Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Gramy z WOŚP! Do zdobycia „Świat DRUKU” z autografem Jerzego Dudka!

Gramy z WOŚP! Do zdobycia „Świat DRUKU” z autografem Jerzego Dudka!

Zapraszamy do wspólnego udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, której finał odbędzie się już w najbliższą niedzielę! Zachęcamy wszystkich do udziału w licytacji wyjątkowego egzemplarza miesięcznika „Świat DRUKU” z autografem legendarnego polskiego piłkarza, jednego z najlepszych bramkarzy wszech czasów – Jerzego Dudka!

Egzemplarz został podpisany podczas jednego z wydarzeń branżowych, na którym nasza redakcyjna koleżanka miała przyjemność spotkać się z tym sławnym piłkarzem.

Zalicytuj już teraz, stań się właścicielem tego wyjątkowego egzemplarza i wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Aukcja trwa od 30 grudnia 2018 r. od godz. 20:00 do 13 stycznia do godz. 20:00.

Drodzy Czytelnicy, zagrajcie z nami!

Zespół „Świata DRUKU”

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Przedsiębiorstwo Reprocentrum z Gdańska zdecydowało się na zakup plotera wielkoformatowego w technologii żywicznej marki Mutoh – ValueJet 1324X.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu