Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Bezpłatny bilet na viscom düsseldorf 2019 dla Czytelników „Świata DRUKU”

Bezpłatny bilet na viscom düsseldorf 2019 dla Czytelników „Świata DRUKU”

Już w przyszłym tygodniu w Düsseldorfie rozpoczną się targi komunikacji wizualnej viscom (8–10 stycznia 2019 r.). Przypominamy, że specjalnie dla Państwa mamy kod promocyjny, upoważniający do otrzymania bezpłatnego jednodniowego biletu wstępu na to wydarzenie:

up7w-ows4-yikv-sdrc

Koszt biletu przy zakupie on-line bez użycia kodu promocyjnego wynosi 20 euro.

Aby otrzymać bezpłatny bilet, należy wejść na stronę https://www.viscom-messe.com/en/, kliknąć w czerwone pole „tickets” i w polu „insert voucher code here” wpisać kod promocyjny od „Świata DRUKU” podany wyżej. Następnie należy kliknąć w czerwone pole „register” (na żółtym polu po lewej stronie), wypełnić formularz rejestracyjny i zatwierdzić go przez kliknięcie w czerwony przycisk na dole strony. Następnie należy zalogować się (klikając w biały przycisk „LOG IN” w prawym górnym rogu strony) przy użyciu hasła otrzymanego w e-mailu, po czym kliknąć w ikonkę po lewej stronie „redeem voucher” i jeszcze raz w czerwone pole „yes”. Po kilku minutach otrzymają Państwo na swoją skrzynkę mailową potwierdzenie otrzymania bezpłatnego biletu. Będzie on także dostępny na stronie w formie PDF.

Targi zaoferują zwiedzającym wszystkie dostępne na rynku nowości – będzie można na nich uzyskać informacje dotyczące innowacyjnych rozwiązań i trendów w projektowaniu sklepów, różnego typu nowoczesnych systemów oświetlenia oraz praktycznego wykorzystania materiałów typu POS. Impreza skierowana jest m.in. do projektantów różnego typu wnętrz, również stoisk targowych, agencji reklamowych oraz specjalistów z branży marketingu. Podczas targów będą się odbywać również wykłady i panele dyskusyjne dotyczące innowacji w branży komunikacji wizualnej. Więcej informacji na temat targów i program ramowy wystąpień można znaleźć na stronie internetowej: www.viscom-messe.com.

Zapraszamy na viscom düsseldorf 2019!

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W celu zachowania elastyczności produkcji i dostosowania się do zmian na włoskim rynku opakowań, firma Italgrafica, mająca siedzibę w północnej części kraju i specjalizująca się w druku etykiet, zdecydowała się na zainwestowanie w drugą już maszynę hybrydową Omet XJet. Jest to jedyne na rynku rozwiązanie z konfiguracją wieloprocesową, łączącą technologię Durst Inkjet z rozwiązaniami fleksograficznymi firmy Omet, a także urządzeniami do wykańczania i przetwarzania, co pozwala na kompleksową produkcję etykiet w jednym przebiegu.

Kiedy przyszłość nas zaskakuje, musimy szybko zareagować i odkryć na nowo wszystkie możliwości, jakie oferuje teraźniejszość. Już 24 czerwca 2020 r. zapraszamy do udziału w internetowej konferencji Print4All – Future Factory… innej niż pierwotnie planowaliśmy.
Choć wydarzenie zyskuje nową formę transmisji na żywo, jego istota pozostaje niezmieniona: program konferencji wciąż pełni funkcję okna szeroko otwartego na naszą szybko zmieniającą się przyszłość, a fizyczny dystans dzielący nas od specjalistów odpowiadających na pytania nie przeszkodzi nam w odbiorze tej chwili, będącej okazją do długo oczekiwanej dyskusji.
Future Factory Conference, stanowiąca część Print4All, to najlepszy sposób, aby reagować na teraźniejszość, patrząc w przyszłość. To wydarzenie, w którym musisz wziąć udział, by poznać możliwe przyszłe scenariusze.
Nie przegap tej okazji!

Informacja reklamowa

W najbliższą środę, 3 czerwca o godz. 15, firma Konica Minolta organizuje otwarty webinar pod tytułem „Druk etykiet szansą na biznes w czasach COVID-19”. Podczas tego wirtualnego spotkania specjaliści przybliżą informacje na temat obecnej kondycji rynku etykiet w Polsce, wskażą najnowsze trendy oraz pokażą możliwości i szanse na rozwój biznesu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.