Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Jesień także dzięki nam będzie należeć do „wąskiej wstęgi”

Jesień także dzięki nam będzie należeć do „wąskiej wstęgi”

Jak informowaliśmy tydzień temu, 14. konferencja „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, organizowana przez nasze wydawnictwo w ramach Akademii Wiedzy, odbędzie się w dniach 24–25 października w Krynicy-Zdroju, w hotelu Czarny Potok. Pragniemy zapewnić Państwa, że nie tylko wybór miejsca spotkania, ale też dobór prelegentów i przede wszystkim tematyka wykładów (o szczegółach poinformujemy wkrótce) są efektem wielomiesięcznej pracy – mamy więc nadzieję, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań i w licznym gronie spotkamy się w górach.
Tymczasem zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi organizacji konferencji oraz do rejestracji, a wszystkich zainteresowanych zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji pokoju w hotelu Czarny Potok – pokoje gwarantowane są tylko do 30 września br. Kontakt: p. Dorota Tomasiak, tel.: 509 777 728, d.tomasiak@czarnypotok.com. Specjalne ceny dla uczestników konferencji na hasło: „Świat DRUKU”.

Fot. www.hotelczarnypotok.pl

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI poinformowała o zmianie dyrektora generalnego – stanowisko to ze skutkiem natychmiastowym objął Jeff Jacobson, związany z branżą od 30 lat. Zastąpi on Billa Muira, który ustępuje z powodów osobistych.

Drukarnia DMK Studio z Lublina zainstalowała w ostatnim czasie foliarkę Matrix angielskiej firmy Vivid Laminating. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

Obecne na rynku od kilku lat atramenty Mutoh UMS, wprowadzone wraz z serią ploterów serii ValueJet X, teraz mogą być używane także przez właścicieli ploterów marki Mimaki. Wśród ich najważniejszych zalet należy wymienić żywiczną formułę, ekologiczność potwierdzoną certyfikatem Indoor Air Comfort, szeroki gamut umożliwiający druk korporacyjnych barw, hermetyczność oraz bezpieczeństwo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu