Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Wiosna, cieplejszy wieje wiatr…

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr…

Zdarzyło się Państwu kiedykolwiek w ferworze codziennych zajęć nie zauważyć, że zaczęła się wiosna? Pewnie tak, ale my przypominamy – to dziś jest ten dzień. Mamy też więcej „przypominajek”. Marcowy numer „Świata DRUKU” bezpiecznie wylądował w drukarni i wkrótce dotrze do Państwa rąk, a my zaczynamy pracę nad numerem kwietniowym, który będzie poświęcony zbliżającym się targom drupa 2024 (28 maja–7 czerwca). To szczególne, polsko-angielskie wydanie dostępne bezpłatnie na stoisku prasy branżowej oraz w formie elektronicznej podczas targów w Düsseldorfie. Planujemy także przygotować wspólnie z Państwem specjalny dodatek pt.: „Gwiazdy targów drupa 2024 – Katalog najciekawszych rozwiązań poligraficznych” oraz konkurs na Supergwiazdę targów drupa 2024. Publikacja ta zostanie wydana na przełomie lipca i sierpnia br.

Kwietniowe wydanie „Świata DRUKU” to numer poświęcony zbliżającym się targom drupa (28.05.2024 – 7.06.2024), których jesteśmy oficjalnym partnerem medialnym. Znajdą w nim Państwo m.in. zapowiedzi firm wystawiających się na drupie. To numer szczególny, bo polsko-angielski, który wszyscy zainteresowani będą mogli otrzymać bezpłatnie na stoisku prasy branżowej oraz pobrać w formie elektronicznej podczas targów w Düsseldorfie. Tematyka przewodnia wydania to m.in.:

 • drupa 2024 – zapowiedzi wystawców
 • Technologie, maszyny, urządzenia i materiały poligraficzne
 • Polska na poligraficznej mapie Europy i świata

Jeśli ktoś z Państwa ma życzenie przesłać do nas informacje o wybranej, spektakularnej Państwa zdaniem, instalacji rozwiązania poligraficznego bądź nowościach technologicznych, to z przyjemnością zamieścimy je w naszym czasopiśmie. Możemy także, wspólnie z Państwem, na bazie takiej informacji opracować interesujący artykuł promocyjny.

Odnośnie do naszego wydania na drupę stworzyliśmy specjalnie dla Państwa i odwiedzających targi produkt reklamowy, który pozwoli na komunikację i odnalezienie siebie nawzajem w Düsseldorfie.

Oferujemy Państwu możliwość zamieszczenia wizytówki Państwa firmy, za pośrednictwem której będą mogli Państwo przekazać swoim klientom informację o numerze stoiska, gdzie będzie można Państwa spotkać na targach, i/lub dane kontaktowe do osób reprezentujących Państwa firmę na drupie. Wizytówki będą publikowane w pierwszej części czasopisma. Dzięki nim zainteresowani będą mogli skontaktować się z Państwem i umówić na ewentualne spotkanie zarówno przed imprezą, jak i w czasie jej trwania.

Prosimy o przesyłanie materiałów reklamowych do wydania kwietniowego „Świata DRUKU” do dnia 5.04.2024.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią przygotowania przez naszą redakcję specjalnego dodatku do „Świata DRUKU” pt.: „Gwiazdy targów drupa 2024 – Katalog najciekawszych rozwiązań poligraficznych”, który zostanie wydany na przełomie lipca i sierpnia br., pragniemy zaprosić Państwa do współpracy przy jego tworzeniu. Na łamach tej publikacji przedstawimy rozwiązania pokazane na tegorocznych targach drupa, które Państwa i naszym zdaniem będą najbardziej innowacyjne. Chcielibyśmy zaprezentować je w formie odpłatnych artykułów przedstawiających dane rozwiązanie w wybranej spośród głównych kategorii:

 • Offset
 • Flekso
 • Druk cyfrowy
 • Inne rozwiązania

i podkategorii:

ü technologie, maszyny i urządzenia

ü software

ü materiały (farby, lakiery, podłoża i inne)

ü obróbka po druku.

Kategorie te nie są jeszcze ostatecznie ustalone, gdyż zależą w dużej mierze od Państwa preferencji. Idea natomiast jest taka, aby Czytelnicy naszego czasopisma oraz internauci mogli zagłosować na rozwiązanie, które ich zdaniem powinno otrzymać tytuł Supergwiazdy targów drupa 2024.
Głosowanie będzie się odbywało za pośrednictwem naszej strony internetowej od momentu ukazania się specjalnego dodatku do 31 października br. Po zliczeniu wszystkich głosów wyłonione zostaną Supergwiazda i gwiazdy targów drupa 2024 w głównych kategoriach. Zwycięzcę, który otrzyma największą liczbę głosów, obdarujemy pamiątkowym dyplomem dla „Supergwiazdy drupy 2024” oraz bezpłatną kampanią promującą zwycięskie rozwiązanie, na którą będą się składać: jednostronicowy artykuł promocyjny lub całostronicowa reklama w grudniowym wydaniu „Świata DRUKU” 2024 oraz kwartalna emisja banera reklamowego (468 × 60 pikseli) w okresie grudzień 2024 – luty 2025 w naszym nowym serwisie internetowym na stronie www.swiatdruku.eu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do naszej redakcji do 29 czerwca br., natomiast reklamy i materiały do przygotowania Państwa prezentacji do 8 lipca br.

Wszystkich zainteresowanych współpracą przy tegorocznym dodatku prosimy o informację w celu omówienia szczegółów współpracy.

Rafał Kłąb - Sales and Marketing Manager

607 979 505, marketing@swiatdruku.eu

oraz

Wojciech Szymczak - Project Manager

601 979 668, reklama@swiatdruku.eu

 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.