Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Zapraszamy do numerów majowego i czerwcowego!

Zapraszamy do numerów majowego i czerwcowego!

Szanowni Państwo,
Zaczęliśmy już przygotowywanie dwóch najbliższych numerów "Świata DRUKU: majowego i czerwcowego.
Majowe wydanie „Świata DRUKU” to kolejny numer poświęcony zbliżającym się targom drupa, których jesteśmy partnerem medialnym. Znajdą w nim Państwo drugą część zapowiedzi firm wystawiających się na drupie. To numer szczególny, bo polsko-angielski, który wszyscy zainteresowani będą mogli otrzymać bezpłatnie na stoisku prasy branżowej podczas targów w Duesseldorfie. Tematyka przewodnia wydania to: drupa 2016 – zapowiedzi cz. 2; technologie, maszyny, urządzenia i materiały poligraficzne; Polska na poligraficznej mapie Europy i świata.

Jeśli ktoś z Państwa ma życzenie przesłać do nas informację w języku angielskim o wybranej, spektakularnej Państwa zdaniem, instalacji rozwiązania poligraficznego w polskiej drukarni, która miała miejsce w ciągu ostatnich miesięcy, to z przyjemnością zamieścimy ją w części angielskiej naszego czasopisma, tworząc wspólnie z Państwem wizytówkę polskiej poligrafii. Możemy także, wspólnie z Państwem, na bazie takiej informacji opracować interesujący artykuł promocyjny.
Równolegle do wydania majowego przygotowujemy numer czerwcowy „Świata DRUKU”, w którym będziemy kontynuować tematykę drupową, a oprócz tego znajdą w nim Państwo takie zagadnienia przewodnie, jak:
podłoża drukowe; rozwiązania konwencjonalne i hybrydowe w maszynach poligraficznych; serwis i obsługa posprzedażna; rynek maszyn używanych; obróbka po druku (introligatornia i uszlachetnianie); opakowania giętkie i kartonowe; etykiety; zarządzanie marką; sposoby zabezpieczania druków i ochrony marki.

Odnośnie do naszych wydań targowych na drupę, to stworzyliśmy specjalnie dla Państwa nowy produkt reklamowy, który pozwoli na komunikację i odnalezienie siebie nawzajem w Duesseldorfie.
Oferujemy Państwu możliwość zamieszczenia wizytówki Państwa firmy, za pośrednictwem której będą mogli Państwo przekazać swoim klientom informację o numerze stoiska, gdzie będzie można Państwa spotkać na targach, i/lub dane kontaktowe do osób reprezentujących Państwa firmę na drupie. Wizytówki będą publikowane w dziale „DRUPA NEWS”, wśród bieżących informacji o targach. Dzięki nim zainteresowani będą mogli skontaktować się z Państwem i umówić na ewentualne spotkanie zarówno przed imprezą, jak i w czasie jej trwania.
Format wizytówki: 80 x 60 mm. W jej treści zostaną zamieszczone:
• logotyp firmy
• tekst do 450 znaków ze spacjami.

Zachęcamy Państwa także do publikacji reklam i artykułów promocyjnych na łamach „Świata DRUKU”.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby wspólnie wybrać najlepszą dla Państwa formę promocji. Chętnie udzielimy wszelkich informacji o rodzajach produktów reklamowych i ich cenach.
Mając nadzieję na owocną, obopólnie satysfakcjonującą współpracę, uprzejmie prosimy o kontakt z nami i przesyłanie wszelkich materiałów reklamowych i redakcyjnych do wydania majowego do 29 kwietnia br., natomiast do numeru czerwcowego do 13 maja br.

Fot. Maxim Weise, FreeDigitalPhotos.net

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Herzog & Heymann GmbH, należący od niedawna do Grupy Komori producent specjalistycznych urządzeń postpressowych, w tym falcerek (od miniaturowych do wielkoformatowych), systemów mailingowych, linii do produkcji ulotek farmaceutycznych, zaprezentował nowy SmartPACK 100, czyli automatyczny system pakowania ulotek farmaceutycznych.

Windmöller & Hölscher, producent maszyn i urządzeń do produkcji i przetwarzania opakowań giętkich, w dniach 24 i 25 czerwca br. zorganizował swoje pierwsze wirtualne targi. Ich celem była premierowa prezentacja technologii i produktów, których debiut rynkowy pierwotnie planowany był na targi branżowe Interpack i drupa; wydarzenia te z powodu pandemii zostały przełożone na wiosnę 2021 r. Wirtualne EXPO zakończyło się ogromnym sukcesem – w prowadzonych na żywo pokazach drukarek fleksograficznych i rotograwiurowych, różnorodnych webinariach i spotkaniach online wzięło udział ponad 2 tys. gości ze 120 krajów.

Nie ulega wątpliwości, że rok 2020 przysporzył znacznie więcej wyzwań, niż ktokolwiek mógł założyć u jego początku. Nadchodząca edycja targów Polagra (28 września – 1 października br.) będzie wyjątkowa z wielu względów. Grupa MTP, bazując na blisko stuletnim doświadczeniu, pracy sztabu specjalistów i przy ścisłej współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym zbudowała system rozwiązań i standardów, które nie tylko przyczyniają się do stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla biznesu w sensie epidemicznym, ale także odpowiadają na potrzebę spotkań branży, tak istotnych w pełnym wyzwań okresie, gdy #WracamyDoGry.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.