Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Bezpłatny bilet na viscom düsseldorf 2017 dla naszych Czytelników

Bezpłatny bilet na viscom düsseldorf 2017 dla naszych Czytelników

Tegoroczna edycja targów viscom odbędzie się w dniach 18–20 października, w Düsseldorfie. Organizator targów komunikacji wizualnej, firma Reed Exhibitions, spodziewa się w tym roku ok. 320 wystawców, prezentujących swoje stoiska na powierzchni targowej ponad osiemnastu kilometrów kwadratowych.

Zeszłoroczna edycja targów viscom zgromadziła wystawców z 71 krajów, i tradycyjnie liczną, prawie dziesięciotysięczną rzeszę odwiedzających. Podobnie jak w zeszłym roku mamy dla Państwa kod upoważniający do otrzymania bezpłatnego biletu na wydarzenie!

Targi zaoferują zwiedzającym wszystkie dostępne na rynku nowości – będzie można na nich uzyskać informacje dotyczące innowacyjnych rozwiązań i trendów w projektowaniu sklepów, różnego typu nowoczesnych systemów oświetlenia oraz praktycznego wykorzystania materiałów typu POS. Impreza skierowana jest m.in. do projektantów różnego typu wnętrz, również stoisk targowych, agencji reklamowych oraz specjalistów z branży marketingu. Podczas targów będą się odbywać również wykłady i panele dyskusyjne dotyczące innowacji w branży komunikacji wizualnej.

Więcej informacji na temat targów i program ramowy wystąpień można znaleźć na stronie internetowej: www.viscom-messe.com

Bezpłatny bilet na viscom düsseldorf 2017 dla Czytelników i Klientów „Świata DRUKU”

„Świat DRUKU” we współpracy z organizatorem targów – firmą Reed Exhibitions, z przyjemnością udostępnia Państwu kod promocyjny:

5ifv-pd57-qyoc-cusd

uprawniający do otrzymania bezpłatnego biletu wstępu (jednodniowego) na viscom düsseldorf 2017. Koszt biletu przy zakupie online bez użycia kodu promocyjnego wynosi 20 euro.

Aby skorzystać z promocji, należy wejść na stronę www.viscom-messe.com/voucher, wybrać opcję „Voucher redemption”, zarejestrować się i postępować dalej zgodnie z procedurą.

Zapraszamy na viscom düsseldorf 2017!

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już za miesiąc, 23 listopada, w hotelu Czerniewski w Warszawie (ul. Jutrzenki 119) Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje XI konferencję z cyklu Akademia Zarządzania Barwą. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 listopada na formularzu zgłoszeniowym.

Firma Mimaki ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży płaskiego plotera tnącego Mimaki CF22-1225. To nowe rozwiązanie tnące obsługuje materiały w formacie do 1220 × 2440 mm i stanowi doskonałe uzupełnienie urządzenia Mimaki JFX200-2513 do produkcji na żądanie sezonowych materiałów reklamowych do sklepów oraz elementów wystawowych. Po dodaniu oprogramowania ArtiosCAD Designer Solution obie maszyny tworzą kompletne rozwiązanie drukująco-tnące umożliwiające tworzenie niestandardowych opakowań i prototypów.

W dniach 18–20 września br. firma Erhardt+Leimer zorganizowała kolejne szkolenie dla swoich dystrybutorów. I tym razem w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firmy Graw, autoryzowanego dystrybutora Erhardt+Leimer w Polsce. Gośćmi szkolenia byli także przedstawiciele z takich krajów, jak Węgry, Czechy, Serbia i Macedonia.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu