Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Niezwykły maj ze „Światem DRUKU”

Niezwykły maj ze „Światem DRUKU”

W czerwcu tego roku mieliśmy spotkać się na targach drupa w Düsseldorfie. Wiele firm z naszej branży, producentów i dostawców, przygotowywało się miesiącami, a nawet latami, aby móc zaprezentować nowe produkty i rozwiązania na jednej z największych wystaw światowych. Jednak w związku z obecnie panującą pandemią najważniejsza dla wielu z nas impreza targowa została przełożona i odbędzie się dopiero w kwietniu 2021 r. Jednakże trudno czekać z wylansowaniem nowości do przyszłego roku. Nasza redakcja otrzymuje wiele informacji prasowych o nowych rozwiązaniach, które już teraz poznajemy, a zobaczymy je z pewnością w Düsseldorfie.
Pierwotnie tegoroczne wydanie majowe „Świata DRUKU” miało być wizytówką naszego przemysłu na drupie. Nie tracąc z oka tych targów, mimo aktualizacji planu wydawniczego na ten rok, postanowiliśmy, że jednym z tematów przewodnich tego numeru będzie zaanonsowanie planowanych na targi nowości – drupa 2021 preview.
Zapraszamy serdecznie do współtworzenia majowego wydania „Świata DRUKU” i przedstawienia szerszemu gronu Państwa rozwiązań, których premiery mieliście Państwo zaplanowane na ten rok.

W nowym wydaniu naszego pisma poruszymy również tematykę:

 • Rozwiązania konwencjonalne i hybrydowe w maszynach poligraficznych
 • Rozwiązania dla działu DTP (monitory, skanery, tablety, aparaty fotograficzne, programy graficzne, fonty, programy i sprzęt do kalibracji). Prepress
 • Rozwiązania do korespondencji masowej
 • Faktoring i leasing dla branży poligraficznej – finansowanie w dobie kryzysu?
 • Druk 3D (to wydanie zaprezentujemy także na Dniach Druku 3D (22-24.09) w Kielcach).

Zachęcamy do publikacji reklam i artykułów promocyjnych w „Świecie DRUKU”, jak również modułów – wpisów reklamowych firmy w zestawieniach tematycznych, które znajdą się w tym numerze – to także możliwość przekazania klientom krótkiej informacji o najnowszej Państwa ofercie! Wśród zestawień znajdą Państwo następujące:

 • Dostawcy rozwiązań i usług dla prepressu (monitory, skanery, tablety, rozwiązania do kontroli, zarządzania produkcją – CMS, CRM, Color Management, oprogramowania Web-to-Print i przygotowania form drukowych)
 • Dostawcy rozwiązań i usług do druku transakcyjnego i korespondencji masowej
 • Dostawcy usług w zakresie finansowania i pozyskiwania środków z funduszy UE
 • Dostawcy rozwiązań i usług w zakresie druku 3D

Firmom związanym z tematyką przewodnią numeru oferujemy specjalne warunki współpracy – szczegółowe informacje otrzymają Państwo kontaktując się z nami poprzez adres reklama@swiatdruku.eu.

Wszystkich zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu i przesyłania materiałów reklamowych do 8 maja br. Prosimy także o przesyłanie informacji prasowych pod adresem redakcja@swiatdruku.eu.

 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.