Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Udany przełom roku dla manroland Goss Group

Udany przełom roku dla manroland Goss Group

Fot. manrolandgoss.com

W rok po połączeniu Goss International oraz manroland web systems, firm działających na rynku rolowych systemów druku offsetowego (które miało miejsce na początku marca 2018 r.), przedstawiciele nowo powstałego przedsiębiorstwa poinformowali o udanym zamknięciu roku finansowego 2018. Przy łącznym obrocie wynoszącym 293 mln euro i zamówieniach wynoszących 327 mln euro, firma ugruntowała swoją pozycję na rynku. Dodatkowo ostatnie duże zamówienia z przełomu roku, o wartości 50 mln euro, zwiększyły portfel zamówień do 200 mln euro w ramach projektu.

Na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy firma manroland Goss zaprezentowała się jako silnie działający partner w zakresie rozwiązań dla branży poligraficznej. „Naszym celem jest zapewnianie najbardziej kompleksowej oferty dostępnej na rynku, z obniżonymi strukturami kosztów i z naciskiem na efektywność procesów biznesowych. Nasza strategia jest jasna i zakłada dalszy rozwój silnej pozycji rynkowej, a także rozwój nowych rentownych obszarów biznesowych” – powiedział prezes Alexander Wassermann, odnosząc się do bilansu z poprzedniego roku. W związku z tak zdefiniowanym kierunkiem firma skupia się na inwestowaniu w obszary przyszłościowe: druk opakowań elastycznych, system Maintellisense oraz inteligentną platformę handlową B2B e-commerce Market-X. Wyrazem strategii rozwoju firmy jest także zakup aktywów Harland Simon (rozszerzający portfolio firmy w zakresie rozwiązań automatyzacji) oraz przejęcie GWS (uzupełniające globalną działalność handlową w obszarze maszyn używanych).

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wielkanocny, rodzinny czas za nami, na horyzoncie majówka i spotkania w gronie przyjaciół, tymczasem zespół „Świata DRUKU” intensywnie pracuje nad majowym wydaniem naszego miesięcznika. Przygotowujemy je z myślą o nadchodzących wielkimi krokami targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, 14–17.05.2019 r.), targach Film Video Foto (Łódź, 23–25 maja) i Targach Plastpol (Kielce, 28–31 maja), na których będzie ono dystrybuowane.

Polski Drukarz, wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator szkoleń i konferencji branżowych w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza na 2. konferencję „Jak wzmocnić brandy? Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania”, która odbędzie się 16 maja br. w sali konferencyjnej C w Centrum Expo XXI w Warszawie. Konferencja organizowana jest przy wsparciu firm MERCK, Reprograf-Grafikus i SCORPIO, partnerem wydarzenia jest spółka Multifol. Konferencja jest forum wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami marek, projektantami, agencjami reklamowymi, producentami opakowań, etykiet i materiałów promocyjnych oraz ich dostawcami.

Program wydarzenia zapowiada się niezwykle interesująco.

Już za trzy tygodnie, 14 maja br., w Monachium rozpoczną się targi druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo 2019. Przypominamy, że specjalnie dla naszych Czytelników mamy dwa kody promocyjne, upoważniające do otrzymania bezpłatnego jednodniowego biletu wstępu na to wydarzenie. Wystarczy przy rejestracji na stronie FESPA Global Print Expo podać kod

FESH923 lub FESA931

Koszt biletu przy zakupie on-line bez użycia kodu promocyjnego wynosi 40 euro.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu