Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Podwójne wydanie „Świata DRUKU” podwójnie interesujące!

Podwójne wydanie „Świata DRUKU” podwójnie interesujące!

Szanowni Państwo – drodzy Prenumeratorzy!
Chcielibyśmy Państwa poinformować, że wyjątkowo w tym roku zamiast osobnych numerów majowego i czerwcowego naszego miesięcznika „Świat DRUKU” otrzymają Państwo połączone wydanie, które trafi do Państwa rąk w 25. tygodniu roku. Wszystkich Państwa, którzy czekają na nasze czasopismo i spodziewali się je otrzymać w bieżącym tygodniu, serdecznie przepraszamy za tę zmianę!
Obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa zaufania i przygotowywane łączone wydanie, z podwójną objętością interesujących artykułów i specjalnie uszlachetnioną okładką, wynagrodzi Państwu ten dłuższy czas oczekiwania na lekturę naszego miesięcznika.

W planie wydawniczym na rok 2020 numery 5. i 6. „Świata DRUKU” miały być wydaniami „drupowymi”. Ze względu na rozległość tematyki tych największych na świecie targów poligraficznych poszczególne zagadnienia związane z etapami produkcji poligraficznej zamierzaliśmy prezentować w oddzielnych zeszytach, które jednak do wielu z Państwa, zwłaszcza odwiedzających drupę, dotarłyby w pakiecie. Koronawirus te plany pokrzyżował. Targi przełożono na przyszły rok, a świat wokół nas wyraźnie zwolnił. Nieco inne sprawy stały się dla Państwa (i dla nas) ważne, wiele planów trzeba było zmienić, inaczej ustawić priorytety. Elastyczność w działaniu i umiejętność właściwego reagowania na sytuację to bardzo pożądane dziś cechy.

Spowolnienie nie oznacza jednak, że gospodarka zamarła. Wiele firm już zaprasza na przyszłoroczną drupę, anonsując swoje nowości podczas spotkań online, wiele innych zamierza to uczynić w najbliższych tygodniach. Dlatego postanowiliśmy nie zarzucać pomysłu wydania numerów „predrupowych”, ale połączyć wydanie majowe i czerwcowe w numer podwójny. Dzięki temu my zyskamy możliwość publikacji najświeższych informacji branżowych, nie tylko tych dotyczących targów drupa, wzbogacając tematykę numeru o dodatkowe zagadnienia dotyczące m.in. prepressu, postpressu, technologii drukowania, finansowania w czasach kryzysu, rynku maszyn używanych, bezpieczeństwa sanitarnego produktów drukowanych i zabezpieczania druków.

Serdecznie dziękujemy za Państwa wyrozumiałość i zapraszamy do lektury już wkrótce wydanego wydania 5–6 „Świata DRUKU”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Na skokowe podwyżki cen papieru narzekają nie tylko wydawcy prasowi – odczuwają je także firmy z branży reklamy zewnętrznej oraz reklamodawcy. Jak w rozmowie z portalem wirualnemedia.pl podkreśla Marcin Stan z zarządu Cityboard Media, drożeje też prąd i paliwo, więc koszty kampanii idą w górę, a przy obecnym poziomie inflacji nie ma ekonomicznej możliwości, aby ceny usług outdoorowych pozostały w miejscu.

Drukarnia Etilab z Żor, specjalizująca się w cyfrowej produkcji wysokoprzetworzonych etykiet samoprzylepnych, zwiększyła możliwości produkcyjne dzięki inwestycjom. W 2021 r. podwojono prędkość pracującej w zakładzie od czterech lat 5-kolorowej suchotonerowej maszyny Xeikon 3030 z kolorem białym, podwyższając ją do modelu 3300, a także zakupiono nową linię wykańczającą DC350 tej samej marki.

Europejski Związek Producentów Kartonów i Pudełek Składanych Pro Carton poinformował, że otwarto publiczne głosowanie w dwóch europejskich konkursach na zrównoważony projekt opakowania z tektury – European Carton Excellence Award i przeznaczonym dla młodych twórców Pro Carton Young Designer Award. Głos można oddać do 26 sierpnia br. Finał konkursu zaplanowano 15 września podczas uroczystej gali w Krakowie.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.