Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Czerwcowe wydanie „Świata DRUKU”

Czerwcowe wydanie „Świata DRUKU”

Jak co miesiąc staramy się zaoferować Państwu jak najszerszy zakres poruszanych tematów i interesujące treści, w czym pomagają nam zaprzyjaźnieni eksperci branżowi.
W wydaniu czerwcowym skupimy się na inwestycjach w rozwiązania hybrydowe, omówimy rynek maszyn używanych i podpowiemy, jak można sfinansować ich zakup. Będzie również mowa o rozwiązaniach dla introligatorni, druga część przewodnika po plikach graficznych, przegląd zabezpieczeń druków paszportowych oraz tradycyjnie garść newsów i relacji z wydarzeń. Jak widać, warto być z nami i współtworzyć to wydanie. Jak?

Najprościej zamieszczając reklamę lub moduł w zestawieniach tematycznych:

- Rynek maszyn używanych

- Serwis i obsługa posprzedażna

- Dostawcy rozwiązań do obróbki po druku i uszlachetniania

- Kontrola jakości druku

Zainteresowanych opublikowaniem artykułów promocyjnych, informacji prasowych lub innych materiałów prosimy o ich nadsyłanie do 10 czerwca na adresy: redakcja@swiatdruku.eu lub biuro@swiatdruku.eu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Nadszedł czas na kolejną edycję katalogu „Poligrafia na polskim rynku”, którego publikację z wielką przyjemnością anonsujemy na sierpień br. Podczas ostatnich dwóch lat wiele w branży się działo, część z Państwa firm zmieniła swe adresy, może nawet nazwy, lub portfolio swych produktów i usług. Dlatego, tak jak wcześniej zapowiadaliśmy, postawiliśmy przed sobą zadanie aktualizacji i wydania nowej edycji katalogu, co – mamy nadzieję – uczynimy wspólnie.
Mamy nadzieję, że przedstawiona poniżej oferta pozwoli wszystkim z Państwa wybrać najlepszą formę prezentacji na łamach tego wydawnictwa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i prosimy o przesyłanie materiałów do katalogu najpóźniej do 12 lipca 2019 r.

Przed nami tygodnie pełne słońca i wakacyjnych atrakcji, zaczynamy więc prace nad lipcowo-sierpniowym numerem „Świata DRUKU”. Większą część tego wydania poświęcimy cyfrowemu drukowi mało- i wielkoformatowemu, drukowi na tekstyliach oraz rynkowi upominków reklamowych. Tematyka ta jest spójna z zakresem FestiwaluDruku i FestiwaluMarketingu.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI, i na których jak zawsze będziemy obecni z naszym magazynem.

Antalis, dystrybutor opakowań przemysłowych, 6 czerwca br. otworzył nowe biuro i magazyn Packaging Design Center w Sosnowcu. Jest to już szóste centrum projektowania opakowań tej firmy (trzy takie ośrodki znajdują się w Niemczech, jedno w Danii, jedno w Wielkiej Brytanii). Powstanie kolejnego w Polsce jest odpowiedzią na potrzeby rynku.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu