Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / „Wąska wstęga” jesienią

„Wąska wstęga” jesienią

Na tegoroczną konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” zapraszamy do Jastrzębiej Góry, do hotelu Primavera.

Choć wakacje w pełni, myślami jesteśmy już przy wydarzeniach jesiennych. We wrześniu zapraszamy na organizowane podczas FestiwalDruku.pl warsztaty z cyklu Mini-Akademia Zarządzania Barwą oraz targi Labelexpo, w październiku zaś na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, która odbędzie się w dniach 19–20 października w hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji pokoju w hotelu Primavera (tel. 58 774 45 51), gdyż gwarancję dostępności pokoi w tym obiekcie uzyskaliśmy tylko do 16 września br.

Początek jesieni należeć będzie do „wąskiej wstęgi”. Końcówkę września warto zarezerwować na wizytę w Brukseli – od 25 do 28 września odbywać się tam będą targi Labelexpo. Zachęcamy do rejestracji swojego udziału na stronie organizatora – można kupić bilet wstępu na targi z 30% zniżką oraz taniej wynająć pokój w niektórych hotelach. Więcej informacji na temat wystawców i rozwiązań, które będzie można zobaczyć na stoiskach znajdą Państwo we wrześniowym „Świecie DRUKU”, do którego współtworzenia już dziś zachęcamy.

Natomiast 19–20 października zapraszamy do Jastrzębiej Góry, do hotelu Primavera, na konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”. Będzie to już dwunaste spotkanie przedstawicieli branży wąskiej wstęgi organizowane przez nasze wydawnictwo w ramach Akademii Wiedzy. Jak zwykle nie zabraknie wielu interesujących wykładów prezentujących nowości i trendy, które wygłoszą czołowi specjaliści w tej dziedzinie. Wieczorem natomiast będziemy mieć czas na relaks i integrację we własnym gronie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji pokoju w hotelu Primavera (tel. 58 774 45 51), gdyż gwarancję dostępności pokoi w tym obiekcie uzyskaliśmy tylko do 16 września br. Późniejsze rezerwacje będą dokonywane w miarę dostępności. Podczas rezerwacji należy powołać się na hasło: Konferencja „Etykiety samoprzylepne” – wówczas otrzymają Państwo rabat w wysokości 10% od cen cennikowych. Program konferencji i szczegółowe informacje już wkrótce na stronie Akademii Wiedzy.

Zanim jednak nastanie czas etykiet i opakowań, spotkamy się w Warszawie na targach FestiwalDruku.pl. Szczególnie zapraszamy na warsztaty Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Będziemy na Państwa czekać w dniach 13–14 września br., w godz. 11–15, w sali warsztatowej przy stoisku „Świata DRUKU” C11 w hali nr III w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Program warsztatów i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo tutaj. Przypominamy, że wstęp na targi jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie organizatora i wpisaniu w pole „Kod zaproszenia” hasła: SD.

Fot.: www.primaveraspa.pl

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już dziś w warszawskim Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) startują targi FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr C11 (hala III) oraz po ekspresową dawkę wiedzy na temat zarządzania barwą podczas dwudniowych, już 6. warsztatów z cyklu „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”, które tradycyjnie poprowadzą eksperci w dziedzinie Color Managementu.
Myśląc o jesiennych spotkaniach z naszymi Czytelnikami, pragniemy przypomnieć, że tylko do 30 września br. gwarantowane są pokoje w hotelu Czarny Potok, gdzie odbędzie się 14. edycja konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” (Krynica-Zdrój, 24–25 października 2019 r.).

Jako firma innowacyjna czujemy się zobligowani do zaskakiwania zarówno klientów obecnych, jak i przyszłych, dlatego podczas Labelexpo Europe na stoisku FLEXcon (hala 4, B58) zaprezentujemy nowe rozwiązania. Będziemy prezentować znaną już Państwu linię produktową THERMLfilm Advantage, przeznaczoną do najczęściej używanych procesów drukowania (cyfrowy, konwencjonalny, TTR). Pokażemy też możliwości serii THERMLfilm Chemgard i Chemgard II, jak również lane winyle, czarne poliestry. Będzie możliwość przetestowania klejów silikonowych oraz naszych nowych klejów akrylowych i akrylowo-kauczukowych. Na stoisku znajdzie się również nasze nowe, wprowadzone na rynek wiosną tego roku rozwiązania – ultracienka (12µ), niewidoczna i odporna na plastyfikator folia do laminowania – FLEXcon® THINlam.

Targi TAROPAK. Najważniejsze Targi Opakowań w Polsce. Setki wystawców, nowości, premiery rynkowe, innowacyjne rozwiązania – to wszystko rozmieszczone w przestrzeni wystawienniczej Międzynarodowych Targów Poznańskich.
NOWOŚĆ! Konferencja i strefa e-commerce, której partnerem głównym zostało Allegro. 3 dni spotkań z wspaniałymi prelegentami. Pierwszy dzień wydarzenia (30.09) poświęcony zostanie opakowaniom w e-commerce, drugi (01.10) – logistyce i magazynowaniu, zaś trzeci (02.10) – zagadnieniom z zakresu marketingu i sprzedaży.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu