Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Poszukiwana/y Doradca ds. Druku i Papierów Ozdobnych!

Poszukiwana/y Doradca ds. Druku i Papierów Ozdobnych!

Europapier Polska, firma należąca do Grupy Heinzel, jeden z największych dystrybutorów podłoży do druku i mediów do reklamy w Polsce, zatrudni Doradcę ds. Druku i Papierów Ozdobnych. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie promocja i wsparcie sprzedaży papierów ozdobnych z oferty Papierowy Dizajn Europapier Polska Sp. z o.o., pozyskiwanie klientów i współpraca z działem sprzedaży. Więcej informacji, wymagania i zakres obowiązków na tym stanowisku można znaleźć klikając tutaj.

Informacja reklamowa

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Canon poinformowała, że u europejskich klientów zainstalowano już ponad 1500 monochromatycznych systemów druku cyfrowego Océ VarioPrint 6000, a od premiery serii arkuszowych urządzeń Océ VarioPrint 6000 TITAN w sierpniu 2017 r. zrealizowano już ponad 175 zamówień.

W połowie listopada br. w ofercie Fujifilm pojawiła się nowej generacji półformatowa maszyna inkjetowa – Jet Press 750S. Dostawca kompleksowych usług poligraficznych – firma Mediadruckwerk z Hamburga – stał się jej pierwszym użytkownikiem w Niemczech i jednym z pierwszych w Europie.

Opolgraf to już nie tylko drukarnia dziełowa – firma wprowadziła na rynek nową markę personalizowanych notesów i planerów. Produkty są dostępne w kilku wersjach oprawy i charakteryzują się wysoką jakością druku i wykończenia.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu