Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Gramy z WOŚP! Do zdobycia „Świat DRUKU” z autografem Jerzego Dudka!

Gramy z WOŚP! Do zdobycia „Świat DRUKU” z autografem Jerzego Dudka!

Zapraszamy do wspólnego udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, której finał odbędzie się już w najbliższą niedzielę! Zachęcamy wszystkich do udziału w licytacji wyjątkowego egzemplarza miesięcznika „Świat DRUKU” z autografem legendarnego polskiego piłkarza, jednego z najlepszych bramkarzy wszech czasów – Jerzego Dudka!

Egzemplarz został podpisany podczas jednego z wydarzeń branżowych, na którym nasza redakcyjna koleżanka miała przyjemność spotkać się z tym sławnym piłkarzem.

Zalicytuj już teraz, stań się właścicielem tego wyjątkowego egzemplarza i wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Aukcja trwa od 30 grudnia 2018 r. od godz. 20:00 do 13 stycznia do godz. 20:00.

Drodzy Czytelnicy, zagrajcie z nami!

Zespół „Świata DRUKU”

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Accurio Label 190 – pierwsza w Polsce maszyna Konica Minolta do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet z roli – rozpoczęła niedawno pracę w firmie FlexOn. Drukarnia ta od lat specjalizuje się w produkcji etykiet i naklejek do różnego typu zastosowań.

W dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja FestiwalDruku.pl. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć mu będzie równoległy FestiwalMarketingu.pl oraz wydarzenia uzupełniające.

Durst, austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych, poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej w obszarze druków wielkoformatowych, polegających na wprowadzeniu platformy technologicznej P5 i planowanym rozwoju hybrydowych systemów drukowania.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu