Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Vinfoil z certyfikatem MyClimate

Vinfoil z certyfikatem MyClimate

Vinfoil, dostawca rozwiązań przeznaczonych do uszlachetniania, specjalizujący się w technologii foliowania na zimno, uzyskał certyfikat międzynarodowej organizacji MyClimate, zaświadczający, że emisja dwutlenku węgla w procesie produkcji i eksploatacji każdego egzemplarza maszyny Optima SF110MF jest w 100% kompensowana przez Vinfoil. Niderlandzki producent we współpracy z MyClimate zapewni inwestycje w kilka projektów równoważących emisję CO2 na całym świecie.

Jak zapewnia Vinfoil, celem działalności firmy jest nie tylko dostarczanie branży poligraficznej nowoczesnych rozwiązań do uszlachetniania, ale nieustanne poszukiwanie możliwości, aby opakowania, technologie drukowania i przetwarzanie odpadów były bardziej zrównoważone i miały mniejszy wpływ na środowisko. Dzięki współpracy z MyClimate, zwieńczonej pierwszym certyfikatem potwierdzającym zaangażowanie na rzecz ochrony środowiska, Vinfoil stał się pierwszym na świecie producentem rozwiązań do foliowania na zimno, gwarantującym pełną kompensację emisji dwutlenku węgla, wynikającej z pracy wytwarzanych przez siebie rozwiązań. Jak zbadano w trakcie trwania projektu, maszyna Vinfoil Optima SF110MF w różnych fazach cyklu życia produkuje łącznie 45,3 tony CO2 (przy czym co najmniej dodatkowe 20% należy dodać, aby uwzględnić niepewność co do tych liczb).
„Jesteśmy dumni, że uzyskaliśmy tak ważny dla nas certyfikat, który pokazuje ogromny wysiłek, jaki wkładamy w działania na rzecz ochrony środowiska. Misją Vinfoil jest stałe zwiększanie poziomu naszych rozwiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju i nie zejdziemy z tej drogi. Jesteśmy przekonani, że dzięki tym działaniom zyskujemy nie tylko my, jako dostawca maszyn do uszlachetniania, ale przede wszystkim nasi klienci” – wyjaśnia Vincent van der Heijden, prezes i dyrektor generalny Vinfoil.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Integart wprowadziła na rynek innowacyjny na skalę światową program średnio- i długoterminowego wynajmu urządzeń HP Latex oraz HP Stitch. Program Rent2Print jest przeznaczony dla wszystkich klientów, którzy chcą użytkować urządzenia oraz czerpać maksymalne korzyści biznesowe, nie wiążąc się umową leasingu ani kredytem. To klient decyduje o terminie najmu, doborze sprzętu i jego wymianie bądź wykupie.
Program najmu obejmuje urządzenia drukujące firmy HP: HP Latex 115, 315, 335 oraz opcje Print&Cut; HP Latex 365, 375; HP Latex 560, 570; HP Stitch S300 oraz S500. Umowa najmu nie nakłada żadnych limitów druku, a w całym okresie uczestnictwa w najmie klient ma gwarantowany bezpłatny pełny pakiet serwisowy i okresowe przeglądy. Każdy zakup mediów w Integart dla uczestników Programu to rabat 3% obniżający automatycznie wartość raty najmu, nawet do 70%. To powoduje, że im więcej firma drukuje, tym mniej może płacić za najem urządzenia!
Więcej informacji na www.rent2print.pl.

Informacja promocyjna

W dniu 29 września 2020 r., podczas targów Polagra w Poznaniu, firma FANO Sp. z .o.o. zgłosiła akces do grona członków Polskiej Izby Opakowań.

W ramach partnerstwa, firmy Fujifilm, Illumina i Edale połączą siły w powstającym salonie wystawowym firmy Edale w jej siedzibie w Whiteley w Wielkiej Brytanii. Nowy obiekt, którego otwarcie zaplanowano na rok 2021, będzie miejscem wirtualnych prezentacji wydajnej kombinacji maszyn fleksograficznych Edale i systemu utrwalania UV LED Illumina oraz farb Flexo JJ firmy Fujifilm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.