Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Ostatni moment, by wziąć udział w Konferencji z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”

Ostatni moment, by wziąć udział w Konferencji z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”

Konferencja „Akademia Zarządzania Barwą” w 2019 r.

Jeszcze tylko do końca dzisiejszego dnia (środa 17 listopada br.) przyjmujemy zgłoszenia udziału w tegorocznej, 15. odsłonie konferencji i warsztatów z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, która odbędzie się 24 listopada w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie. Na miłośników Color Managementu czekamy wraz z ekspertami, którzy przekażą Państwu pokaźną dawkę wartościowej wiedzy. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami udziału w wydarzeniu, a przede wszystkim z programem Konferencji.
Co dla Państwa przygotowaliśmy?

Małgorzata Lososová Ungrádová uporządkuje informacje o standardach i formatach danych w CM, takich jak G7, ISO, PSO, ICC, Fogra, CXS. O metodach standaryzacji produkcji poligraficznej na konkretnych przykładach opowie Mateusz Łasecki. Być może nieco zaskoczy Państwa Marcin Dąbrowski, który tym razem przybliży tajniki kolorów fluorescencyjnych lakierów do paznokci. Jacek Hamerliński odkryje przed nami praktyczne zastosowanie efektu fotokatalitycznego – utlenianie fotokatalityczne jako metoda niszczenia szkodliwych związków organicznych i czynników chorobotwórczych, zwłaszcza w obliczu pandemii COVID-19, jest dla poligrafów zagadnieniem wielce interesującym. Nie zabraknie wystąpień ekspertów z firm współorganizujących Konferencję: Digiprint, Epson i Reprograf-Grafikus. I tak przyjazny system kontroli jakości druku przedstawi Leszek Bartkowiak; o tym, jak zautomatyzować proces standaryzacji i zarządzania kolorem w drukarni opakowaniowej, opowie Łukasz Szymański, a Rafał Hnidziuk zaprezentuje nowości ze świata proofingu.

Po części wykładowej specjaliści ci poprowadzą dla Państwa warsztaty, podczas których będzie można zweryfikować zdobytą wiedzę w praktyce. Możliwe, że dzięki nim zarządzanie barwą w Państwa przedsiębiorstwach stanie się łatwe i przyjemne.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy zatem do jak najszybszej rejestracji na Konferencję – formularz znajduje się na stronie https://azb.akademia-wiedzy.eu/rejestracja/, a w razie wszelkich pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji: organizator Polski Drukarz sp. z o.o., tel. 42 687 12 92, biuro@swiatdruku.eu. Wszyscy uczestnicy Konferencji otrzymają listopadowe wydanie „Świata DRUKU”, w którym również nie zabraknie sporej dawki wiedzy o CM, standaryzacji i nie tylko.

Zapraszamy również do sięgnięcia po relacje z ostatnich konferencji:

2020: http://www.swiatdruku.eu/Archiwum/Rok-2021/01-2021/Spragnieni-koloru

2019: http://www.swiatdruku.eu/Archiwum/Rok-2020/01-2020/Wejsc-na-wyzszy-poziom-czyli-meandry-Color-Managementu

Serdecznie zapraszamy!

Zespół „Świata DRUKU”

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Grupa Schumacher Packaging, producent opakowań z tektury falistej i litej, planuje wdrożenie największego programu inwestycyjnego od momentu powstania przedsiębiorstwa w 1948 r. Do 2025 r. firma zainwestuje ok. 700 mln euro, z czego 300 mln euro w samych Niemczech.

19 listopada br. firma Koenig & Bauer zorganizowała w swojej siedzibie w Radebeul kolejny w tym roku Dzień Otwarty dla drukarń z Polski, tym razem reprezentujących segment akcydensowy (o spotkaniu dla drukarń opakowaniowych pisaliśmy TUTAJ). Główną atrakcją wydarzenia, na które złożyły się część konferencyjna i pokazy w Centrum Technologicznym, była pełnoformatowa maszyna arkuszowa – Rapida 106X i realizowana z jej udziałem produkcja autonomiczna.

Drukarnia Colours Factory jako pierwsza firma w Polsce i druga na świecie wdrożyła w 3. kwartale br. nowy system CtP firmy Agfa Offset, obejmujący wielkoformatową naświetlarkę Avalon N24-90XT oraz podajnik umożliwiający bezpośrednią obsługę palet – Skid Loader (to z kolei trzecie tego typu rozwiązanie w skali globalnej). Umowa pomiędzy obiema firmami uwzględnia też kontrakt płytowy, na bazie którego Agfa Offset stała się dostawcą materiałów wykorzystywanych przez drukarnię we wszystkich pracujących tu naświetlarkach CtP.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.