Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / „Wąska wstęga” jesienią

„Wąska wstęga” jesienią

Na tegoroczną konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” zapraszamy do Jastrzębiej Góry, do hotelu Primavera.

Choć wakacje w pełni, myślami jesteśmy już przy wydarzeniach jesiennych. We wrześniu zapraszamy na organizowane podczas FestiwalDruku.pl warsztaty z cyklu Mini-Akademia Zarządzania Barwą oraz targi Labelexpo, w październiku zaś na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, która odbędzie się w dniach 19–20 października w hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji pokoju w hotelu Primavera (tel. 58 774 45 51), gdyż gwarancję dostępności pokoi w tym obiekcie uzyskaliśmy tylko do 16 września br.

Początek jesieni należeć będzie do „wąskiej wstęgi”. Końcówkę września warto zarezerwować na wizytę w Brukseli – od 25 do 28 września odbywać się tam będą targi Labelexpo. Zachęcamy do rejestracji swojego udziału na stronie organizatora – można kupić bilet wstępu na targi z 30% zniżką oraz taniej wynająć pokój w niektórych hotelach. Więcej informacji na temat wystawców i rozwiązań, które będzie można zobaczyć na stoiskach znajdą Państwo we wrześniowym „Świecie DRUKU”, do którego współtworzenia już dziś zachęcamy.

Natomiast 19–20 października zapraszamy do Jastrzębiej Góry, do hotelu Primavera, na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Będzie to już dwunaste spotkanie przedstawicieli branży wąskiej wstęgi organizowane przez nasze wydawnictwo w ramach Akademii Wiedzy. Jak zwykle nie zabraknie wielu interesujących wykładów prezentujących nowości i trendy, które wygłoszą czołowi specjaliści w tej dziedzinie. Wieczorem natomiast będziemy mieć czas na relaks i integrację we własnym gronie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji pokoju w hotelu Primavera (tel. 58 774 45 51), gdyż gwarancję dostępności pokoi w tym obiekcie uzyskaliśmy tylko do 16 września br. Późniejsze rezerwacje będą dokonywane w miarę dostępności. Podczas rezerwacji należy powołać się na hasło: Konferencja „Etykiety samoprzylepne” – wówczas otrzymają Państwo rabat w wysokości 10% od cen cennikowych. Program konferencji i szczegółowe informacje już wkrótce na stronie Akademii Wiedzy.

Zanim jednak nastanie czas etykiet i opakowań, spotkamy się w Warszawie na targach FestiwalDruku.pl. Szczególnie zapraszamy na warsztaty Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Będziemy na Państwa czekać w dniach 13–14 września br., w godz. 11–15, w sali warsztatowej przy stoisku „Świata DRUKU” C11 w hali nr III w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Program warsztatów i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo tutaj. Przypominamy, że wstęp na targi jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie organizatora i wpisaniu w pole „Kod zaproszenia” hasła: SD.

Fot.: www.primaveraspa.pl

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Flint Group Flexographic poinformowała o poszerzeniu portfolio o nową fleksograficzną płytę drukową z płaskim punktem, o bardzo niskiej twardości – nyloflex FTL Digital. Jest ona przeznaczona do druku farbami wodnymi na podłożach mających wyższą zawartość włókien pochodzących z recyklingu, na papierze i tekturze falistej.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych wraz Kancelarią Tax-Lex w styczniu tego roku w swoim piśmie zarekomendowała Ministerstwu Finansów zmiany dotyczące między innymi zniesienia obowiązku prowadzenia ewidencji upominków reklamowych. Ministerstwo odniosło się do przedstawionych rozwiązań, niestety negatywnie. Swoją decyzję argumentuje m.in. zbyt dużymi kosztami dla budżetu państwa, ryzykiem powstania „dziur w prawie” wykorzystywanych przez przedsiębiorców oraz obecną sytuacją związaną z pandemią Covid-19.

Czy Twoja drukarnia jest gotowa na otwarcie firmy w najbliższych tygodniach? Czy uda Ci się uchwycić potencjalny wzrost wolumenu i czy Twoja firma będzie w stanie sobie z nim poradzić?
Z myślą o drukarniach i zakładach produkcyjnych zespół EFI Fiery opracowuje sposoby pomocy w przygotowaniu się do ponownego otwarcia biznesu. Zidentyfikował już kilka wyzwań, z którymi drukarnie prawdopodobnie będą musiały się zmierzyć w nadchodzących tygodniach, gdy przedsiębiorstwa zaczną wracać do pełnej działalności. Aby ułatwić im ten proces, zespół Fiery przygotował trzy bezpłatne edukacyjne seminaria internetowe połączone z promocjami, których celem jest dostarczenie pomysłów oraz poszerzenie wiedzy z zakresu działalności drukarskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 27 maja, kolejne 3 i 10 czerwca.
Odwiedź stronę internetową EFI, aby poznać szczegóły i dokonać rejestracji.

Informacja reklamowa

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.