Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Mix - News / Źródło wiedzy o technologii ploterów tnąco-bigujących

Źródło wiedzy o technologii ploterów tnąco-bigujących

Firma Kongsberg Precision Cutting Systems, dostawca ploterów tnąco-bigujących, uruchomiła stronę internetową skierowaną do polskich użytkowników rozwiązań tej marki. Platforma zawiera informacje o wszystkich seriach maszyn, automatyce, serwisie, częściach zamiennych i promocjach, podatkowo, można na niej znaleźć oprogramowanie firmy Esko, będące uzupełnieniem stołów Kongsberg.

Spółka Konsgberg PCS powstała na początku tego roku, po pozyskaniu przez Open Gate Capital marki Kongsberg od firmy Esko. Wraz z opublikowaniem nowej strony (www.kongsberg.com.pl) firma Digiprint PL, będąca dystrybutorem ploterów na polskim rynku, przedstawiła promocję na ploter Konsgberg X24 Professional. Model z pasem transmisyjnym, podajnikiem rolkowym i systemem MultiZone Production, jest wyposażony w najlepsze narzędzia, dzięki którym umożliwia obsługę różnorodnych materiałów. Frezowanie, cięcie, bigowanie, wycinanie w kształcie litery V, automatyzacja – to tylko część wyposażenia maszyny. Dodatkowym atutem jest iCamera, która rozpoznaje marki oraz krawędzie materiału dla zapewnienia ciągłości oraz jakości produkcji. Kongsberg X24 Professional pozwala na rezygnację z ręcznego wykańczania materiałów lub zlecania wymagających zadań podwykonawcom.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.