Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Terminy szkoleń organizowanych w ramach Akademii Wiedzy

Terminy szkoleń organizowanych w ramach Akademii Wiedzy

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z obecnej sytuacji zagrożenia epidemicznego i braku możliwości osobistych spotkań. Jako organizator wydarzeń w ramach Akademii Wiedzy pragniemy poinformować, że obecnie zachowaliśmy terminy szkoleń „Poligrafia w marketingu” i „Effective Packaging – skuteczne opakowania” w planowanych wcześniej terminach, zarówno 12 maja, jak i 9 grudnia br. Dla bezpieczeństwa nas wszystkich pragniemy podkreślić, że zgodnie z regulaminem uczestnictwa w szkoleniach i zdrowym rozsądkiem, jeśli ze względu na Państwa bezpieczeństwo, szkolenie nie będzie mogło się odbyć we wskazanym terminie, Państwa opłaty wniesione za udział w szkoleniu zostaną zwrócone lub za Państwa zgodą przeniesione na poczet udziału w szkoleniu w kolejnym terminie. Cała treść regulaminu dostępna jest TUTAJ.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tematyką oraz programem szkoleń.

Korzystając z okazji prosimy Państwa także o udział w ankiecie i krótką odpowiedź „tak” lub „nie” na poniższe pytanie:

Czy są Państwo zainteresowani udziałem w poniższych szkoleniach w ramach szkoleń online? – oczywiście w takim przypadku cena za udział w szkoleniu online zostanie ponownie skalkulowana.

Poniżej tematyka oraz program szkoleń:

POLIGRAFIA W MARKETINGU

Dla pracowników działów marketingu wszystkich branż, agencji reklamowych, a także wszystkich zainteresowanych tajnikami przygotowania do druku materiałów promocyjnych. Jego celem jest zapoznanie uczestników z praktycznymi i teoretycznymi zagadnieniami dotyczącymi przygotowania projektu, druku, uszlachetniania i introligatorni, a także uświadomienie możliwości i ograniczeń poszczególnych technik drukarskich w zakresie optymalizacji kosztów, oszczędności czasu i wypracowania skutecznych sposobów komunikacji między działem marketingu, agencją reklamową lub studiem graficznym, a drukarnią. Szkolenie poprowadzi Jacek Hamerliński – dyrektor Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Przemysłu Poligraficznego (COBRPP).

Szczegółowy program szkolenia znajdą Państwo TUTAJ, zaś formularz szkoleniowy i regulamin TUTAJ.

- - -

EFFECTIVE PACKAGING – SKUTECZNE OPAKOWANIE

Szkolenie „Effective Packaging – skuteczne opakowanie, czyli jak w pełni wykorzystać potencjał opakowań w zwiększaniu wartości marki” dla wszystkich osób, które w codziennej pracy zajmują się opakowaniami – menedżerów marki, projektantów chcących poszerzyć swoją wiedzę praktyczną w zakresie zarządzania wizerunkiem produktu i warsztat projektanta opakowań, a także dla osób koordynujących wdrażanie marek własnych w sieciach handlowych. Poprowadzi je Dorota Kałowska – partner i Strategy Consultant w firmie Cobalt Spark

Szczegółowy program szkolenia znajdą Państwo TUTAJ, zaś formularz szkoleniowy i regulamin TUTAJ.

Na wszelkie pytania odpowie Wojciech Szymczak (601 979 668). Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach!

Zespół Akademii Wiedzy

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.