Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Trotec otwiera nowy showroom w Warszawie

Trotec otwiera nowy showroom w Warszawie

Trotec Polska 10 października br. otwiera showroom przy swoim warszawskim biurze (ul. Marywilska 22). Nowa przestrzeń firmowa to miejsce w pełni zaprojektowane i poświęcone systemom laserowym Trotec – będzie tam można poznać ich pełną ofertę. Przewidziano również strefę inspiracji, w której znajdą się atrakcyjne wizualnie aplikacje, wykonane z materiałów grawerskich Trotec na systemach laserowych producenta.

Podczas wydarzenia goście będą mieć okazję zobaczenia w akcji aż 10 systemów laserowych. Jednym z nich będzie wielkoformatowa wycinarka laserowa SP2000. Na miejscu nie zabraknie także nowego Speedy 400 flexx – plotera laserowego do grawerowania. Najnowsza odsłona tej maszyny zawiera szereg innowacji oraz osiąga prędkość grawerowania 4,2 m/s. przy przyspieszeniu wynoszącym 5 g. Ploter laserowy z maksymalną mocą do 250 watów dostępny jest z jednym (CO₂) lub z dwoma źródłami lasera (CO₂ oraz fiber) w jednym urządzeniu. W showroomie będą dostępne także systemy laserowe do znakowania z serii ProMarker oraz SpeedMarker.

Otwarcie showroomu Trotec w Warszawie to również doskonała okazja do spotkania się z ekspertami technologii laserowej Trotec i poszerzenia wiedzy na temat systemów oraz materiałów grawerskich dostępnych w ofercie. Producent zachęca gości do przyniesienia także własnych materiałów, aby mogli przetestować je na wybranym systemie laserowym.

Obecni na otwarciu będą mogli wziąć udział także w konkursie – na jego zwycięzcę czekać będą miesięczne bezpłatne testy systemu laserowego CO₂ Speedy 360. Każdy z uczestników otrzyma również voucher na materiały grawerskie Trotec. Część oficjalną wydarzenia zaplanowano na godzinę 11.

Na co dzień showroom będzie pełnić funkcję miejsca spotkań dla zainteresowanych technologią Trotec, w którym organizowane będą m.in. szkolenia dla operatorów systemów laserowych oraz prezentacje demo dla klientów.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny na wydarzenie na stronie producenta.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Polski Drukarz sp. z o.o., wraz ze współorganizatorami i partnerami, zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką Color Managementu na XIII konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, organizowaną w ramach Akademii Wiedzy. W tym roku spotkamy się 27 listopada w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie.

Za oknem złota polska jesień, a my już intensywnie pracujemy nad listopadowym wydaniem naszego magazynu. Gros miejsca poświęcimy w nim przygotowaniu materiałów do druku. Zajmiemy się zarządzaniem barwą, standaryzacją, proofingiem, kontrolą jakości. Stąd już blisko do wytworzenia formy drukowej – kolejnym tematem przewodnim będą zatem urządzenia i materiały do wytwarzania form drukowych oraz usługi przygotowania form drukowych. Napiszemy także o najnowszych rozwiązaniach software’owych w zakresie prepressu, automatyzacji produkcji i zarządzania przepływem pracy.
Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne jest posiadanie funduszy zarówno na inwestycje, jak i na bieżącą działalność firmy. Dlatego poruszymy tematykę faktoringu i leasingu w branży poligraficznej. Nie zabraknie też miejsca dla opakowań klasy premium, projektowania opakowań i rozwiązań do korespondencji masowej.
Serdecznie zapraszamy Państwa do publikacji materiałów reklamowych i PR-owych w listopadowym wydaniu „Świata DRUKU”.

W Ambasadzie Finlandii w Warszawie w dn. 9 października 2019 r. odbyło się spotkanie prasowe, podczas którego po raz pierwszy w Polsce został zaprezentowany raport VTT Technical Research Center of Finland pt. „Going beyond a circular economy”, skupiający się na wizji przyszłej, zrównoważonej gospodarki. Spotkanie zorganizowano w ramach Polskiego Tygodnia Gospodarki o Obiegu Zamkniętym (Polish Circular Week), którego celem jest pokazanie, że gospodarka o obiegu zamkniętym to nie abstrakcyjny koncept, ale realny element współczesnego życia gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu