Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Coraz bliżej Święta…

Coraz bliżej Święta…

Zbliża się Boże Narodzenie, nasz zespół kończy prace nad przygotowaniem grudniowego wydania „Świata DRUKU”. Chcemy przy tej okazji zaprosić Państwa do jego współtworzenia, na wszelkie materiały czekamy do 30 listopada br.

Wzorem lat ubiegłych mamy propozycję łączącą nasz tradycyjny przekaz drukowany w miesięczniku wraz z komunikacją poprzez internet. Zachęcamy do dołączenia się do wspólnych życzeń i udekorowania logotypami Państwa firm naszej świątecznej choinki. Państwa logo znajdzie się w bombce dekorującej grafikę – choinkę – na IV okładce czasopisma. Projekt tej reklamy zostanie opublikowany także w formie banera reklamowego na naszej stronie internetowej, który przez cały styczeń nowego roku będzie wszystkim towarzyszył z przesłaniem: Happy New Year! Dodatkowo do bombek na choince będą dołączone linki odsyłające po kliknięciu na Państwa strony internetowe.

W grudniowym wydaniu „Świata DRUKU”, przygotowywanym na targi PSI, które odbędą się 9–11 stycznia 2019 r. w Düsseldorfie, jak zwykle znajdą Państwo wiele interesujących informacji z branży.

Tematy przewodnie numeru to:

  • materiały poligraficzne: chemia, farby, kleje, lakiery, obciągi, płyty, tuleje, wałki, wykrojniki, podłoża do druku (m.in. folia, karton, papier)
  • upominki reklamowe i dekoracje okolicznościowe
  • nauka i szkolnictwo poligraficzne
  • materiały biurowe.

Znajdą w nim Państwo także zestawienia „Dostawców materiałów poligraficznych” i „Dostawców upominków reklamowych”.

Zainteresowanych zachęcamy do udziału w zestawieniu i przekazywania klientom tą drogą informacji o swojej ofercie.

Grudniowe wydanie „Świata DRUKU” to także doskonała okazja do złożenia swoim kontrahentom i współpracownikom podziękowań za współpracę oraz życzeń świątecznych i noworocznych, na przykład w kolorowych reklamach.

Zachęcamy do ich publikowania, jak również artykułów promocyjnych, informacji prasowych lub innych materiałów. Prosimy o kontakt: redakcja@swiatdruku.eu lub biuro@swiatdruku.eu.

Zespół „Świata DRUKU”

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Grudniowy numer „Świata DRUKU” właśnie trafił do drukarni, a w przyszłym tygodniu zostanie wysłany do naszych Czytelników. Mamy nadzieję, że będzie Państwu towarzyszył nie tylko podczas przedświątecznej gorączki, ale także w spokojniejsze świąteczne dni.

W dniu 30 listopada br. przedstawiciele prasy branżowej zostali zaproszeni do siedziby Heidelberg Polska na konferencję prasową poświęconą produktowi, który z pewnością nie pozostanie niezauważony, jeśli chodzi o jakość druku offsetowego, oszczędność farby drukowej i zabezpieczenia opakowań i etykiet przed fałszowaniem. Mowa o nowatorskim rastrze offsetowym Multidot, opracowanym w ramach projektu badawczo-rozwojowego przez konsorcjum Heidelberg Polska, Drukarnię Perfekt i Zakład Technologii Poligraficznych PW.

Polska Izba Druku poinformowała o zerwaniu współpracy z Międzynarodowymi Targami Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw z powodu nie wpuszczania grup uczniowskich pod opieką nauczyciela na targi. PID podjęła decyzję po wymianie korespondencji i utrzymaniu przez organizatora targów swojego stanowiska.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu