Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / PRE-KONGRES „Etykiety Samoprzylepne” 2020 ONLINE

PRE-KONGRES „Etykiety Samoprzylepne” 2020 ONLINE

Choć nie uda nam się spotkać w tym roku osobiście w Cukrowni Żnin, nie oznacza to, że zamrażamy dyskusję o etykietach samoprzylepnych i kwestiach dla tej branży istotnych. 22 października br., w pierwszym dniu planowanego kongresu, wraz z partnerami – firmami: API Folie Polska, Avery Dennison, Digiprint, Emipak, Omigraf, SCORPIO, Sun Chemical, Xeikon – zaprosiliśmy na PRE-KONGRES „Etykiety Samoprzylepne” 2020 ONLINE (spotkanie odbyło się za pomocą platformy Click Meeting).
Przygotowaliśmy dla Państwa bardzo ciekawy program merytoryczny oraz chat na żywo – każdy uczestnik miał możliwość zadawania pytań podczas wydarzenia.
Więcej informacji o programie, prelegentach i partnerach Pre-Kongresu na stronie www.etykietysamoprzylepne.akademia-wiedzy.eu.

Program wydarzenia:

PRE-KONGRES „Etykiety Samoprzylepne” ONLINE

22 października 2020 r.

9.45–10.00 Powitanie w pokoju – poczekalni na wirtualne wydarzenie

10.00–10.10 Powitanie Gości. Sprawy organizacyjne i techniczne

Rozpoczęcie Pre-Kongresu „Etykiety Samoprzylepne” Online

10.10–10.35

Wpływ COVID-19 na zmiany trendów w segmencie etykiet samoprzylepnych

Małgorzata Zaniewska, Country Sales Manager, Avery Dennison

10.35–11.00

Niestandardowe projekty etykiet, czyli jak możemy rozwiązać Twój problem?

Katarzyna Kozińska, dyrektor zarządzający, API Folie Polska

11.00–11.25

Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga – jak unowocześnić pracę drukarni z systemem do stuprocentowej inspekcji

Izabela Talmont, Business Development Manager, Emipak

11.25–11.50

Nowa jakość serwisu – Sun Color Box

Magdalena Dziwiszek, Laboratory Manager, Sun Chemical

11.50–12.30 Przerwa „kawowa”

12.20–12.30 Witamy ponownie w pokoju – poczekalni na drugą część wirtualnego wydarzenia

12.30–12.35 Powitanie i rozpoczęcie drugiej części Pre-Kongresu „Etykiety Samoprzylepne” Online

12.35–13.00

Pandemia COVID-19 – niebezpieczeństwa czy nowe możliwości dla producentów etykiet

Maciej Wojtaszek, przedstawiciel Stowarzyszenia Producentów Etykiet Samoprzylepnych, menedżer i właściciel drukarni Aniflex

13.00–13.25

Czy druk cyfrowy może się przydać w twojej firmie?

Michał Kuczkowski, Sales Manager Poland, Xeikon

13.25–13.50

Laserowa obróbka etykiet remedium na sprawną realizację niskich nakładów

Krzysztof Pisera, dyrektor ds. zarządzania ofertą, SCORPIO

13.50–14.15

Druk cyfrowy w 2020 roku

Łukasz Szymański, EskoArtwork Product Specialist, Digiprint

14.15–15.00

Pytania i odpowiedzi

Wszystkich uczestników Pre-Kongresu „Etykiety Samoprzylepne” Online prosimy o przesyłanie na czacie podczas trwania wydarzenia pytań do prelegentów!

15.00–15.15

Podsumowanie Pre-Kongresu „Etykiety Samoprzylepne” Online. Losowanie nagród dla uczestników wirtualnego wydarzenia. Zakończenie tegorocznego spotkania branży wąskiej wstęgi

Pomiędzy wykładami mogą wystąpić krótkie przerwy techniczne – prosimy o wyrozumiałość i dobre przyjęcie nowej formuły naszego spotkania!

Program na dzień 19.10.2020

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Na naszej stronie internetowej jest już dostępne pierwsze tegoroczne wydanie naszego miesięcznika, pełne ciekawych i przydatnych treści – piszemy m.in. o trendach w projektowaniu opakowań oraz w komunikacji wizualnej, jest też o sublimacji, sitodruku, tampondruku i druku zmiennych danych w wielkim formacie, oraz o prognozach dla rynku książki…
Warto też sięgnąć po wersję drukowaną, która trafi do Państwa rąk w przyszłym tygodniu, bo tylko w ten sposób będą Państwo mogli docenić efektowną okładkę, na której wykorzystano złudzenie optyczne polegające na wrażeniu poruszania się uszlachetnionych elementów.
My tymczasem rozpoczęliśmy już prace nad lutowym numerem, w którym skupimy się na tematach z obszaru szeroko pojętego prepressu, przyjrzymy się wszystkim etapom powstawania opakowań, nie zabraknie również słów kilku o korespondencji masowej i finansowaniu branży poligraficznej. Wydanie to przygotowujemy z myślą o wydarzeniach zaplanowanych na II kwartał 2021 r., podczas których będziemy mieli przyjemność dystrybuować dla Państwa nasz magazyn – będą to m.in. targi Film Video Foto (Łódź, 15–17 kwietnia) oraz targi Warsaw Pack (Nadarzyn, 26–28 maja).
Zachęcamy do publikacji reklam lub artykułów promocyjnych, jak również modułów-wpisów reklamowych firmy w zestawieniach tematycznych, które znajdą się w tym numerze – to także możliwość przekazania klientom krótkiej informacji o najnowszej Państwa ofercie! Wśród zestawień znajdą Państwo następujące: Dostawcy rozwiązań i usług dla prepressu, systemy zarządzania produkcją poligraficzną; Dostawcy rozwiązań i usług w zakresie produkcji opakowań i etykiet; Producenci opakowań z tektury falistej i litej; Producenci opakowań giętkich i etykiet.
Zapraszamy!

Firma Ryobi MHI Graphic Technology (RMGT), producent arkuszowych maszyn offsetowych, ma nowego oficjalnego dystrybutora swoich produktów krajach Europy Środkowej – w wyniku porozumienia dotychczasowy główny przedstawiciel RMGT w tym regionie, firma Mueller Martini, przekazała prawa polskiej firmie Derya, która od 2011 r. jest wyłącznym przedstawicielem RMGT na terenie naszego kraju. Umowa obowiązuje od 1 stycznia 2021 r. i dotyczy ośmiu krajów: Czech, Słowacji Węgier, Rumunii, Słowenii, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny oraz Czarnogóry.

Jak podaje Związek Polskiego Leasingu, z badania Komisji Europejskiej (SAFE 2020) wynika, że leasing pozostaje najbardziej istotnym źródłem finansowania dla polskich firm z sektora MŚP. Drugim najczęściej wskazywanym instrumentem jest linia kredytowa, a trzecim – dotacje. Wśród najważniejszych problemów, z jakimi zmagają się przedsiębiorcy, wymieniane są kwestie kadrowe, regulacyjne i inne problemy – w tym problemy związane ze skutkami pandemii COVID-19.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.