Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Udany Wieczór Branżowy PIAP

Udany Wieczór Branżowy PIAP

Polska Izba Artykułów Promocyjnych już po raz piąty była organizatorem Wieczoru Branżowego dla członków PIAP, który stał się doskonałą okazją do integracji firm zrzeszonych w Izbie. Frekwencja dopisała, a formuła spotkania podobnie jak w ubiegłym roku przypadła do gustu przybyłym gościom.

„Wieczór Branżowy PIAP, spotkanie w gronie członków Izby, na zaproszenie zarządu i sponsorów, to znaczące i cenne dla mnie jako uczestnika wydarzenie. Fantastyczna, przyjacielska i życzliwa atmosfera, którą czuć było na każdym kroku, którą kreują organizatorzy, a przede wszystkim uczestnicy. Niebanalne wnętrza Restauracji Warszawski Dzień, dobre wino i doskonałe jedzenie oraz akcent muzyczny, dopełniały całości. Były rozmowy na tematy poważne i lekkie, wesołe i smutne, zarówno biznesowe, jak i prywatne. Jednym słowem: impreza z charakterem, w zacnym gronie. Dziękuję, że mogłem wziąć udział” – mówi Wojciech Wąsowski, dyrektor zarządzający, 12M Producent Materiałów BTL i POS.
Wieczór Branżowy PIAP odbył się 5 lutego w Restauracji Warszawski Dzień Wine Room. Gospodarzami wydarzenia były: Polska Izba Artykułów Promocyjnych oraz firmy Członkowskie PIAP: Axpol Trading Sp.z o.o. Sp.K, Inspirion Polska Sp. z o.o., CiTRON European USB Warehouse, Jaguar Tomasz Chwiłowicz, Texet Poland Sp.z o.o. , RITF advnet Polska Sp.z o.o. oraz Brandfathers Group Sp.z o.o.
„Kolejny wieczór branżowy PIAP upłynął w atmosferze rozmów przy lampce wina, wyróżnień oraz wspólnego świętowania mniejszych i większych sukcesów. To jedna z niewielu okazji kiedy można podzielić się z innymi członkami stowarzyszenia tym, co wydarzyło się przez cały rok, porozmawiać o nowinkach i planach na przyszłość. Miło jest świętować 10-lecie istnienia firmy, które w tym roku obchodzimy, w tak szczególnym towarzystwie. Z perspektywy czasu śmiało mogę przyznać, że przystąpienie do PIAP-u było jedną z wielu dobrych decyzji jakie podjęliśmy na przestrzeni ostatnich lat” – mówi Monika Witt, Kierownik ds. marketingu i klientów korporacyjnych.
Podczas wydarzenia odbyła się uroczysta Gala PIAP, w trakcie której wręczono statuetki z okazji okrągłych jubileuszy firm członkowskich i nagrodzono te, które otrzymały największą liczbę pozytywnych komentarzy w programie Gwiazdy PIAP. Statuetkę i Gwiazdę PIAP 2014 otrzymały firmy: Asgard Sp. z o.o. i Jaguar Tomasz Chwiłowicz. Gwiazdy PIAP to lista najbardziej prestiżowych, najbardziej wiarygodnych i godnych zaufania firm PIAP w branży artykułów promocyjnych. To firmy, które w biznesie kierują się zasadami Fair Play.
Jubileusze 2015 świętowały firmy: Guapa Produkcja Sp. z o.o., Lunarcorp, Altivo Estera Komenda, Start Prezent s.c., Inspirion Polska Sp. z o.o., Mount Blanc Sp. z o.o., Cookie Słodycze Reklamowe, Dom Reklamy Art Office s.c., Artigraf, Rosnowski Gift, Inter…Test, Pro-Activ Sp. Jawna, Feniks Sp. z o.o., Kunszt, Graw-Druk Pracownia Sitodruku i Tampondruku, Senator GmbH&Co. KgaA.
„Wieczór Branżowy PIAP był dla nas wyjątkowym momentem podczas trzech dni targów RemaDays 2015. Wpłynęło na to wiele czynników: przemiła atmosfera i wyjątkowy lokal, w którym wszystko miało miejsce, wyśmienite dania i fantastyczna karta win, wykwintny dobór towarzystwa, sympatyczni ludzie, mile rozmowy na tematy branżowe i nie tylko, koncert jazzowy tego wieczoru był elementem idealnie pasującym do całego wydarzenia, wyróżnienie i życzenia jubileuszowe były dla nas szczególnie ważne i motywujące do dalszej pracy, za co raz jeszcze serdecznie dziękujemy!” – mówi Kim Döhler, Director International Sales Senator GmbH & Co. KgaA.
Recenzje uczestników Wieczoru Branżowego dla Członków PIAP 2015:
„Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy wziąć udział w tegorocznej edycji Wieczoru Branżowego PIAP. Jest to wyjątkowa okazja, podczas której możemy się spotkać z przedsiębiorcami branży reklamowej i wymienić doświadczenia. Wszystko to dzieje się w sprzyjającej rozmowom atmosferze i pozwala na zacieśnienie relacji w tak specyficznym segmencie rynku, jaki reprezentuje Polska Izba Artykułów Promocyjnych. Wierzymy, że przyjęta formuła sprawdzi się i w kolejnych latach grono członków będzie się nadal powiększało, by razem stawiać czoła wyzwaniom, jakie niesie dla nas rynek” – mówi Paweł Heczko, specjalista ds. marketingu Gratisownia.pl.
„Wieczór PIAP ponownie udowodnił, że takie spotkania przygotowane dobrze i profesjonalnie pozwalają na miłe spędzenie czasu wśród przyjaciół z naszej branży. Życzę naszej organizacji, aby kontynuowała tego typu imprezy!” – mówi Tomasz Barudin, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Texet Poland Sp. z o.o.
„Wieczór branżowy PIAP był kolejną wspaniałą okazją do poznania się osobiście, wymiany doświadczeń i informacji. Podczas ceremonii wręczenia jubileuszowych statuetek i gwiazd PIAP członkowie Izby mogli się dowiedzieć, nad czym pracował i pracuje na co dzień zarząd organizacji. Kameralna atmosfera, z klimatyczną muzyką w tle, pozwoliły członkom PIAP na oderwanie się od ciężkiego dnia pracy podczas targów RemaDays. Jako członek zarządu PIAP zapraszam gorąco wszystkich do naszej organizacji, co roku jest nas więcej, a więc rośniemy w siłę. A to daje nam coraz większe możliwości działania, jako organizacji promującej firmy z branży reklamowej” – mówi Maciej Dembiński CEO Rosnowski Gift Sp. z o.o.
„Kolejny raz w szacownym gronie sączyłem winko prowadząc rozmowy, o tym, co boli, o tym, co cieszy, by z optymizmem zacząć rok nowy. PIAP nas jak zwykle ugościł wytwornie, było dla ciała, jazzowo dla duszy, to wszystko sprawia, że cała ‘rodzina’ z nadzieją na przyszłość do pracy ruszy. Mam więc nadzieję, że za lat kilka będę tu znowu gościem specjalnym, bo tak się czuje tu każdy z gości, czy na Branżowym, czy też na Walnym – zrymował swoją wypowiedź Grzegorz Ćwikliński, przedstawiciel Agrafka Studio Reklamy (S PRO).
„Wieczór Branżowy i spotkanie Rodziny Upominkowej AD 2015 był niezwykle udany i po prostu przemiły. Wymiana doświadczeń i rozmowa o zwykłych, codziennych problemach jest w tym zabieganym i konkurencyjnym świecie niezwykle istotna. Wierzę, że do naszego grona przybywać będą kolejne agencje, a tym samym będzie nas więcej i o nas głośniej. Dziękuję organizatorom za trud przygotowania spotkania. Do zobaczenia za rok” – mówi Iwona Dulińska, Prezes PUH Kunszt.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.