Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Ważne informacje organizacyjne dotyczące targów RemaDays

Ważne informacje organizacyjne dotyczące targów RemaDays

Organizatorzy targów RemaDays Warsaw, które rozpoczną się już w najbliższą środę (13 lutego br.), w trosce o udany pobyt i komfort wszystkich zwiedzających, przygotowali kilka najważniejszych informacji związanych z wjazdem na teren wydarzenia, dotyczących godzin otwarcia targów i wjazdu na parking.

Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:

- w dniach 13 i 14 lutego (środa i czwartek) targi są otwarte w godzinach 9.30–18.00;
- w dniu 15 lutego (piątek) targi są otwarte w godzinach 9.30–16.00.

Wjazd na parking:

- wjeżdżając na parking należy kierować się wjazdami numer 2 i 3;
- prosimy o zwracanie uwagi na parkingowych, którzy będą kierować ruchem na parkingu;
- płatność za parking tylko w kasach targowych w punktach rejestracji zwiedzających, przy wejściach F1, E1, F5, E8;
- koszt to 20 zł brutto;
- weryfikacja płatności odbywać się będzie przy wyjeździe z terenu targów, bilet należy umieścić za szybą samochodu;
- w przypadku zgubienia biletu parkingowego płatność będzie pobierana ponownie.

Do zobaczenia na RemaDays Warsaw 2019!

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem z Państwa strony zdecydowaliśmy się przedłużyć termin przyjmowania zgłoszeń do katalogu „Poligrafia na polskim rynku”. Zapraszamy Państwa do zaprezentowania oferty swojej firmy oraz zaktualizowania poligraficznej mapy Polski.
Katalog 2019 to specjalny dodatek do wydania lipcowo-sierpniowego miesięcznika „Świat DRUKU”, który trafi do rąk jego prenumeratorów, jak również będzie dystrybuowany w dodatkowej docelowej wysyłce do wybranych drukarń i agencji reklamowych. Będzie także towarzyszył naszej branży na targach i konferencjach Akademii Wiedzy aż do wyczerpania się nakładu. Planowany nakład katalogu „Poligrafia na polskim rynku” to 4 tys. egzemplarzy. Ten drukowany informator będzie podzielony na kategorie, zawierający wpisy teleadresowe firm związanych z branżą poligraficzną i branżami pokrewnymi: papierniczą, opakowaniową i wydawniczą.

W Barcelonie powstało Centrum Doskonałości Druku 3D i Produkcji Addytywnej firmy HP – największe na świecie i najbardziej zaawansowane centrum badań i rozwoju pracujące nad technologiami wspierającymi 4. rewolucję przemysłową. Na powierzchni 14 tys. m2 nad udoskonaleniem współczesnych procesów produkcyjnych pracować będą eksperci w dziedzinie druku 3D, wytwarzania addytywnego, inżynierii systemowej, analizy danych, oprogramowania, materiałoznawstwa, projektowania czy aplikacji.

Scodix, dostawca rozwiązań z zakresu udoskonaleń cyfrowych w przemyśle poligraficznym, wprowadza na rynek nowe oprogramowanie – Scodix Studio W2P. Oferuje ono elastyczne połączenie wszystkich głównych istniejących już projektów web-to-print i automatyzację nawet najbardziej wymagających zadań z tego zakresu. Dzięki znacznemu wzrostowi wartości, możliwemu dzięki uszlachetnionym cyfrowo produktom, oprogramowanie otwiera nowe możliwości generowania zysku w sektorze druku na żądanie zarówno w sektorze B2B, jak i B2C.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu