Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Kolejna Akademia Zarządzania Barwą za nami!

Kolejna Akademia Zarządzania Barwą za nami!

W dniu 19 listopada w Warszawie odbyła się już dziewiąta konferencja z cyklu Akademia Zarządzania Barwą „Color Management w teorii i praktyce”, organizowana przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę „Świata DRUKU” w ramach Akademii Wiedzy. Wydarzenie zostało zorganizowane we współpracy z firmami: Agfa Graphics, Alstor (Eizo), BST eltromat International, Color Management Consulting, Corel, Epson Europe, Fujifilm Europe, KAROŃ Lettero i Reprograf.
Miło nam poinformować, że konferencja cieszyła się dużym zainteresowaniem, wzięło w niej udział ponad 100 osób. Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom i prelegentom za współpracę, a uczestnikom za przybycie. Szczegółową relację zamieścimy w styczniowym wydaniu „Świata DRUKU”. Fotorelację z wydarzenia znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.