Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Warsztaty Mini-AZB podczas FestiwaluDruku.pl!

Warsztaty Mini-AZB podczas FestiwaluDruku.pl!

Drodzy Państwo!

Zapraszamy na tegoroczne warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku” w dniach 9–10 września podczas FestiwaluDruku.pl. Mimo wciąż trwającego zagrożenia COVID-19, przestrzegając wszystkich zaleceń, aby wyeliminować ryzyko zakażenia, będziemy na Państwa czekać w Warszawie, aby eksperci CM mogli odpowiedzieć na trudne pytania i opowiedzieć o tym, co aktualnie może ułatwić Państwu pracę.

Nasi eksperci

Krzysztof Pawluk (Technical Sales Specialist, EFI) udowodni, że zarządzanie barwą wcale nie musi być tak bardzo kosztowne. Tematem jego prezentacji będzie omówienie rozwiązania chmurowego EFI IQ, które pozwala na śledzenie zmian jakości koloru na poszczególnych urządzeniach sterowanych kontrolerami EFI Fiery oraz monitorowanie efektywności działania tych urządzeń.

Natomiast Grzegorz Mencfel (Business Account Manager Commercial & Industrial Printing, Epson Europe, Oddział w Polsce) opowie Państwu o najnowszych rozwiązaniach w systemach proofingowych, a niektóre z nich będzie można zobaczyć na stoisku firmy Epson podczas trwających targów.

Zachęcamy także do skorzystania z możliwości indywidualnych spotkań z ekspertami i wcześniejszego umówienia takich konsultacji – prosimy podczas rejestracji na warsztaty wpisać w uwagach formularza informację z prośbą o indywidualne rozmowy z ekspertem.

Program spotkania (powtarzany każdego dnia targów w tych samych godzinach) jest następujący:

11.00–11.05 Powitanie uczestników i rozpoczęcie warsztatów

11.05–13.00

Czy zarządzanie kolorem musi być kosztowne?

Prezentacja EFI IQ. Indywidualne konsultacje.

Krzysztof Pawluk, Technical Sales Specialist, EFI

13.00–14.30

Najnowsze rozwiązania w systemach proofingowych.

Indywidualne konsultacje. Prezentacja rozwiązań Epson na stoisku firmy

Grzegorz Mencfel, Business Account Manager Commercial & Industrial Printing, Epson Europe, Oddział w Polsce

15.00 Zakończenie warsztatów

Warsztaty organizują: Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz ze spółką OOH Magazine – organizatorem targów FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl, oraz z Partnerami: EPSON i EFI.

Do zobaczenia w dniach 9–10 września br. w sali warsztatowej przy stoisku „Świata DRUKU” – C11 w hali nr III w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla wszystkich, którzy do dnia 7 września br. zarejestrują się na stronie:

http://www.akademia-wiedzy.eu/Konferencje/Poligrafia/Mini-Akademia-Zarzadzania-Barwa-2020 /Regulamin-i-formularz-zgloszeniowy

i zapoznają się z regulaminem udziału w spotkaniu.

Jednocześnie, w celu bezpłatnego wejścia do sali warsztatowej na terenie targów, należy wypełnić formularz na stronie organizatora targów: http://festiwaldruku.pl/formularz/.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: 426871292, biuro@swiatdruku.eu

Zespół „Świata DRUKU”

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Trioplast Nyborg inwestuje w wielkoformatową maszynę fleksograficzną Evo XG 8 LR, przeznaczoną do zadruku folii polietylenowych o maksymalnej długości zadruku 1.400 mm oraz maksymalnej szerokości 1.650 mm. Ta przeznaczona do produkcji dużych nakładów opakowań przemysłowych maszyna ma rozpocząć pracę w drugim kwartale 2021 r.

Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, poinformowała o mianowaniu Takahiro Hirakiego na stanowisko dyrektora zarządzającego. W tej roli zastąpił Yuji Ikedę.

Firma Trotec, jak co roku, zapowiada swoją obecność na 12. edycji targów FestiwalDruku.pl, która odbędzie się już w dniach 9–10 września br. w Expo XXI Warszawa. Na stoisku firmy będzie można przetestować wybrane systemy laserowe i porozmawiać o materiałach grawerskich, oraz – przede wszystkim – zapoznać się z ofertą firmy, w tym z nowościami.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.