Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Spotkajmy się na Fast Textile

Spotkajmy się na Fast Textile

Już jutro, 22 listopada, w Ptak Warsaw Expo rozpoczynają się piąte Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile, które potrwają do soboty. „Świat DRUKU” będzie na nich obecny ze swoim stoiskiem (nr M 126, hala D). Nasz magazyn jest również jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Podczas tego najważniejszego spotkania branży tekstylnej w Polsce producenci, dystrybutorzy i usługodawcy zaprezentują swą ofertę w strefach tematycznych dotyczących tkanin, dzianin, dodatków, akcesoriów, przędz, maszyn, usług, tekstyliów domowych, mediów, a także w strefach międzynarodowych, w tym chińskiej, tureckiej, tajwańskiej, włoskiej i holenderskiej.

Targom towarzyszy Forum Tekstylne, w ramach którego odbywają się wykłady na temat technologii i specjalistycznych strategii wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym, a także panele dyskusyjne umożliwiające przedsiębiorcom wymianę doświadczeń. Nowością tej edycji będzie konkurs na najpiękniejsze stoisko. Nie zabraknie również spotkań z najpopularniejszymi polskimi projektantami mody, którzy jak co roku wskażą sposoby na ulepszenie kolekcji i opowiedzą o trendach w projektowaniu. Punktem kulminacyjnym targów będzie rozdanie nagród Diamenty Fast Textile podczas wieczornej Gali Biznesu. Plebiscyt rozstrzygany jest w kategoriach: Najlepszy polski wystawca, Najlepszy zagraniczny wystawca, Kreator trendów, Produkt roku, Nowość roku oraz Innowacyjne rozwiązanie roku.

Udział w targach daje możliwość zapoznania się z trendami modowymi czy najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w przemyśle tekstylnym. Dzięki mnogości stoisk bezpośrednich producentów zwiedzający mogą również wyszukać i zamówić wszystkie produkty potrzebne do produkcji odzieży.

Aby wziąć udział w targach, należy zarejestrować się za pośrednictwem strony http://fasttextile.com/rejestracja-osoby-fizyczne.pl.

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas targów Fast Textile!

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Integart wprowadziła na rynek innowacyjny na skalę światową program średnio- i długoterminowego wynajmu urządzeń HP Latex oraz HP Stitch. Program Rent2Print jest przeznaczony dla wszystkich klientów, którzy chcą użytkować urządzenia oraz czerpać maksymalne korzyści biznesowe, nie wiążąc się umową leasingu ani kredytem. To klient decyduje o terminie najmu, doborze sprzętu i jego wymianie bądź wykupie.
Program najmu obejmuje urządzenia drukujące firmy HP: HP Latex 115, 315, 335 oraz opcje Print&Cut; HP Latex 365, 375; HP Latex 560, 570; HP Stitch S300 oraz S500. Umowa najmu nie nakłada żadnych limitów druku, a w całym okresie uczestnictwa w najmie klient ma gwarantowany bezpłatny pełny pakiet serwisowy i okresowe przeglądy. Każdy zakup mediów w Integart dla uczestników Programu to rabat 3% obniżający automatycznie wartość raty najmu, nawet do 70%. To powoduje, że im więcej firma drukuje, tym mniej może płacić za najem urządzenia!
Więcej informacji na www.rent2print.pl.

Informacja promocyjna

W dniu 29 września 2020 r., podczas targów Polagra w Poznaniu, firma FANO Sp. z .o.o. zgłosiła akces do grona członków Polskiej Izby Opakowań.

W ramach partnerstwa, firmy Fujifilm, Illumina i Edale połączą siły w powstającym salonie wystawowym firmy Edale w jej siedzibie w Whiteley w Wielkiej Brytanii. Nowy obiekt, którego otwarcie zaplanowano na rok 2021, będzie miejscem wirtualnych prezentacji wydajnej kombinacji maszyn fleksograficznych Edale i systemu utrwalania UV LED Illumina oraz farb Flexo JJ firmy Fujifilm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.