Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy

Od wydawcy

W tym dziale zamieszczamy informacje własne – na temat bieżących wydań "Świat DRUKU", organizowanych lub współorganizowanych przez nasze wydawnictwo przedsięwzięć oraz oferowanych promocji.

Effective Packaging

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, w ramach Akademii Wiedzy, organizuje 27 kwietnia 2017 r. w godzinach 9:00-17:00, w Warszawie, szkolenie pt. „EFFECTIVE PACKAGING – Skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki”, szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób, które w codziennej pracy zajmują się opakowaniami. Dla managerów marki, projektantów chcących poszerzyć swoją wiedzę o praktyczne aspekty związane z zarządzaniem wizerunkiem produktu oraz warsztat projektanta opakowań, a także dla osób koordynujących wdrażanie marek własnych w sieciach handlowych.

Innowacyjne opakowania

Miło nam poinformować, że Polski Drukarz Sp. z o.o. – wydawca miesięcznika branży poligraficznej i opakowaniowej „Świat DRUKU” organizuje 26 kwietnia 2017 roku VII Konferencję „Innowacyjne opakowania - Projektowanie i produkcja opakowań kartonowych". Konferencja stanowiła będzie forum wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji opakowań a drukarniami i ich klientami. Tegoroczną edycję poświęcimy opakowaniom kartonowym, ich projektowaniu i produkcji. Mamy nadzieję, że prezentacje wygłoszone przez prelegentów poszerzą wiedzę projektantów, pracowników drukarń produkujących opakowania oraz ich klientów w zakresie aktualnych trendów, innowacji i możliwości produkcji opakowań z tektury litej. Patronat nad konferencją objęła Polska Izba Artykułów Promocyjnych. Więcej informacji na stronie >>

III warsztaty z cyklu JAK OPAKOWAĆ BRANDY?

Dowiedz się od praktyków, w jaki sposób opakowanie pozycjonuje produkt i markę

Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” wraz z organizatorem targów Packaging Inovations – spółką Targi w Krakowie oraz partnerami – firmami: Avery Dennison, Cobalt Spark, ITW Foils, KDS, Xeikon, X-Rite oraz Polską Izbą Artykułów Promocyjnych, organizuje w ramach Akademii Wiedzy trzecią edycję warsztatów:

JAK OPAKOWAĆ BRANDY?
Dowiedz się od praktyków, w jaki sposób opakowanie pozycjonuje produkt i markę

Zapraszamy na VII konferencję z cyklu INNOWACYJNE OPAKOWANIA!

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” wraz ze współorganizatorami zaprasza na VII konferencję z cyklu INNOWACYJNE OPAKOWANIA „Projektowanie i produkcja opakowań kartonowych”. Odbędzie się ona 26 kwietnia 2017 r. w Hotelu Czerniewski, ul. Jutrzenki 119 w Warszawie. Współorganizatorami wydarzenia są firmy: Digiprint, Digiprint PL, Esko, Heidelberg Polska, HKM, HP, ITTP SA, SCORPIO, Xeikon, a partnerami: Color Management Consulting i Drukarnia „Print Cycero”.

Zaproszenie do numeru kwietniowego

Szanowni Państwo,
zapraszamy do współpracy przy kwietniowym wydaniu „Świata DRUKU”. Przygotowujemy je z myślą o targach Interpack (4-10.05, Düsseldorf), Fespa (8-12.05, Hamburg) a także o 6. KONFERENCJI TEKTURA FALISTA – NAJNOWSZE TECHNOLOGIE (25-26.05.2017), na którą już teraz serdecznie zapraszamy.

Wejdź na Fespę za darmo!

Targi Fespa już wkrótce – wydarzenie odbędzie się 8–12 maja w Hamburgu. Jeśli chcą Państwo wejść na targi bezpłatnie, prosimy kliknąć w baner Fespy, który znajdą Państwo na stronie startowej „Świata DRUKU”, po czym zostaną Państwo odesłani do strony rejestracyjnej. Aby otrzymać bezpłatną wejściówkę, wystarczy wpisać kod FESH715, a później już tylko szykować się do drogi!

Warsaw Pack trwa – zapraszamy!

W dniach 7–9 marca br. w Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbywają się równolegle dwie imprezy branżowe: II edycja Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2017 oraz Centralne Targi Spożywcze 2017. „Świat DRUKU” jest obecny na targach na stoisku 114 A. Zapraszamy do spotkania z naszymi przedstawicielami!

Jak opakować brandy?

Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” wraz z organizatorem targów Packaging Inovations – spółką Targi w Krakowie oraz partnerami – firmami: Avery Dennison, Cobalt Spark, ITW Foils, KDS i X-Rite organizuje w ramach Akademii Wiedzy trzecią edycję warsztatów:

JAK OPAKOWAĆ BRANDY?
Dowiedz się od praktyków, w jaki sposób opakowanie pozycjonuje produkt i markę

które odbędą się w dniu 4 kwietnia 2017 r. podczas targów Packaging Innovations w sali B na terenie hali EXPO XXI w Warszawie, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14.

Zaproszenie do numeru marcowego

Zapraszamy Państwa do współpracy przy marcowym wydaniu „Świata DRUKU”.
Przygotowujemy je z myślą o targach Packaging Innovations (04-05.04, Warszawa), Film Video Foto (06-08.04, Łódź), Dni Druku 3D (28-30.03, Kielce), na których wydanie będzie dystrybuowane.

Innowacyjne opakowania w kwietniu

Uprzejmie informujemy, że termin 7. Konferencji z cyklu „Innowacyjne opakowania” pt.: „Projektowanie i produkcja opakowań kartonowych” został zmieniony na 26 kwietnia 2017 r. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji w Hotelu Czerniewski, ul. Jutrzenki 119, w Warszawie w godz. 9-16.
Zachęcamy do zapoznania się z planowanymi tematami wystąpień i do zarejestrowania swojego udziału w wydarzeniu.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.