Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Od wydawcy / Zmiana terminu i formuły Konferencji Akademia Zarządzania Barwą

Zmiana terminu i formuły Konferencji Akademia Zarządzania Barwą

Drodzy Państwo,
dziękujemy za tak wielkie zainteresowanie tegoroczną konferencją z cyklu Akademia Zarządzania Barwą, za wszystkie zgłoszenia, ale też informacje o ograniczeniach związanych z udziałem w stacjonarnej konferencji i zapytania co do formuły spotkania online w związku z lawinowo rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem.
Sytuacja jest bardzo dynamiczna, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu z Państwa, wspólnie ze współorganizatorami wydarzenia i prelegentami, zdecydowaliśmy o zmianie terminu i przeniesieniu tegorocznej XV Konferencji Akademia Zarządzania Barwą do przestrzeni wirtualnej. Odbędzie się ona, podobnie jak w roku ubiegłym, na platformie Click Meeting w dniu 7 grudnia br. Program wykładów i warsztatów pozostaje bez zmian. Przedłużamy tym samym termin rejestracji na to wydarzenie do 30 listopada br.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza tych z Państwa, którzy zarejestrowali się na tegoroczną konferencję oraz tych, którzy uzależniali swój przyjazd do Warszawy od sytuacji epidemicznej na spotkanie z ekspertami CM online.
Informujemy, że niezwłocznie skontaktujemy się z wszystkimi, którzy zarejestrowali się i opłacili swój udział w konferencji w celu zweryfikowania decyzji o udziale.
Wszystkich Państwa, którzy życzą sobie dołączyć do nas na konferencji online, prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa na stronie https://azb.akademia-wiedzy.eu/rejestracja/ po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Grupa Schumacher Packaging, producent opakowań z tektury falistej i litej, planuje wdrożenie największego programu inwestycyjnego od momentu powstania przedsiębiorstwa w 1948 r. Do 2025 r. firma zainwestuje ok. 700 mln euro, z czego 300 mln euro w samych Niemczech.

19 listopada br. firma Koenig & Bauer zorganizowała w swojej siedzibie w Radebeul kolejny w tym roku Dzień Otwarty dla drukarń z Polski, tym razem reprezentujących segment akcydensowy (o spotkaniu dla drukarń opakowaniowych pisaliśmy TUTAJ). Główną atrakcją wydarzenia, na które złożyły się część konferencyjna i pokazy w Centrum Technologicznym, była pełnoformatowa maszyna arkuszowa – Rapida 106X i realizowana z jej udziałem produkcja autonomiczna.

Drukarnia Colours Factory jako pierwsza firma w Polsce i druga na świecie wdrożyła w 3. kwartale br. nowy system CtP firmy Agfa Offset, obejmujący wielkoformatową naświetlarkę Avalon N24-90XT oraz podajnik umożliwiający bezpośrednią obsługę palet – Skid Loader (to z kolei trzecie tego typu rozwiązanie w skali globalnej). Umowa pomiędzy obiema firmami uwzględnia też kontrakt płytowy, na bazie którego Agfa Offset stała się dostawcą materiałów wykorzystywanych przez drukarnię we wszystkich pracujących tu naświetlarkach CtP.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.