Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Numer lipcowo-sierpniowy ze specjalnym dodatkiem już dostępny!

Numer lipcowo-sierpniowy ze specjalnym dodatkiem już dostępny!

Miło nam poinformować, że właśnie ukazał się lipcowo-sierpniowy numer „Świata DRUKU” ze specjalnym dodatkiem: „Gwiazdy targów drupa 2016. Katalog najciekawszych rozwiązań poligraficznych”. W numerze jak zwykle znajdą Państwo wiele ciekawych artykułów związanych z tematami przewodnimi i nie tylko, dodatek zaś daje Państwu możliwość zagłosowania na najciekawsze rozwiązanie prezentowane podczas tegorocznej drupy.

W wakacyjnym wydaniu „Świata DRUKU” znajdą Państwo m.in. pierwszą część naszej relacji z targów drupa, w której skupiliśmy się na druku cyfrowym w małym i wielkim formacie. Ponadto o nowych propozycjach producentów papieru i sprzętu fotograficznego pisze dla Państwa Michal Wiatrowski, a porad dla przymierzających się do fotografii reklamowej udziela Piotr Wieczorek. Temat rynku reklamowego jest zgłębiany w artykule Joanny Pełech, która przekonuje, że reklama ma ogromny wpływ na decyzje zakupowe klientów i warto być świadomym, jakie strategie mogą ułatwić dotarcie do konsumentów. Z kolei o oklejaniu folią w celach marketingowych swoimi przemyśleniami podzielił się Mike Horsten. W numerze także druga część artykułu Andrzeja Tuki, dotyczącego finansowania, ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji branży poligraficznej w stosunku do całego rynku maszyn i urządzeń.

Z kolei w dodatku „Gwiazdy targów drupa 2016. Katalog najciekawszych rozwiązań poligraficznych” znajdą Państwo prezentację zgłoszonych przez firmy rozwiązań pokazywanych na tegorocznych targach drupa. Wiąże się z tym organizowany przez nas w roku drupy konkurs. Czytelnicy naszego czasopisma oraz internauci będą mogli wybrać spośród zaprezentowanych w katalogu propozycji „Supergwiazdę targów drupa”. Głosowanie już trwa – rozpoczęło się wraz z momentem ukazania się dodatku, a zakończy 31 października br. Po zliczeniu wszystkich głosów wyłoniona zostanie Supergwiazda targów drupa. Firma, której „gwiazda” uzyska największą liczbę głosów pozwalającą na przyznanie tytułu Supergwiazdy, otrzyma pamiątkowy dyplom i kampanię promującą produkt-zwycięzcę, składającą się z możliwości zamieszczenia artykułu promocyjnego (jednostronicowego) lub reklamy całostronicowej w grudniowym wydaniu „Świata DRUKU” 2016 i kwartalnej emisji banera reklamowego (468 × 60 pikseli) w okresie grudzień 2016 – luty 2017 na www.swiatdruku.eu.

Specjalny dodatek pt.: „Gwiazdy targów drupa 2016 – Katalog najciekawszych rozwiązań poligraficznych” jest już prezentowany bezpłatnie na łamach www.swiatdruku.eu w dziale Archiwum/Rok 2016.

Zachęcamy do głosowania na wybrane rozwiązanie za pośrednictwem naszej strony konkursowej lub na naszym profilu na Facebooku. Wszyscy, którzy podadzą nam swoje dane osobowe i kontaktowe (wyrażając tym samym zgodę na przechowywanie, przetwarzanie tych danych przez Wydawnictwo na potrzeby konkursu), wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych upominków. Biorący udział w głosowaniu zobowiązany jest do oddania na dane rozwiązanie tylko jednego głosu.

Zaprezentowanym „gwiazdom” życzymy wygranej w konkursie na Supergwiazdę targów drupa, a głosującym szczęścia w losowaniu!

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Integart wprowadziła na rynek innowacyjny na skalę światową program średnio- i długoterminowego wynajmu urządzeń HP Latex oraz HP Stitch. Program Rent2Print jest przeznaczony dla wszystkich klientów, którzy chcą użytkować urządzenia oraz czerpać maksymalne korzyści biznesowe, nie wiążąc się umową leasingu ani kredytem. To klient decyduje o terminie najmu, doborze sprzętu i jego wymianie bądź wykupie.
Program najmu obejmuje urządzenia drukujące firmy HP: HP Latex 115, 315, 335 oraz opcje Print&Cut; HP Latex 365, 375; HP Latex 560, 570; HP Stitch S300 oraz S500. Umowa najmu nie nakłada żadnych limitów druku, a w całym okresie uczestnictwa w najmie klient ma gwarantowany bezpłatny pełny pakiet serwisowy i okresowe przeglądy. Każdy zakup mediów w Integart dla uczestników Programu to rabat 3% obniżający automatycznie wartość raty najmu, nawet do 70%. To powoduje, że im więcej firma drukuje, tym mniej może płacić za najem urządzenia!
Więcej informacji na www.rent2print.pl.

Informacja promocyjna

W dniu 29 września 2020 r., podczas targów Polagra w Poznaniu, firma FANO Sp. z .o.o. zgłosiła akces do grona członków Polskiej Izby Opakowań.

W ramach partnerstwa, firmy Fujifilm, Illumina i Edale połączą siły w powstającym salonie wystawowym firmy Edale w jej siedzibie w Whiteley w Wielkiej Brytanii. Nowy obiekt, którego otwarcie zaplanowano na rok 2021, będzie miejscem wirtualnych prezentacji wydajnej kombinacji maszyn fleksograficznych Edale i systemu utrwalania UV LED Illumina oraz farb Flexo JJ firmy Fujifilm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.