Idzie nowe!

Nowy początek to nowe możliwości, a rok 2024 pod wieloma względami zapowiada się wyjątkowo. Chcemy zaprosić Państwa do dalszej wspólnej podróży, towarzyszyć i wspierać w rozwoju Państwa działalności. Będziemy informować o wydarzeniach branżowych, nowinkach technologicznych i trendach pomagających zyskać szersze spojrzenie na sektor poligrafii; będziemy zapraszać Państwa do rozmowy – spotkacie nas na targach i wielu innych wydarzeniach, z przyjemnością przyjmiemy także każde zaproszenie i odwiedzimy Wasze firmy.
Nie ustajemy także w wysiłkach, by dostarczać Państwu specjalistycznej wiedzy i okazji do nawiązywania kontaktów biznesowych, dlatego przygotowujemy kolejne edycje konferencji branżowych. Będą to: IV Kongres „Etykiety Samoprzylepne” 2024 (wkrótce potwierdzimy, czy odbędzie się on w dn. 18–19, czy 15–16 kwietnia); trzydniowy event poświęcony tekturze – XIII Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (14–15 października) i Konferencja „Innowacyjne opakowania – projektowanie i produkcja opakowań z tektury litej” (16 października); w listopadzie zaś zaprosimy Państwa na XVIII odsłonę Konferencji z cyklu „Akademia Zarządzania barwą Barwą” wraz z warsztatami „Color management w praktyce” (26–27.11.2024 r.).
Plan wydawniczy na 2024 rok znajdą Państwo na naszej stronie internetowej – zachęcamy do sprawdzenia, jakie tematy przewodnie dla Państwa przygotowaliśmy i na jakich imprezach branżowych będzie można znaleźć „Świat DRUKU”. Dostępny jest także plan konferencji organizowanych przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy.
Zapraszamy Państwa do kontaktu i planowania współpracy i budżetów. Już teraz warto zarezerwować sobie z myślą o nich terminy w kalendarzu na najbliższe 12 miesięcy!

Zróbmy sobie dobry rok!

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.