Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Październik w „Świecie DRUKU”

Październik w „Świecie DRUKU”

Nadszedł październik, a z nim wysyp grzybów i wydarzeń branżowych. Intensywnie pracujemy nad najnowszym wydaniem „Świata DRUKU”, które przygotowujemy z myślą o Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, Salonie Ciekawej Książki w Łodzi, Fast Textile w Nadarzynie, Warsaw Industry Week także w Nadarzynie oraz targach InPrint w Monachium.

Głównymi tematami numeru październikowego naszego magazynu będą zatem: druk książek, gazet i czasopism, uszlachetnianie i obróbka po druku, a także druk na tekstyliach. W wydaniu znajdą się również materiały poruszające tematykę druku UV i technologii poligraficznych dla przemysłu (m.in. druk 3D, druk na ceramice, tworzywach sztucznych, drukowana elektronika). Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z naszym wydawnictwem i publikacji materiałów reklamowych i PR-owych.

Firmy, których działalność związana jest z tematyką przewodnią numeru, zachęcamy do publikacji modułu reklamowego w wybranym zestawieniu:

  • „Dostawcy rozwiązań i usług do obróbki po druku i uszlachetniania”
  • „Produkcja książek w Polsce (dostawcy materiałów, maszyn i urządzeń, drukarnie dziełowe)”
  • „Dostawcy urządzeń, materiałów i usług do druku na tekstyliach”

Zainteresowanych opublikowaniem artykułów promocyjnych, informacji prasowych lub innych materiałów prosimy o ich przesyłanie do 7 października br. pod adresami redakcja@swiatdruku.eu lub biuro@swiatdruku.eu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Polski Drukarz sp. z o.o., wraz ze współorganizatorami i partnerami, zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką Color Managementu na XIII konferencję z cyklu „Akademia Zarządzania Barwą”, organizowaną w ramach Akademii Wiedzy. W tym roku spotkamy się 27 listopada w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” przy ul. Przekornej 33 w Warszawie.

Za oknem złota polska jesień, a my już intensywnie pracujemy nad listopadowym wydaniem naszego magazynu. Gros miejsca poświęcimy w nim przygotowaniu materiałów do druku. Zajmiemy się zarządzaniem barwą, standaryzacją, proofingiem, kontrolą jakości. Stąd już blisko do wytworzenia formy drukowej – kolejnym tematem przewodnim będą zatem urządzenia i materiały do wytwarzania form drukowych oraz usługi przygotowania form drukowych. Napiszemy także o najnowszych rozwiązaniach software’owych w zakresie prepressu, automatyzacji produkcji i zarządzania przepływem pracy.
Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne jest posiadanie funduszy zarówno na inwestycje, jak i na bieżącą działalność firmy. Dlatego poruszymy tematykę faktoringu i leasingu w branży poligraficznej. Nie zabraknie też miejsca dla opakowań klasy premium, projektowania opakowań i rozwiązań do korespondencji masowej.
Serdecznie zapraszamy Państwa do publikacji materiałów reklamowych i PR-owych w listopadowym wydaniu „Świata DRUKU”.

W Ambasadzie Finlandii w Warszawie w dn. 9 października 2019 r. odbyło się spotkanie prasowe, podczas którego po raz pierwszy w Polsce został zaprezentowany raport VTT Technical Research Center of Finland pt. „Going beyond a circular economy”, skupiający się na wizji przyszłej, zrównoważonej gospodarki. Spotkanie zorganizowano w ramach Polskiego Tygodnia Gospodarki o Obiegu Zamkniętym (Polish Circular Week), którego celem jest pokazanie, że gospodarka o obiegu zamkniętym to nie abstrakcyjny koncept, ale realny element współczesnego życia gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu