok 2021 lub waha się, czy dołączyć do grona stałych czytelników naszego miesięcznika, niech się spieszy, bo już wkrótce światło dzienne ujrzy styczniowy numer, a w nim wiele bardzo ciekawych artykułów. Napiszemy m.in. o trendach w projektowaniu opakowań oraz w komunikacji wizualnej, będzie też o sublimacji, sitodruku, tampondruku i druku zmiennych danych w wielkim formacie, oraz o prognozach dla rynku książki…
Szczegółowe informacje dotyczące prenumeraty znajdą Państwo TUTAJ. Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych. Zapraszamy!

Ze względu na odwołanie targów Rema firma Atrium organizuje dodatkową edycję odbywających się cyklicznie dni otwartych poświęconych drukowi wielkoformatowemu. Wydarzenie, któremu patronuje „Świat DRUKU”, odbędzie się w dniach 3–5 lutego br. w opolskim centrum demonstracyjnym dystrybutora. Uczestnicy będą mogli poznać możliwości i przetestować kilkanaście maszyn takich marek jak Mutoh, EFI, Artemis, Summa, Neolt oraz media do druku marki Ikonos. Będzie także można zasięgnąć porad specjalistów w sprawie optymalnego doboru rozwiązań.

Nowa edycja Katalogu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych 2021 jest już na rynku. Publikacja ta stanowi praktyczny przewodnik i skuteczne narzędzie dla pracowników działów marketingu i promocji, prezentujące bazę liderów rynku upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy. Katalog PIAP 2021 w wersji drukowanej powstał w nakładzie 5 tys. egzemplarzy, dostępny jest również w wersji online.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.