Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy

Od wydawcy

W tym dziale zamieszczamy informacje własne – na temat bieżących wydań "Świat DRUKU", organizowanych lub współorganizowanych przez nasze wydawnictwo przedsięwzięć oraz oferowanych promocji.

Spotkajmy się na Fast Textile

W Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie właśnie rozpoczęła się szósta edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile, która potrwa do piątku. Wszystkich Państwa, którzy zamierzają wziąć udział w tym kolorowym wydarzeniu, zapraszamy do odwiedzenia stoiska „Świata DRUKU – znajdziecie nas w sektorze C, nr 141.
Tymczasem rozpoczęliśmy już prace nad grudniowym wydaniem naszego miesięcznika. Przy tej okazji chcemy więc zaprosić Państwa do wspólnego budowania tego świątecznego numeru. Wzorem lat ubiegłych mamy propozycję łączącą nasz tradycyjny przekaz drukowany wraz z komunikacją poprzez internet. Zachęcamy do dołączenia się do wspólnych życzeń i udekorowania logotypami Państwa firm naszej świątecznej choinki. Państwa logo znajdzie się w bombce dekorującej grafikę – choinkę – na IV okładce czasopisma. Projekt tej reklamy zostanie opublikowany także w formie baneru reklamowego na naszej stronie internetowej, który przez cały styczeń nowego roku będzie wszystkim towarzyszył z przesłaniem: Happy New Year!

Przedłużamy rejestrację na XIII konferencję z cyklu Akademia Zarządzania Barwą

W związku z dużym zainteresowaniem udziałem w XIII konferencji z cyklu Akademia Zarządzania Barwą „Color Management – od wiedzy do praktyki” przedłużamy termin rejestracji – na Państwa zgłoszenia czekamy do 20 listopada. Konferencja odbędzie się 27 listopada w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie.

Organizatorem konferencji jest Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz z partnerami: Alstor (EIZO), COBRPP, Color Management Consulting, Digiprint PL (GMG), eM, Epson oraz X-Rite. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują: OOH Magazine, Signs.pl, Świat DRUKU. Konferencja przeznaczona jest dla szerokiego kręgu odbiorców – fotografów, grafików, studiów DTP, studiów prepress i drukarń.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i do rejestracji (szczegóły na stronie www.akademia-wiedzy.eu).

Grudzień za pasem…

Kończymy prace nad numerem listopadowym „Świata DRUKU”, a to oznacza, że choć zima jeszcze nie nadeszła, pora pomyśleć o świętach Bożego Narodzenia. Chcemy więc zaprosić Państwa do współtworzenia grudniowego wydania naszego miesięcznika.
Wzorem lat ubiegłych mamy propozycję łączącą nasz tradycyjny przekaz drukowany wraz z komunikacją poprzez internet. Zachęcamy do dołączenia się do wspólnych życzeń i udekorowania logotypami Państwa firm naszej świątecznej choinki. Państwa logo znajdzie się w bombce dekorującej grafikę – choinkę – na IV okładce czasopisma. Projekt tej reklamy zostanie opublikowany także w formie baneru reklamowego na naszej stronie internetowej, który przez cały styczeń nowego roku będzie wszystkim towarzyszył z przesłaniem: Happy New Year!
W grudniowym wydaniu „Świata DRUKU”, przygotowywanym na targi PSI, które odbędą się 7–9 stycznia 2020 r. w Düsseldorfie, jak zwykle znajdą Państwo wiele interesujących informacji z branży.

Dziękujemy za udział w konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”

Drodzy Czytelnicy, było nam niezwykle miło gościć tak liczne i zaangażowane grono podczas XIV konferencji poświęconej etykietom samoprzylepnym. Dziękujemy współorganizatorom i partnerom, a także wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i liczne głosy sympatii – dzięki nim z radością myślimy o kolejnej edycji!

A przed nami XIII konferencja z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką Color Managementu. W tym roku spotkamy się 27 listopada w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie. Szczegóły znajdą Państwo niebawem na stronie www.akademia-wiedzy.eu.

Jesień obfituje w konferencje

Jesień w tym roku jest nie tylko piękna, ale też pracowita – z wieloma z Państwa w dniach 24–25 października spotykamy się w Krynicy-Zdroju na konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Razem ze współorganizatorami i partnerami wydarzenia przygotowaliśmy bardzo ciekawy program dotyczący wąskiej wstęgi, a także wiele atrakcji, aby umilić gościom pobyt.

Intensywnie pracujemy też nad programem XIII konferencji z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką Color Managementu. W tym roku spotkamy się 27 listopada w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie. Szczegóły znajdą Państwo niebawem na stronie www.akademia-wiedzy.eu.

Listopadowe wydanie „Świata DRUKU”

Nie tylko w przygotowywanie konferencji wkładamy dużo wysiłku – równie intensywnie pracujemy nad listopadowym wydaniem naszego magazynu. Gros miejsca poświęcimy w nim przygotowaniu materiałów do druku – zajmiemy się zarządzaniem barwą, standaryzacją, proofingiem, kontrolą jakości oraz tematyką wytwarzania form drukowych. Napiszemy także o najnowszych rozwiązaniach software’owych w zakresie prepressu, automatyzacji produkcji i zarządzania przepływem pracy; nie zabraknie miejsca dla opakowań klasy premium, projektowania opakowań i rozwiązań do korespondencji masowej, a także faktoringu i leasingu w branży poligraficznej...
Serdecznie zapraszamy Państwa do publikacji materiałów reklamowych i PR-owych w listopadowym wydaniu „Świata DRUKU”.

Zapraszamy na XIII konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”

Polski Drukarz sp. z o.o., wraz ze współorganizatorami i partnerami, zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką Color Managementu na XIII konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, organizowaną w ramach Akademii Wiedzy. W tym roku spotkamy się 27 listopada w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie.

Konferencja „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” już za tydzień

Z radością informujemy, że swój udział w tegorocznej XIV już konferencji dla branży wąskiej wstęgi zarejestrowało już ponad 250 osób. Spotkamy się w dniach 24–25 października 2019 r. w Hotelu Czarny Potok Resort Spa & Conference w Krynicy-Zdroju. Konferencję w ramach Akademii Wiedzy organizuje Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” wraz ze współorganizatorami: API Folie Polska, Avery Dennison Polska, Digiprint - HP, Digiprint PL - Esko, EyeC Polska, Fujifilm, Konica Minolta Business Solutions Polska, Koenig & Bauer (CEE), Mark Andy Poland, Miraclon, Omigraf, Printegy MIS, Reprograf-Grafikus, Rotary, SCORPIO, Sun Chemical, System P, tesa Polska, Xeikon. Partnerami konferencji są firmy FLEXcon, Grafotronic, Graw, Rotometrics, Scandstick, US Print i Warsaw Pack, zaś patronat nad konferencją objęli: Polska Izba Fleksografów oraz Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych.
W czasie konferencji jej uczestnicy będą mieli także możliwość zapoznania się w praktyce z technologią laserowego czyszczenia aniloksów, prezentowaną przez firmę GRAW. Podczas demonstracji lasera każdy uczestnik konferencji będzie mógł bezpłatnie wyczyścić jeden przywieziony ze sobą wałek rastrowy – wszystkich zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

Spotkajmy się na targach Taropak w Poznaniu!

Jeszcze dziś i jutro mogą nas Państwo odwiedzić na targach Taropak (30 września – 3 października 2019 r., MTP). Czekamy na Was na stoisku „Świata DRUKU” w pawilonie 7A, stoisko nr 60 z promocją na prenumeratę naszego miesięcznika oraz dobrą kawą.
Do zobaczenia!

Październik w „Świecie DRUKU”

Nadszedł październik, a z nim wysyp grzybów i wydarzeń branżowych. Intensywnie pracujemy nad najnowszym wydaniem „Świata DRUKU”, które przygotowujemy z myślą o Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, Salonie Ciekawej Książki w Łodzi, Fast Textile w Nadarzynie, Warsaw Industry Week także w Nadarzynie oraz targach InPrint w Monachium.

Głównymi tematami numeru październikowego naszego magazynu będą zatem: druk książek, gazet i czasopism, uszlachetnianie i obróbka po druku, a także druk na tekstyliach. W wydaniu znajdą się również materiały poruszające tematykę druku UV i technologii poligraficznych dla przemysłu (m.in. druk 3D, druk na ceramice, tworzywach sztucznych, drukowana elektronika). Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z naszym wydawnictwem i publikacji materiałów reklamowych i PR-owych.

Z ostatniej chwili

Już w czwartek, 24 września, spotkamy się z Państwem na IX konferencji "Tektura falista – najnowsze technologie" w Ranchu pod Bocianem. Jesteśmy przekonani, że wydarzenie, w którego organizację włożyliśmy wiele pracy i serca, by zapewnić nie tylko bogatą dawkę wiedzy, możliwość integracji i nawiązania kontaktów oraz oczywiście maksymalne bezpieczeństwo, spełni Państwa oczekiwania.
Specjalnie dla tych z Państwa, którzy z przyczyn niezależnych nie mogą osobiście uczestniczyć w konferencji, przygotowaliśmy możliwość zdalnego udziału. Aby wziąć udział w transmisji online, zapraszamy jeszcze dziś, w środę, do kontaktu telefonicznego z p. Wojtkiem Szymczakiem, który sprawuje pieczę zarówno nad rejestracją gości, jak i stroną techniczną webinaru (nr tel.: 601 979 668).
Również w czwartek, w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Przez dwa dni czekamy na Państwa na naszym stoisku – nr B12. Podobnie jak organizatorzy wydarzenia, zapewniamy pełne bezpieczeństwo uczestnictwa.
Zapraszamy na długo oczekiwane rozmowy przy dobrej kawie : )

BOBST zaprezentował nową maszynę do wklęsłodruku, przeznaczoną do zadruku podłoży elastycznych – Expert RS 6003. To rozwiązanie nowej generacji jest odpowiedzią producenta na potrzeby branży opakowaniowej, która oczekuje wsparcia w czasie przemian i dominujących trendów wymuszających coraz krótsze czasy realizacji zleceń, niezmiennie wysokiej jakości i jednocześnie dbałości o środowisko.

Firma Miraclon ogłosiła rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń do konkursu Global Flexo Innovation Awards, którego celem jest wyróżnienie firm przewodzących transformacji branży druku fleksograficznego. Organizator do udziału w rywalizacji zaprasza firmy, które chciałyby zyskać uznanie za swoje kreatywne, innowacyjne projekty opakowań komercyjnych wydrukowanych przy użyciu płyt Kodak Flexcel NX Plates. Konkurs skierowany jest zatem do przygotowalni do druku, drukarń oraz właścicieli marek (zalecane są zgłoszenia zespołowe).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.